Yaşayıp da, unutamadığınız anınız var mı?

Yaşadığınız ama hiç unutamadağınız bir anınız var mı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede okuduğum yıllar çıktığım bir kız vardı. çok güzel biriydi. tabi o zmanalar eziklikte vardı .ozamanlar millet babasının yaptığı işle met edilirdi bizim babamız sözde müteahhitti ama inşaat ustasından ileriye gidemezdi. bizde zengin görünümlü fakir hesabı takılırdık kız beni zengin zannederdi ama zenginde değildik hani bir gün inşaatta çalışırken tam önümden geçti elimdede makaraya bağlı ip ipin ucunda harç kovası bana baktı aa dedi se... neyapıyorsun yok yaa sen se... ğilim karıştırdın birine benzettin heralde dedim. kız baktı ya bu kadar benzerlik olmaz sonra yukardan usta bağırıyor se... çeksene lan kovayı senimi bekleyecez :))))) inan o kova kafama düşse süperdi :))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 5

• Var

0|0
    0|1
  • tabi ki var. ilk öpüştüğüm günü unutmam mesela :)

0|0
    0|0
  • Olmaz mıı var tabi ama anlatamamm

0|0
    0|0
  • Olmaz mı

0|0
    0|0
  • birrçoook değişik anım var bir tane sacma anımı analatayım ben ilkokuldaydım:D kücüktüm annem beni okul cıkısı almaya gelirdi hergün bii gün işte çıkış zili çaldı montumu giydim ve eve doğru gidiyorum annemi unuttum ,yolda arkadaşımı gördüm nerden dedi okuldan dedim oda beslenme cantan nerde dedi bende aaaaaa unuttum falan yaptım :D bide baktım çantam falan yok unutmuşum hepsini annemde aklıma geldi o aradada okulda annem beni bulamayınca öğretmene falan söylemiş beni cok merak etmiş herkes:DDDD okulda geri döndüm ve herkes bana güldü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...