Sevgilimle kavga ettik bana demediği laf kalmadı ayrıldım ben de

arkadaşında mesaj attım sakın bana gerı dönme , evlenip gidicem senın kahrını cok bile cektım dedım. sonra benı aradı benden başka kimseyle evlenemezsın bırakmam senı ben öldürürüm o çocuğu falan filan.. ne şimdi bu hem ağzına gelenı sayıyo hem de başkasıyle evlenme lafını duyunca olmaz dıyo , dengesız olduğunu biliyorum ama davranışlarına anlam veremiyorum . napabilirim sevdiği de sövdüğü de belli değil ,

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• arayı duzeltmeye çalıs ama hemen degıl az sakinleşsin be bacım bu kadar bagırıp çagırması boşa degıl sevgısınden ınankı sevıyor sen dedıgımı yap hadı bı kaç saat sonra ara konus fılan duzeltmeye yönelık cumleler kurkı duzeltın kufur vb. unutulur ama aşk acısı unutulmaz hadı bı atılım yapmanın tam zamanı haberlerını beklıyorum kolay gelsin

1|0
    0|0
    • vayy bee ilk defa senın gıbı olumlu düşünen birisini gordum teşekkürler

• cok uysal olunca ona ait olduğunu bellı edınce bı yerlerı tavan yapıyo amma o zaman ne yapıcaz

• dozunu tutturmak senın elınde tam kıvamını sen bılırsın

Erkekler Ne Diyor 5

• istediği şey ne yaparsa yapsın onu bırakmaman ve bu haline sabretmen ve onu böyle kabullenmen

Senin yapman gereken ya onu böyle kabul edeceksin ya da bunlara karşı geleceksin veya polise gidecek kadar acımasız olacaksin

Cut.

0|0
    0|0
  • Ergengiller..

0|0
    2|0
  • Ailene durumu aç gerekirse polise git. Böyle bir insandan hayır bekleme.

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin o piskopattan

0|0
    0|0
  • yapısı sinirli ota boka parlayan bir tip.Sana sinirle hakaret etmiş.çok kötü de birşey bu burnu sürşsün biraz ama sevdiğini düşünüyorum.pişman oldu belli ki

0|0
    0|0
    • başkasıyla evlenıcem deyınce çıldırdı , şimdi daha cok arıyoo

• Evet psikopatlık var ama seni seviyor.Ama böyle biriyle olamama diyorsan hiiiç uğrama ona bir daha.çekilmez zaten böyle biri

Kızlar Ne Diyor 3

• Oynatmış kafayı uzak dur dengesizin biri

1|0
    0|0
  • mal işde

0|0
    0|0
  • Bosver eger evlenmeden küfür ediyorsa görüsme

1|0
    0|0
Yükleniyor...