Kapat

100 yılın mallıgı dalga gecmeyin

ilk önce dalga gecmeyin ne yaptım ben bile bilmiyorm !

geçenlerde bir arkadaş baktım bacak kıllarını alımış (spor yapıyor bende başladım) ondan sonra bende almaya karar verdim neyle alsam neyle alsam die düşünürken kızlar nasıl alıyorsa bende oyle alıyım dedim ve aldım (acıdan ölecek gibiydim ) ondansonra aldım 1-2 gün sonra kuzen geldi ve oda dalga gecti parlıyorsun v.s :( gerçekden gülünç bir durum 1-2 hafta oldu ve uzamadın ne yapmam lazım milletin alay konusu oldum

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• 1 ay dolmasına yakın uzar..

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• bekle.uzar

0|0
    1|0
  • Ay bence dahaiyi ben kilsizlari seviyom

1|0
    1|0
  • Buradan kendine ne ders çıkardın? Kadınlar tapılacak varlıklardır dimiiii :)

0|0
    0|0
  • jiletle uzar ahhaa .d

0|0
    1|0
  • Beklicen mecburen :)

0|0
    1|0
  • uzar bekle ya da jilet vur

0|0
    1|0
  • kızların kıllı erkeklere çoooook bayıldığını söylesem otomatikman uzar kendiliğinden panp.

0|0
    0|0
  • Sporcu dediğinin bacağı ağdalı olur zaten modern olun azıcık

0|0
    1|0
  • merak etme uzar

0|0
    1|0
  • Bu sana iyi bir ders olur aklın başına gelmiştir

0|0
    1|0
  • cillop gibi erkek :DD :D :D

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiçte gülünç değil biraz modern olun çağ dışı kalmayın maymun olmaktan daha iyidir avrupaya gidip özellikle abd kıllı bacak denize girsen seni sınırdışı ederler ama işte bizim memlekette küpe takanda top pis kıllarını kesende top

2|2
    1|0
  • Zamanla uzar dert etme. Fakat abartılıp gülünecek dalga geçilecek bir durum değil. Eminim şu an öncesinden daha iyi duruyordur. Kulak asma başkalarının sözüne.

0|0
    1|0
  • haha :D boşver kıl kas gelişimini engeller spora başlıyom kilo vermede bilo sorunmuş boyundan aşağısına komple elden geçirmek lazım hürrem otu yağı kullancam dedi kız arkadaş dene bana söle dedim :D

0|0
    0|0
  • bende almıştım bir kere.herkes o hatayı yapmıştır ömründe bir kez. bol bol jiletle tıraş et .daha gür çıkıyo

0|0
    1|0
  • uzar uzar merak etme

0|0
    1|0
Yükleniyor...