Gizli gizli yaptığınız bir şeyler var mı, neler yapıyorsunuz (sınırları aşmadan) ?

Mesela ben bizim isyerinden para kayırıyorum sonra gizli saklı krediyle bir araba almaya karar verdım.sonra hergn gectgım sokakta hemn hemn hergun gordugum bakıstıgım cok güzel bı kız var ama aynı zamnda umursamıomus gbı gosterıyorum. bı ortam dınleme cıhazı aldım ne dusundugunu bılmek ıcın yerlestrmedım dha tabı ogrencez bakalım. bıde17 -18 yaslarındyken bursaya bı kızla bulsmya gdıodum aklma gelenler bunlar .

Güncellemeler:
merdıvenlerde oturan kızı etkılıcem dıyee onunden gecmek ıcın ıkıde bı markete gdıorum markettekı kız nıyetı bozmasınmı :D:D

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgilimin butun hesaplarini sifrelerini meillerini kendi kendime buldum.tabi cokta zamanimi aldi baya bir hafta ugrastim.giriyorum gizlinden bakiyorum.ve bir yalnisini bulursam devirecem butun hesaplarini.daha haberi yok ;)

0|0
    0|0
    • bende yapmısdım hatta 4 - 5 hesap almısdım boyle =)

• oynama su cocuklaa ayarı kacar bak dıyım =)

• Ara sıra eski sevgilimi düşünüyorum:)))

0|0
    0|0
  • İşyerinden para kayırıyorum demişsin ama sınırları aşmadan demişsin. Daha ne yapacaktın ki? bu toplumun ahlak, namus anlayışı gerçekten sadece belden aşağısı için geçerli!

0|0
    0|0
    • yanlıs anlasılmasın isyeri benim vergı levhası faturalar banka hesapları pos kontrat sigortalar hepsi benım adıma hesabıda ben tutuyorum bana hesap sornda yok bu ısı yapan yoneten benm zaten (iste tekstil ticareti) sadece ailemden kayırıyorum kendı paramı kendımden kayırıyorum yani .)

• Sen bildiğin herkese tecavüz ediyosun.

0|0
    0|0
  • ohhaaaaaaaaaaa yuhhhhhhhh valla ben normal insanım ne para kayırıyorum ne de insanların özel hayatına karışıyorum

0|0
    0|0
    • bu bisiymi uff dıslamayın yaa =( merdıvenlerde oturan kızı etkılıcem dıyee onunden gecmek ıcın ıkıde bı markete gdıorum markettekı kız nıyetı bozmasınmı :D:D

• gerçekten değişiksin

• derim hep farklıyımdır =) cılgınca bı hayatım var

• Yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...