Tüm gün evde olanlar nasıl zaman geçiriyorsunuz ?

Sabahtan beri evde yanlızm temizlik felan derken saat bir oldu tv izliyorm müzik dinliyorm yok sıkılıyorum playstation derken saat 4 oldu ondan da sıkıldım hava çok sıcak dışarı çıkmak istemiyorm kitap oku demeyin kendimi kitaba veremiyorm okuyasm yok :) Şu an vaktinizi ne yaparak geçiriyorsunuz ?

Gizli cevap olmasada olur ;)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Yan gelip yatıyorum, tatil modu...

Bu sitede ilginç bir şeyler var mı ona bakıyorum, sıkılırsam film izlemeye geçiyorum.. sonra akşama yakın yemek yapayım mı diye düşünüp vazgerek gidip dışarda yiyorum.. 1 saate yakın gezinip, sonra tekrar eve gelip silbaştan.

1|0
    0|0
  • şuan senin sorularına cevap yazmak la mmeşgulüm sende onlara yorum yaz :D

1|0
    0|0
  • Ben 7 Gün Çalışan Birisiyim İşimden Dolayı Nadir en Tatil Yaparım Ve Zaman Geçirecek Bir Şey Bulamıyorum Benim de Çok Merak Ettiğim Bir Şeydir O Değil İşe Gittiğim Zamanlar Bıraksalar Akşam a Kadar Yatarım Diye Düşünüyorum Ama Tatil Yaptığım Zamanlar İse Sabah 7 De Uyanıyorum :) Ondan Sonra Uyuyamıyorum da Vakit Geçirmek Çok Zor Çoookkk :)

0|0
    0|0
  • senın sorunu okuma zahmetini çekmekle geçırıyoruz. gel oyun atalım.

1|0
    0|0
  • demek sen beni

1|0
    0|0
  • Ben de pes ve online oyunlar oynuyorum ama olmuyor. Bir gün gözüm bozulacak. sabah omegle diye bir siteye girdim yabancılarla konuşuyorsun o skınıtını alıyor. connected2me falan da güzel dene derim shuffle dan

0|0
    0|0
  • günde dokuz tane film izlediğim oluyor, zaman geçirmek için birebir

0|0
    0|0
  • Pes atarak.

0|0
    0|0
  • yalnız yasayıp evimin bütün ilşlerini ben yaptıgım için gün yetmiyor bana

0|0
    0|0
  • ımmmmmmmmmmmmmmmmmm hanı kendım hafta sonlarını evde geçırerek cevap verecek olursam odamdayım sevgılıme mesaj atıyorum sonra muzık bıraz bılgısayar fılan derken akşam olmuşş :)

0|0
    0|0
  • link şu parçaları yukarıdan aşağıya doğru, yüksek sesle dinle.

0|0
    0|0
  • oruç tuttuğum için ölü gibiyim uyuyorum akşama kadar.

0|0
    0|0
  • boş zaman yoktur boşa giden zaman vardır

0|0
    0|0
  • hangi lldesin? istanbuldaysan evde oturr:D

0|0
    0|0
  • p0rno izle hem film kültürün genişler hem film dünyasına farklı bir açıdan bakmış olursun

0|0
    0|0
  • oha playstation mu oynuyosun O.o :(

0|0
    0|0
  • Film izliyorum bu site de takılıyorum başka da bir şey yapmıyorum

0|0
    0|0
  • akşama güzel bir yemek felan yap yeni tatlar keşfet benim bidenem :D <3

0|0
    0|0
  • 7/24 hapiste gibiyim zaten ben. Ya nette olurum ya da kitap okurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...