Spor Vucüt Geliştirme Hakkında

Arkadaşlar belli süredir spor yapıyorum fakaat kol olculerım son aylarda hep aynı cıkıyor hıc artma olmuyor ne yapmam lazım

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 17

• antreman da yapmış olduğun hareketleri değiştir...rutinini farklılaştır..aynı haraketleri yapma...ağırlığını yükselt...set sayılarını artır...haraketlerini daha yavaş kaslarına yedirerek nefesini kontrol altında tutarak dene...9 ayda ne kadar ilerleme kaydettin..düzenli ölçülerini alıyormusun ne zamandan beri kol kasların daki gelişim durdu?

0|0
    0|0
    • son 2 -3 aydan beri gelişme durdu hep kollarım 36.5 da kaldı ama diger omuzda veya diger bölgelerde gelişme oluyor

• Vücut yapına bağlı , Mesomorph değilsen diğer 2 vücut yapısından birisindir mesomorphlar atletik yapılı kişilerdir kas kazanımları daha hızlı olur diğerlerine göre tabi herkes mesormorph , endomorph veya ectomorph olacak değil hepsinden sende görülebilir (ectomorph kas oluşumu en yavaş olan)

0|0
    0|0
  • kol kasları en hızlı büyüyen kas grubudur.ılk baslarda hızla gelısır.sonrasında gelısmesı yavaslar.aldıgın besınler şeker.yağ gibi şeyler elişmesini engeller.uyku düzeninin düzgün olması gerekir.aldıgın besınler yetersız gelıyorsa proteın-amınoasıt-suplement gıbı takvılerı kullanmalısın.(makul ölçülerde)

0|0
    0|0
  • Birçok sebebi olabilir başlıca sebepler

Yeterli protein alamıyorsun

Yeterli dinlenmiyorsun

Yeterli veya düzgün çalışma yapmıyorsun

Yorucu çalışarak kaslarını zedeliyorsun dinlendirmende gerekli

vs vs uzayabilir bir öneri istersen:

Vücudunun nasıl geliştiğini kontrol etme arkadaşım bırak yaptığın spordan zevk al kaldırdığın ağırlığın kaslarına verdiği yanma duygusunu iliklerinde hisset işte budur spor aşkı :) bunu denerse ve sabırlı davranırsan sen bile inanamazsın gelişime...

0|0
    0|0
    • ilk başlarda cok yanma oluyordu artık eskisi gibi hissedemiyorum bende onu hissetmek istiyorum

• gün aşırı antreman yap çalışma yaptığın günler karbonhidrat ağırlıklı beslen pirinç lapası pirinç plavu tavuk göğsü makarna gibi ve çalışma hareketlerini liknden düzenle link

bol sporlu günler

0|0
    0|0
  • ağırlıkları arttır kendini zorla biraz

0|0
    0|0
  • ağırlığı arttır tekrar 8 set 3 yap ve beslenmene bol protein li yiyecekler ekle gelişimi göreceksin

0|0
    0|0
  • Protein desteği alıyor musun ?

0|0
    0|0
    • almıyorum kullanmak ıstemıyorum aslında

• Whey toz kullan ben de kullanmıştım bir zararını görmedim...

Spordan tam fayda sağlarsın.

Antrenman öncesi kullanmana gerek yok, antrenman sonunda kullanman yeterli olur

• 3-2ayda olsaydı herkez biskolata erkeği olurdu 1 sene 4 ay beklemen lazım çalışmana bağlı düzgün beslenir çalışırsan 1sene alır sabır işidir bu zaman ister böyle olmuyo felan diceksen hiç yapma bu sporu..

0|0
    0|0
  • benimde 37 bucukdu şimdi 36 indi yaglar gidince şekil alıyo daha iyi boşver kanka birden gelişir sonra yayıyılır kas

0|0
    0|0
  • beslenmene dikkat et arkadaşım

0|0
    0|0
  • çift elle günde 6-7 kere masturbasyon yaap :))))))

0|0
    0|0
  • leyla mecnunsuz protein karbonsuz olmaz.. daha çok protein daha çok ağırlık.. daha çok sabır..

0|0
    0|0
  • Lor peyniri ve yulaf ezmesi ye hergün bol bol...

0|0
    0|0
  • salona git protein al

0|0
    0|0
  • Çalısmayı bilmiyon oglum sen benceee hiç gitme boşa zaman geçiriyon orda

0|0
    0|0
  • vucüt yapısı ile ilgili. sadece iki gün şınav çekmeyle pazularım ve kollarım hemen şişiyor. tavuk ve süt ve süt ürünlerini çok tercih ederim.

0|0
    0|0
    • kardeş bendede şişme oldu ama devamı gelmedi

• bendee oyle dıyorum ama gelıstırmek ıstıyorum sonuna kadar gıtmek lazım ama agırlık arttıkca zorlanıyorsun

• Ağırlık arttıkça ilk başlarda zorlanman normal. Kaslarına alışkın olduğundan daha fazlasını yüklüyorsun. Kaslarda zorlanıyor. Bu sürede makarna, tavuk gibi yiyecekleri artırman lazım. Kas gelişimini sağlamak için. Ayrıca kaslar yenilenme ve gelişme için dinlenmeye ihtiyaç duyar. Ara vermeden hergün çalışılmaz.

Yükleniyor...