Özellikle erkekler cevaplarsa sevinirim. Herkes üstüne alınmasın olayı. Genelleme yapmıyorum.

Soran kişi haricinde bir erkeğin veya bayanın cevap veren kişinin cevabına yorum yapmasındaki amaç ne? Diyelim ki bir soru cevaplıyorum hemen cevabımın altına konuyla hiç alakası olmayan insanlar gelip yorum yapıyorlar. Işin kötü tarafı cevabımdan bir halt anlamayıp yanlış yorumlayıp laf sokmaya,salak salak gülmeye başlıyorlar. Nedir bunun sebebi? Özellikle de erkeklere soruyorum bu soruyu. Herkes değil tabi,yapmayanlar üstlerine alınmasınlar. Bir de mesela soru soruyorum adam cevap vermek için değil de eleştirmek için,hakaret edip laf sokmak için cevaplıyor. Psikolojim bozuldu insanlardan durduk yere iğrenmeye başladım diyorum sebebi ne olabilir diye soruyorum. Elin adamı gelip sen daha sevgili bulamadın mı yazıyor. Ne yani bu? Bunu yapınca elinize ne geçiyor çok merak ediyorum.

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar aptal, Aziz Nesin'in dediği gibi

0|0
    0|2
    • aziz nesinin öyle bir sözü yok yanlış telafuz ediyosun bu konumda aptal olan sensin. insanlar aptal derken sende bir hayvan değilsin heralde

• ben istisnayım.

Erkekler Ne Diyor 26

• dostum burası sanal alem ve avcılarla dolu kadınla erekek arasında ki yaradılış bağı ve erkeğin psikolojisin de şekillenen kadını üstün olarak ve ulaşılmaz olarak gören ataerkil toplum yapısı ve bayanları da kısıtlayan feodal yapı gereği bireyler karşı cinse olan hazlarını face-off değil de sanal da kapalı kapılar ardın da anti-şeffaf birşekilde gerçekleştiriyorlar.anlıyacağın dostum egolarımız ve hazlarımız bizim vazgeçilmezlerimiz saygılarımla...

0|0
    0|0
  • Şimdi ben butun konulara bakarak cevap vermek ısterım cevap verırkende asla aşalama ya da karsımdakı kırmak degıldır nıyetım tamamen yardım etmek ısterım hanı dun uye oldum ben bu sıteye örnek vereyım her konusa elımden geldıgınce yardımcı olcak yorumlar yaptım cunkı bırılerı benım dedıklerımı uygulayarak mutlu olursa ne bılıyım ınsan sevınır dıye dusunerek yorum yazarım fıkırlerımı belırtırım ama bazı kısıler varkı yok xper puanı yok çok yorm yapayım merakına kapılmıs ırılı ufaklı herseye yorum yapar olmus herseye yorum yapabılırsınde tutupta konu dısı bı yorum yaparsan zaten kımse umursamazkı arkadaşlarıma seslenıyorum bu sıtedekı kısılerı kendı ailenizden biri gibi görün annen bacın var onlar böyle bı yardım yolu dertleşme kanalı seçseler onlara oyle davranasalar hosunuza gıdermı lutfen bılınçlı davranalım yardımsa yardım dertlerşmeyse dertleşme ınsanlara yardımcı olmak öyle bır duygukı bunu herkez tadamaz kısacası demek ıstedıgım yardım ısteyen kardeşlerımıze sahıp cıkalım iyi günler.

0|0
    0|0
  • böyle şeyleri dert etmemek gerek...değersiz şeylere değer verme..değersiz olduğunu fark edince üzülen sen oluyorsun

0|0
    0|0
  • o tür adamlar mutlugu hiç bulamamiş ve ufak şeylerlede mutlu oldugu zaman kendısını dev aynasında görüyorlar allah yardım ettsin öyle kişilerle sınananlara..rabbim sizi sınıryor merak etmeyin-..muhatap olmayın sakın it ürür kervan yürür geri zekalı insanlar cok malesef..amaçları galiba kendilerini ön plana cıkarmak olsa gerek

0|0
    0|0
  • pek yapmam yapanada karışmam.neden yaptıklarınıda hiç düşünmedim.eğlence arıyolardır herhalde.bu arada sevgili buldun mu:D

0|0
    0|0
  • boşver ya takma ben elimden gelse dağın başında tek başıma yaşayacam o kadar tiksindim insanlardan kendini beğenmiş üç beş tane salak işte boş boş konuşuyorlar

0|0
    0|0
  • Canları sıkılıyor gençlerin ne yapsınlar, eğlenecek yer arıyorlar kendilerine. Çok da ciddiye almamak lazım.

0|0
    0|0
  • bknz:Türk erkeği--> -bi yerden başlamak lazım:) malum burayı düzeyli ya da düzeysiz aşk sitesi sananlar var ve dediğin türler her erkeğe abaza ve ikna olmaya yatkın, her kıza da bunlar vermek istiyor erkek arıyorlar gözüyle bakıyorlar:))

0|0
    0|0
  • çok bahtsızmışsın...

1. sarkıntılık

2. belki aynı fikirdeki başka birini bulmuş olmanın vermiş olduğu mutluluk (buna ben bile inanmadım)

3. puan kasma kaygısı

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende.

burada neye dayanarak psikolojini düzelteceğine inanıyosun, o kadar mı çaresizsin

1|0
    0|1
    • Ne alakası var? Insanların fikrini almak suç mu oluyor? Onların önerilerini sordum,adam bana alakasız cevap veriyor. O adam öyle saçmalarken çaresiz olmuyor da ben mi çaresiz oluyorum?

• insanlık profil resmiyle,nickle bilmem neyle olmaz. Sen gider profil resmine adam gibi bir fotoğraf koyarsın ama adamlıkla uzaktan yakından bir alakan olmaz,örnek veriyorum sadece. Yani bir insanın karakterini küçücük iki ayrıntıyla anlayamazsın.

• haklısın. pes ediyorum

• bence takmayın düşüncelerinizin arkasında olun hele internette bu tür kalp kırmalar çok kolay insanlar gizlendşkleri için daha raj-hat küfredebliyor veya aşağılabiliyorlar zaten öyle 3-5 kişi olsa heryerde kendini hissettirir

0|0
    0|0
  • Ciddi söylemek gerekirse buradaki erkeklerin birçoğu nasıl kız düşürürüm derdinde. Gizli olanları ise söylemiyorum bile korkaklıktan başka bişey değil bence.

0|0
    0|0
  • Bu dediğini bana da çok yapıyorlar ama bana yapmaktaki amaçları beni taciz etmek hoş görü aşıkları varya içimizde hemen bir türk hristiyan görene kadar taciz etmeyi hoşgörü sanıyorlar sizi hoş görü sevdalıları :)))

0|0
    0|0
  • Kimi beğenir kendini tutamaz, kimi beğenmez kendini tutamaz. Yorumu yapıştırıverir. Alışkanlık haline getirenleri bende sevmiyorum. Türkiye'den seçme salaklar bu siteye gönderilmiş. Üstünde çok durmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Hayat dışarıda .. Sen fazla ciddiye alıyosun bazı şeyleri bebeğim..

0|0
    0|0
  • Vakit geçirmek , biriyle uğraşıp kafa dağıtmak iyi geliyor demek ki onlar için .

0|0
    0|0
  • ya sen neden herşeyi kafana takıyorsun böyle?

bırak ne yaparlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
    • Ya ben aşırı takıntılı bir insanım. Öyle yaptıklarında hemen moralim bozuluyor.

• bazı insanlar başkalarını üzerek mutlu olur.

üzülürsen boşuna üzülürsün.

oku ve geç. çok durma üzerinde ;)

• mallık geninde varsa kendini tutamaz zaten,engel olamazsın:)

0|0
    0|0
  • Biriyleriyle uğraşıp duruyorlar işte

0|0
    0|0
  • asılıyolar be işte bunu anlamıyacak ne var sorman bile saçma :D

0|0
    0|0
  • Sen hala buralardamısın..hani hedefin tıp tı senin

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ama zaten farketmiyor erkek kız farketmez. Herkese cavap veririm :D

0|0
    0|0
  • ben masumum :)

0|0
    0|0
    • Abla senin ...! :p

Komplekse gircem la senin yüzünden :)

• Canın mı sıkılıyo senin saracak insan mı arıyosun :)

Uyanalı çok olmadı ayılmadım henüz akşam uğraşacam senle :)

• nnisann canın sıkılıyo uğraşacak yer arıon hee :) ama uysal olduğun yazılarından belli bea :)

• Sebebini sen benden daha iyi biliyorsun

0|0
    0|0
  • belki bağlarım :)

0|0
    0|0
  • sivrisinek gelip seni ısırdığında niye ısırıyorlar diye kızılır mı? her canlının bir varlık sebebi var. bu kadar umursama. kendince önlemler al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kişiye zaten iki kez cevap hakkı verilmiş ama yetmiyor bu insanlara. illa kendi fikrini başkasına empoze etme derdindeler.

yanlış bir bilgi vardır düzletirsin onu anlarım ama fikir empozesi çok ayrı durum

0|0
    0|0
  • Ne kadar alıngan ve takıntılısın farkında mısın?

Son birkaç gündür sürekli rast geliyorum soru cevaplarına bu kadar takmasan uğraşmazlar..

Burdaki insanları çok ciddiye alıyorsun gerek yok gerçekten.

0|1
    0|0
  • bende çok sinir oluyorum öylelerine tamam bir arkadaşım yorum yapar ya da her hangi biri onaylar ya da destek olacak bir yorum yapar ama saçma sapan yorum yapan gereksiz insan topluluğu var birde. ...

0|0
    0|0
  • Elin adamı gelip sen daha sevgili bulamadın mı yazıyor.

Hakkaten mallıkmış... Engel koy gitsin bacım.

0|0
    0|0
  • hatayı kendinde aramaya çalış !

0|0
    0|0
    • Al işte bir tane daha... Yok yani ne alaka şimdi de laf sokma derdindesin? Seninle hiç konuşmuşluğumuz olmamış gelip burda salak salak yorum yapıyorsun hatam varmış gibi. He bir de öyle yazının iki metre ötesinde ünlem koyunca bir halt mı sanıyorsun kendini?

• Biz burada soru soruyoruz diye cevap verirken binbir türlü hakaret eden insanlara katlanmak zorunda değiliz. Konuyla alakasız,benim şahsıma dil uzatan adamlara böyle bir soru yönelttim diye sorunlarım olmaz benim. Bunu üstüne alındıysan asıl sorun sende. Ben de sana buradan çeşit çeşit hakaret edecek değilim ama kendi sorduğum soru için senden özür dileyecek hiç değilim. Hadi eyvallah kardeşim...

• ikile hadi by :) allaha emanet ol ;)

• Sanane ...(kiisa cevap kbl etmedgi icin bolts koydum

0|0
    0|0
  • Ya tutarsa hesabi.

0|0
    0|0
  • Onları hiç umursamıyorum. Kendi çaplarında takılsınlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...