Kan grubunuz nedir?

Benimkisi A. rh pozitif :) Aslinda bunu sormamin nedeni hemi sizlerin kan grubunu ogrenmek hemde Kan Bağışının Önemini sizinle paylasmak. Kan bağışı toplumsal yardımlaşmanın belki de en önemli noktasıdır. Hiçbirimiz başımıza ne zaman neyin geleceğini bilemeyiz. Bir kan anonsu duyduğumuzda içinde bulunduğumuz umursamaz tavrın bir insanın hayatına mal olabileceğini asla unutmamamız gerek. Aynı durumun bizim başımıza gelmeyeceğini de asla bilemeyiz.

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• a rh - kanbağışı önemli tabi ki, ama bir o kadar önemli olan bir şey de organ bağışı, o da henüz yeterince anlaşılabimiş değil toplumumuzda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Üç ayda bir kan bağışı yapıyorum. Unuttuğumda sağolsun Kızılay mesaj atıp hatırlatıyor.

(0 Rh +)

Bağışladığın kan ihtiyacı olan birisine verildiği zaman tekrar mesajla bu sana haber veriliyor. En keyif aldığım şey o mesajı okumak :)

1|0
    0|0
  • A Rh + Kan vermek icin gerekli sürem dolmadı dolduğunda mesaj atıyorlar :)

1|0
    0|0
  • A rh pozitif benim de.

0|0
    0|0
  • Kızılaya 7. bağışımı yaptım 3 tane daha yaparsam sanırım bronz madalya vericekler:=) Kan vermek harika bir duygu.Geçen doğum günümde Kızılay bence en manidar mesajı atmıştı bana.Kurtardığınız hayatlar adına doğum gününüzü kutlarız mesajını görmek her şeye değer:=)

0|0
    0|0
  • " O Rh+ " ( işlevsellik babında Uzun isteniyormuş cevabım )

0|0
    0|0
  • A rh+

Hem kan vermek saglik acisindan da iyi yeni kan hucreleri uretiyo vucudun

1|0
    0|0
  • A. rh pozitif

1|0
    0|0
  • 0 RH+

Yalnız beni kan tutar. en son kan gördüğümde gözümü acilde açtım. Tansiyon, nabız falan kalmamış burnumda oksijenle uyandım...

0|0
    0|0
  • en çöp kan a rh+ :)

0|0
    0|0
  • B Rh-

0|0
    0|0
  • A. Rh +. Aynı kandanız :) Ben de kan vermeyi severim. İnsanlara yardımım dokunacaksa eğer neden olmasın ki?

0|0
    0|0
    • Aslinda evet en cok bulunan kan o sanirim:) nerdeyse kime sorduysam hepsinin kan grubu A. rh +.. sansliyiz bee:))

• Evet şanslıyız :) Bilmiyorum ki en çok bulunan değildir ya burada denk gelmiş olmalı.

• A + ama ailede 3 kside var pek kan sorunu cekecegime inanmıyorum. Ama kan bağı4lamaya niyetim var.

0|0
    0|0
  • a negatif de kan bağışına pek alışkın değilim dediklerinizde haklısınız ama yapmıyoruz işte :D

0|0
    0|0
  • Arh+.Duyarlı birisin...

0|0
    0|0
  • 0 rh negatif

Paylaşımın için teşekkürler

hatıratmakta fayda var

mümkün oldukça hassas olmaya calısıyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • Aynen. A rh + lazim oldugunda haber ver :)

0|0
    0|0
  • kan grubum A rh + sanırım kansızlıktan ölmem diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • 0 rh+ üzgünüm seni kurtaramayacağım =)

0|0
    0|0
  • A + benimde 6 ayda bir kan veririm. Mesaj atmıyolar neden acaba :)

0|0
    0|0
  • A pozitif yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeyin arkadaşlar :-D

0|0
    0|0
  • A rh pozitif :)

0|0
    0|0
  • O Rh +

Kan vermek, hayat vermektir.

0|0
    0|0
  • İREM resimlerine bayıldım:)

0|0
    0|0
  • Kansızım ben, senin gibi.

A rh +

0|0
    0|0
  • ab pozitif

0|0
    0|0
  • Benimkiside puPPy nagatif ahahahahah

0|0
    0|0
  • 0 (Rh) +

0|0
    0|0
  • 0 negatif. her ay kan veririm

0|0
    0|0
  • 0 rh + kan grubum.Şu sıralar oldukça revaçta.Belki de senin grubundan daha fazla var. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...