Amacı ne olabilir, nasıl davranmalıyım?

sevdiğim erkekle aynı okuldayız benimki ilk görüşte aşk onun dikkatini çekmek için ona kaçamak bakışlarda bulundum işede yaradı onun sınıfı bizim sınıfa çok uzaktı fakat her tenefüste bizim sınafa gelmeye başladı bakışıyorduk bizm sınıftanda 2 tane arkadaşı var onlarada benden bahsetmiş sanırım beni inceleyip duruyorlardı herneyse aylar geçti ( tabi biz bu aylar içinde hep bakışıyorduk) en sonuna bir erkek arkadaşım gidip benden habersiz hoşlandığımı söylemiş oda benden haberi olduğunu söylemiş neyse bunun hareketlerde bir değişiklik oldu ama iyi yönde daha fazla sınıfa gelmeye başladı nerdeyse bizim sınftan çıkmıyordu böyle çok heyecanlı gözüküyordu en sonunda numaramı istedi arkadaşımdan oda verdi biz bunla konuşmaya başladık herşey çok güzel gidiyordu sonra kavga etmeye başladık işte bu bana neden telefonu açmadığım için falan kızıyordu en sonunda hoşlanmadığını söyldi bende tamam dedim araya 15 tatil girdi okulun açıldığı ilk gün sınıfın önünden geçti yüzü farklıydı üzgün gibi bu böyle devam etti en sonunda gelip yanıma nasılsın diye konuştu o konuşmadan 2 gün sonra onu bir daha göremedim yani okuldaydı ama artık gelmiyordu sınıfa falan ama başka yerlerde karşılaştığımızda hep bakıyordu evet arkadaslar ben artık anlam veremiyorum ne yapmalıyım? ve onun amacı ne?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sana söyle birşey söylüyeyim o güzel canını bukadar boş şeyler için sıkmaya değmez. Hayatımda hiç görmedim lisede tanişipta uzun süre devam eden evlenen. Neden biliyomusun. Yanlış anlama kişilik oturmuyor belli bir yaşa kadar. Duygular yogun yaşaniyo aklin önüne geciyor. Olmayacak birşeyi seviyorum olcak diye zorluyorsun. Sonra bir bakmişsin olmamis. Cok ağır yaralar birakmiş ardindan. Bence keyfine bak. Gelip konusmak mi istiyor. Konussun. İstemiyormu "s.et" :) Kafana cok takiliyosa bişeylerle uğras kendine değer ver :)

0|0
    0|0
    • bu yorumu okuyunca birşeyler dank etti ne güzel yazmışsın çok teşekkürler

• Sevindim :) umarim uygulayabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• suriye gibisiniz çözemedim :/

0|1
    0|0
  • Takılı kalipta zaman harcama

0|0
    0|0
  • egosunu tatmin etmiş belkide boşluktaymıştr ondan bakışmışsnzdr sen boşver onu

0|0
    0|0
  • yanlışlıklar ters bir hareket yaptıysan ya da o senin iyi umduğu bir yönünü beklediği gibi bulamadıysa o sebebtendir.

0|0
    0|0
    • sanırım yaptım onunla konuştuğumuz sıralarda birisi bana çıkma teklifi etmişti arkadaşımla wcye girmiştik oda bana ... teklifini kabul edecekmisin diye sormuştu bende hayır dedi oda yan tarafta erkekler wcsindeymiş böyle birşey ima eder gibi öksürdü ya bundan dolayı ya da arkadaşlrından arkadaşları beni sevmiyordu çocuk gibi deyip duruyorlardı

• seni sevmiyor , bu kadar uğraştık üstüne çıkabilirmiyim diye yokluyor.

0|1
    0|0
  • kavga etmişsiniz barışmamışsınız araya soğukluk girmiş inceldiği yerden kopar

0|0
    0|0
  • sevgilisizlik kafasına vurmuştur mesela ben yeni birisini bulmaktansa eskilerden sevdiğimin aklına girmeyi tercih ederim tabi yeni bir fırsat çıkana kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzelim onun kafası zaten karışıkmış ne demek telefonlarına çıkmıyosun diye hoşlanmamak? Var mı öyle sevgi hani nerde anlayış, nerde emek - çaba, nerde fedakarlık? Hoşlanmıyorsa, sevmiyorsa hiç bulaşma derim daha gençsin hiç kafanı öyle şeylerle meşkul etme çünkü her kavga, bu konuda ki her düşünce seni yıpratacaktır içten içe ve bunu kendine yaşatma. Eminim ki zamanla çok daha olgun karakterli biri çıkacaktır karşına işte onu bulduğuna emin olduğunda elinden kaçırma. Bol şanslar canım! :)

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa peşinden gidecek misin onu tartıyor.

0|0
    0|0
  • Baya karışık bir durum. Bence ilk sen hislerini belli ettiğin için ezmeye çalışmış olmayınca da üzülmüştur

0|0
    0|0
  • Karisik bir durum

0|0
    0|0
  • Ne terbiyesizsin sen yardımcı olduk cevaba bak

0|0
    0|0
    • ya yanlış anlamayın ben konu kaldırılsın diye yaptım ama hiç birşey olmadı argo sayılır kaldırılır dedim ama kaldırılmadı lütfen yanlış anlamayın

• çok sevinirim tekrardan k.b :)

• Pişman olmuştur ama sana söylemeye çekiniyodur, korkuyodur.

0|0
    0|0
    • olabilir çünkü çok utangaç birisi

Yükleniyor...