Birlikte olacağınız erkekte ne önemli para mı görünüş mü zeka mı ?

Birlikte olacağınız erkekte ne önemli para mı görünüş mü zeka mı ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Aşık olmadığım adamla sevgili de olmam.

Aşık olduktan sonra tipi sana en çirkin de olsa güzel görünüyor zaten. Zeka çok önemli bir unsur tabi. Anlattığından anlaması lazım,boş boş konuşmamalı,anlamadan yorum yapan insanlardan nefret ederim. Paraya gelince öğretmen,mühendis gibi bir işi olması güzel olur. Çocuklara yetebilmek adına,ev geçindirebilmek adına,kültür bakımından okumuş ve bu gibi bir işinin olması yeterlidir. Ben de okumak istediğim için eşimin de bana denk olmasını isterim yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• parasi olmasada olur, ama saygi, sevgi, bakim, zeka, ask hepsinden olmasi lazim

0|0
    0|1
    • sende ne var ?

• hci birseyi bilmeden böyle cevap vermek kolaydir. karsindaki sevmeyi bilmiyorsa, caba göstermiyorsa, bunun suclusu benmiyim? arada neler olup bitti bilmiyorsun, bilmedigin seyler icin böyle kirici cevaplar verme

• kusura bakma ben seni pohpohlaymam gerçekleri söylerim

• Hiçbiri beni çooook sevsin yeter

0|1
    0|0
  • İnsanlık ...

Bana gösterdiği sevgi,saygı ve verdiği değer önemlidir herşeyden önce bir insanın kişiliği önemli olmalı

0|0
    0|0
  • Zeka..Para..Görünüş.

0|0
    0|1
  • HEPSİ BİRLİKTE OLSUN!

0|0
    0|0
  • Harry Styles olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • para dışında her ikisi

0|0
    0|0
  • görünüş + zeka

0|0
    0|0
  • Zeka önemli

0|0
    0|0
  • 3 ü bir arada olsun lütfen :) :)

0|0
    0|1
  • Hepsi önemli faktör

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• birader kızları dikkat ettiysen hep iyi olsun dürüst olsun zeki olsun beni sevsin diyorlarda karşısına öyle bir erkek çıkmayabilir yanii karşısına çıkack erkeğin nasıl erkek olduğunu bilmedikleri ve seçemedikleri için şimdi kafasına göre bir şeyler söylüyorlar ama adam bir şeyiyle etkilesin bu iş tamamdır

0|0
    0|0
  • karakterim gereği erkeklere ilgi duymam

0|0
    0|0
  • Ben bir erkekle değil, kızla olurum.

0|0
    0|0
  • ustam ablama bir karışık çek :)

0|0
    0|0
  • madem birlikte olucaz parası olsun