Evleniyorsunuz... Bir bakmışsınız ki?

Arkadaşlar düşünün zamanında birisiyle uzun süreli ilişki yaşadınız. sonra ayrıldınız. Bir süre sonra yeni birini buldunuz. bir süre sonra evlenmeye karar kıldınız ve düğün günü geldi çattı. düğünüzde de o zamanında ömrünüzden ömür verdiğiniz kişi karşınızda. ne hissedersiniz?

Not: Bölümü ayrılık mı aşk mı napacağımı şaşırdım.

0|0
17|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Evlendiğim için çok mutlu olurdum ve karşımdaki insan umrumda bile olmazdı ben bitirdiğim insanı bitirmişimdir sonrasında karşıma çıkması vs bu benim moralimi bozmaz.Tam ersi sevindirir çünkü neyi kaybettiğini daha iyi anlar karşı taraf.Hak etseydi onunla evlenirdim başkasıyla değil.

1|1
    1|0
  • nebicim bi soru sordun sen simdi gece gece ya.. insan duygusal düsünür ister istemez.. ağlardım ben cok canım yanardı aklımdan gecerdi

'bana öyle bir mazeret sunsa ki okadar önemli okadar affettirici olsa da simdi cıkıp onla gitsem' derdim

0|1
    0|0
  • Bir kişiyle evleneceksem,hayatımı vereceksem zaten eskiyi tamamen silmişimdir.Görmezden gelirim.O gün en mutlu günüm olacak.Kimsenin bozmasına izin vermem

0|1
    0|0
  • Şahidin ben olcam tamam mı?:DBu arada tbrk ederim cancağzım

0|1
    0|0
  • eski mazide kalmalı .senın karsına bi şans cıkms onu kaybetme derim . elındekının degerını bıl ..eskı sevgılınle olsaydı onunla nıkah masasına otururdunuz . olmuorsa zorlamaycaksın . bnce bu senı denemek ıcın yaplms tesadufe ınanmam . eger evlencegn kısıyı gercekten sevdiysen bunları düşünmemelısın bile . ve gözlerini kapattgında yanında kımın olmasını ıstıorsan onunla olmalısın

0|1
    0|0
  • eğer evlenmeye karar vermişsem demek ki o benim için tamamen bitmiş.bu nedenle de gördüğüm de hiç birşey hissetmem benim için nötrdür.

1|1
    0|0
  • eger hala icimde ona karsi biseyler varsa mahvolurdum heralde..ama tamamen unutmussam ve evlenecegim adami cok seviyorsam gözüm zaten ondan baskasini görmez

0|1
    0|0
  • ayrılıp başkasını bulduysam hele ki o kişiyle evliliğe gittiyse ilişkim ondan önce uğruna öldüğüm kişinin bir önemi kalmamıştır benim için. o yüzden bişey hissetmem .

0|0
    0|0
  • gözlerinin içine baka baka zevkle kocaaammaan bir evet derim eşimee =)

0|1
    0|0
  • bi kere eski sevgilimin düğünümde ne işi var.. ömrümden ömür verdiysem ondan ayrılmazdım zaten .o kişi karşımda durursa kendi kendime düşünürüm bu ne cesaret diye..sonrada yanına gider ne işin var burda amacın ne senin derim..bu ciddi bi durumdur ..

0|1
    0|0
  • Yanimda esim varken onu tinlayacagimi mi sandin :-))) Gözüm esimden baskasini görmez. Hele dügün günümde etrafimdaki herkesi unutur, bir tek esimi görürüm.

0|1
    0|0
  • Kotu olurdum..

0|1
    0|0
  • Kovarım.

0|1
    0|0
  • hiçbir şey yapmam defolsun gitsin niye geliyormuş benim düğünüme

0|1
    0|0
  • kovarım heralde :D

0|0
    0|0
  • İçim kötü olurdu herhalde..Ama yanımdaki kişinin suçu da yokki...Büyük ihtimal kendime gelmeye çalışır çaktırmam..

0|0
    0|0
    • kadınlar zaten içerde halletme konusunda ustadırlar. gençlikten gelen yalan mekanizmasının geliştiğinden:)

• Günümü mafetmesine izin vermem. Görmemezlikten gelirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her ne kadar filmlerde olsada bu yaşanmayacağı anlamına gelmez tabi.görmemezlikten gelinir sanırsam galiba ama o an göz önünden gitmez belkide galiba sanırsam leylim ley peah link

1|0
    0|0
  • Geçmişimde kalan hiçbir şey geleceğime etki edemez .

Geçmiş benim için geçen , biten , anlam ve önemini bitiren her şeydir .

1|0
    1|0
  • herkez bişeyler söylüyor kimi kovarım diyor kimi bitmiştir diyor ama o durumu kendileri yaşasa ne hissederler bilinmez o yüzden kimse o durumu yaşamayınca ne yapacağına sağlıklı bir şekilde bir karar veremez yaşayan bilir ancak o yüzden kim ne söylese boşşş kendi kararın

1|0
    0|0
    • ben aklıma esti öyle bişey sordum. yoksa yaşamadım.

• hmm ama yaşayan için gerçekten zor bir durum bence ikileme mi düşer yoksa kensin kararlı olabilir mi? mechullll

Yükleniyor...