Kadınlar mı Erkeklerden üstün? Erkekler mi kadınlardan Üstün?

Evet arkadaşlar.Bence kadın ve Erkek eşit değildir.

Peki sizce Kadınlar mı Erkeklerden yoksa Erkekler mi kadınlar dan üstün? Örnek verebilirmisiniz?

• Kadınlar Erkeklerden Üstün
    54% (7)22% (5)33% (12)Oy Ver
  • Erkekler Kadınlardan Üstün
    0% (0)52% (12)33% (12)Oy Ver
  • Kadının Eksik olduğu yanları Erkekler; Erkeklerin Eksik olduğu yanları Kadınlar tamamlar
    46% (6)26% (6)34% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• ne demişler bir erkek dünyayı yönetecek güce sahip olabilir, ama o erkeği de bir kadın yönetir. gerçekten aşık olan erkek bu cümlemi net anlar diye düşünüyorum. ayrıca kadınların üstün olduğu husus şu, kadın ayrıntıcıdır, detaycıdır. bir erkeğin irdelemediği herşeyi her ayrıntısıyla irdeler. uyanık bir kadına karşı bir erkek hiç bir şey saklayamaz, sakladığını 'sanar' kadın bildiklerini belli de etmez çünkü kadın beyni ve erkek beyni farklı işler. kin tutmak, intikam almak, kullanmak herşey kadında mübarek. en önemlisi, kadın bir annedir. eştir. annelik babalıktan daha fazla fedakarlıktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• takva sahibi olan ustundur kadinin daha becerikli olan zaaflari vardir erkeklerde deger birseyde daha gucludur mesela ; erkeksiz kadin olmaz kadinsiz erkek olmaz

0|1
    0|0
  • Biz hep c'yi istiyoruz aslında. Üstün olmak gibi bir derdimiz yok, siz anlamıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • C diyorum ben

0|1
    0|0
  • erkeklr fiziksel olarak ustundurler (daha gucludurler) sadece. c dedim ben.

0|1
    0|0
  • Kulun kuldan tek üstünlügü takvasıdır

0|1
    0|0
  • üstünlük takva iledir, kim daha takvalı ise o üstündür

0|1
    0|0
  • Kadının Eksik olduğu yanları Erkekler; Erkeklerin Eksik olduğu yanları Kadınlar tamamlar

0|0
    0|0
  • Kadınlar Erkeklerden Üstün

0|1
    0|0
  • Üstün olmakta ne demek çok saçma ayrıca bunu erkek veya kız olara ayırmakta saçma sonucta her kız aynı olmadığı gibi her erkekte aynı degil

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • kadını da erkeği de eşit kılan, farklı konulardaki üstüğnlükleri ve tamamlayıcı yanlarıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ooo bu konuya girersek. çıkamayız :) ikiside birbirinden üstün olsaydı evlilik diye bişey olmazdı herkes yalnız yaşardı.

0|1
    0|0
  • Ustunlugu belirleyen cinsiyet degil insanliktir eksikligi de tamamlayan yine insanliktir

0|2
    0|0
  • eşitmişiz

0|0
    0|0
  • İnsanlar üstün.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Sira ile yer degisiyoruz

0|1
    0|0
  • Erkekler daha üstündür her bakımdan anlamayan bilmeyen vallahi maldır.

0|1
    1|1
    • Abi şakamı bu bir soruya bak bir ankete.. ankette c şıkkı ne.. onu koymasan ben eleştiri yemicem şimdi full eleştiri

• Mesela sana göre Erkek hangi konularda üstündür.Soruyu sorma amacım herkesin kendi açısından üstün olduğu yönlerini yazması

Güç konusunda Erkek üstündür gibi örneklerini yaz.

• Güç yöneticilik irade daha birçok şey var hacı. erkek üstündür. kadınlar anca başının etini yer akıllı olduklarını sanarlar.. bundan ibaret

• Kadınlar bizden üstün

0|1
    0|0
  • ikisi de birbirini tamamlar

0|0
    0|1

0|0
    0|1
  • bence o konuya hiç girme girersen işin içinden çıkamaz hale gelirsin

0|0
    0|0
    • ben Tek başıma böyle bir soruya girmeyeyim dedim.

Sizlerden destek istedim ama sanırım çok zor bir soru sordum

• çünkü ne erkek der kadınlar üstündür diye nede kadınlar der erkekler üstündür diye hiç gerek yok farklı sularda takıl bence :)

• Ortaya karışık var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...