...kadınların bedenlerine neden bu kadar karışıyorlar? dertleri ne

Kürtaj, sezaryen vs şimdide hamile kadın sokağa çıkmaz gibi şeyler. Hamile kadını görünce o nasıl o hale geldi diye düşünürmüş insanlar vs bu kadar sapkınınıda görmemiştim. Amacım polemik yaratmak değil :) . Düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• O adam öyle düşünüyo demekki. Yahu bir erkek nasıl bunu aklına getirir ha hamile oo bu bebek nasıl hapılmış diyemi düşünülür

0|1
    1|0
    • Sapıklığın ötesinde artık... hamile kadın bile tahrik unsuru sayılıyo o kafasızlara göre

• Dünyanın çivisi çıktı artık bu bize allahın bağışladığı bişey bir bebek yani o dünyaya gelen adamıda bir anne doğurdu önce bunu düşünsün sapık herif ben nasıl oldum diye

Kızlar Ne Diyor 8

• oyalama taktiği türk milleti çok takılıo böyle şeylere... o arada götrülen götürülüo satılan satılıo :)

1|1
    2|0
  • tayyibin bulaşmadığı şey kalmadı

0|1
    0|0
  • Gündemi değiştirme çabaları.

0|1
    1|0
    • Haklısın ne yapacaklarını şaşırdılar. Hangi haber kanalını izlesem diye düşünüp duruyorum

• akpye göre hamile kadınlar hiç dışarı çıkmasın f tpi ceza evi gibi evde otursun elbise etek giymesin artık milletin rahatına bile karıştılar pes be

0|1
    1|0
  • Zevkine kurtaj yaptirmanin ve sezeyanla dogum yapmanin onune gecmeye calisiyolar bence. Hamilelik konusunda da konusma tarzi yanlis olmus. Bir bayan olarak zoruma gitmedi degil ama 7-8 ayliklar bikini ve daracik tisortler giyerek dikkat cekecek sekilde dolasmalarini demek istedi. Sonrasinda aciklama yapti zaten. Bizde de konular hemen carptirilir.

0|0
    0|1
    • Peki gayet objektif soruyorum.Kadınlık onurunu rahatsız edecek aynı benzer açıklamayı dindar (ki bence yobaz orası ayrı) olmayan bir partinin bir erkek elemanı yapsaydı yine ''Ama ... ... sonuçta,çarpıtmayalım lütfen'' der miydin? Bunu sordum çünkü tespitlerime göre eğer ilgili hükümetin taraftarı isen ne yaparlarsa yapsınlar hep bir pozitif yan bulup desteğe deva edeceksin bence.

• Son olarak bir kişisel ek yapayım: Benim nazarımda dine önem verirsen dindar oluyorsun,dini önem verir;fakat insanlara sözlü veya fiziksel tacizde,ötekileştirmelerde bulunursan hükümet taraftarı oluyorsun :) Dinar-yobaz arasındaki fark :) Görüşmek üzere...

• Son yorumunu begendim iste. Dusunceni tebrik ederim. D

Hoscakal..

• özgür kadın imajı yıkıldığında eski dönemlere dönebildiğinin resmi olacak çünkü. Düşünsene erkekler zaten her dönem her yüzyıl her şeyi yapabiliyorlardı. Ama kadın değişirse her şey değişmiş olacak...

0|1
    0|0
  • müslüman kafası yıllardır yaptıkları şey zaten. başını kapat çarşafa sok eve hapset güç bizde olsun. kokuyorlar bizden çünkü .

0|0
    0|0
  • O adamın 2 çocuğu varmış yani en az 2 kez sevişmiş karısıyla düşünsene neler yapmışlardır kimbilir.Tasavvufu böyle mi okumuş hayret ediyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bitane öküzün söylediği bir söz neden bukadar gündemde kalırki adam öküz belli her söylenen sözü dikkate almamak lazım.senin için söylemiyorum ama biri bişey söylesede islamiyete küfretsek diye bekleyen bir küçük kalabalıkta var onları kınamıyorum böyle öküzce konuşan şerefsizleri kınıyorum ozaman insanın aklına gelir bu öküz nasıl oldu hımm diye alır düşünceler:/

0|0
    0|0
  • bunlar daha bişe değil yavaş yavaş ılmek ılmek işliyolar türkiyeyi karıncanın belını kırmadan işi halletmek istiyorlar islamcı diktatörden yüz bulan çıkıyo konuşuyo sözde dinciler bayan vekılın konuşurken bakmasını bıle ıstemıyorlar çunku tahrık oluyo yobaz abazalar sadece kadına karışmıyolarkı sıgarana alkolune eylencene yatak odana yemene içmene karışmadıkları şey yokkı özgürlüğümüzü kısıtlıyorlar oy veren herkese allah akıl fikir versin

0|1
    1|0
  • Çünkü İslam'da kadın köle.Ama gerçek İslam'da değil.E peki bu İslam hangi İslam?

Hükümetçil İslam adlı yeni bir mezhep var.Peygamberi de Başbakan.O ne derse doğrudur.

0|0
    1|0
  • her düşünceyi fikir özgürlüğe çerçevesinde ele almak lazım..hakarete ulaşmadığı sürece

0|0
    0|1
    • Bu hakaret zaten

• götünden uydursa okey kimse zaten sklmez ama adam sana dini gerekçe olarak gösteriyor . hala düşünce özgürlüğü diyor musun?

• tabi ki düşünce özgürlüğü adamın kendine dinini esas olarak düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendiriyorum.. benim dinimde böyle bişey yok fakat ben bile bu kadar sert eleştirmiyorum

Yükleniyor...