Sizinle karşılaşmamak için her şeyi yapıyor olsa, ne yapardınız?

Sevdiğiniz, ama layık olmadınız için ayrıldığınız kız sizin olduğunuz yerde okul kazandı ve o şehre geldi. Şu an 2 tane sevgiliniz olmasına rağmen, bütün çevrenizdeki arklarınız o kızın güzelliğinden ve ne kadar düzgün bir kız olduğundan bahsediyor. Sizin eski sevgiliniz olduğundan ve yaşadıklarınızdan habersizler. Resmen birbiri ile yarış ediyolar, kız ise duruşu ve güzelliği ile her yerde farklı duruyor. İçten içe onu aldattığınız, terkettiiniz ve kullandığınız ve eğlence hayatını seçip onu bıraktığınız için pişmansınız gördükçe de bunu daha iyi anlıyorsunuz. O ise kimseye taviz vermiyor sizinde varlığınızdan dahi midesi bulanıyor. Karşılaşmamak yüzyüze gelmemek için herşeyini vericek derecede. Siz ne hissedersiniz, bu durumda naparsınız..?

Güncellemeler:
Arkadaşlar oalydaki kız benim, ve bunu yazdığım durumu eski sevgilim yaşıyormuş aynen. Sırf hiçkimse en ufak bir duygu ile yaklaşmasın die uzun süreli ilişkim varmış gibi davrandım ona ve herkese, bunuda bnden başka kmse bilmiyor. . Böle bir durumda siz karşı taraf olsanız ne düşünürdünüz.?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık etmişsin ne diyim

0|0
    0|0
    • Hangimiz.?

• Çünkü küçük bir yer burası ve iş arkadaşlarının hepsi üniversitede yeni kim var kim yok bununla ilgileniyor. Yani belli başlı cafeleri var gittiğin anda ddirek bağırıosun ben yeniyim die yaklaşmasınlar istedim.

• sen yüzüksüz yakklaşmalarına engel olabilirsin bence

Erkekler Ne Diyor 3

• sende layık oladını bile bile niye veriyonda bugün aşk acısı çekiyon be kardeşim kendin diyon layık değildi vehala onu düşünüyon bırak adam ne halt yerse yesin üzme sen tatlı caanını baş başka aşklar yelken aç

0|0
    0|0
    • Layık olmadını öğrendiğimde hayatımın içine edilmişti ve çokda namuslu bir oyunla terkedilmiştim sonradan öğrendim herbişeyi.Ayrıca düzgün okursan vermedim.

• Tşkler ilk işim şu şehirden başka birşehire geçiş yapmak olacak.

• izmire gel burası güzel kimse kimsenin etlisine sütlüsüne tuzlusuna karışmıyor kim kime dum duma

• Bu konu fazla karışık ahahahah okumaya deymez beeaaa ahahaha:):):

0|0
    0|0
    • Gül gül sen :D

• O zaman git ne bekliyon,

• O kadar emek verdim bırakımmı okulu

• layık olmadıgınız mı?

0|0
    0|0
    • Evet sizin hayatınız ve alışkanlıklarınız kızın hayatı arasında koskoca bir namus kuşağı var.

• Yani demek istediğim, siz gecelik ilşkilerinizle meşhurdursunuz, kız ise bütün bu yüzünüzden habersiz masumca sizi sevmiştir ve bilmiyordur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...