Erkekler kızların hangi davranışlarını kaldıramaz?

Kızlar ne yaparsa erkekler bunları kaldıramaz? Sevgiliniz ne yapsaydı ona çok kızardınız?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İstemediğim şeyleri yapmasının tamamını kaldıramam..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• nedensiz çekip gitmesi . hayatımda unutamadıgım bı anı oldu onu hiç affetmicem halen çok kızgınım

1|0
    0|0
  • Kiskandirmaya çalışmak

1|0
    0|0
  • Yapma dediğim şeyi yaparsa kızarım en çok da kıskandırmaya calısmak

1|0
    0|0
  • 5 dk ya ordayım diyip 2 saat bekletirsen pek hoş olmaz. Birde bulaşmayan ruj kullanmayanlar öpünce iz kalıyo

0|0
    0|0
  • Bir OTEL in bir odasında en iyi arkadaşın ve kız arkadaşın var otel yanıyor hangisini kurtarırsın :) ?

0|0
    1|0
  • Sevgilim yok ama , Başka bir erkeğe gülmesi yeterli olurdu.

1|0
    0|0
    • Komedyenler de dahil mi buna :D

• ahaha bence de o kadar sıkı olmamalısın :D

• ingiliz beygiri yok burda Türk erkeği var benim sevdiğim kız bana aittir bitmiştir kabul eden buyursun gelsin etmeyende kendine cici baksın.Seviyoruz kıskanıyoruz napak ölek mi ? :D

• valla herhalde havalllııı davranması yeterli benim için direk ayrılırım

1|0
    0|0
  • ota boka surat asan ne oldu diye sorunca bişey yok deyip 3 gün sonra sen böyle böyle yaptın o yüzden suratım hala asık diyen kızdan nefret ederim

0|0
    0|0
    • Senin hatan olmuyor mu hiç. Belki yaptığın şeye kızmıştır..

• hatam tabiki vardır ben kızdırmışımdır olabilir beni gıcıklandıran suratını asık görünce soruyorum neyin var diye bişey yok diyor sölesene kardeşim ne yaptıysam telafi ediyim etmeye çalışıyım 3 gün bir surat yapıyosunuz sonra sen şunu yapmıştın ondan böyleyim diyosunuz anında söyleyin çözelim gitsin

• Çocukça,basit ve rezil edici hezeyanları kaldıramam.Benimle sokağın ortasında ergen üslubuyla kavga edecek kızı sekreterim olarak bile almam bırakın eşliği.

Ama böyle hayat tarzlarını seven kişiler elbet vardır.Saygı duyarım ama mümkünse uzaktan saygılaşalım. :)

0|0
    0|0
  • erkeğini kıskandırmak için halka açılırsa herşey biter geri dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
  • trip yüzünden dişilerin coğuna karşı bakış acım değişti

0|0
    0|0
  • Kesinlikle anlamlı anlamsız tripleri (nokta)

0|0
    0|0
  • bir erkekle kanka olması.

0|0
    0|0
  • ağzıma çivili sopayla vursun seviyosam sadece bir sinek ısırığı derim..

0|0
    0|0
  • bir sözü papağan gibi tekrarladıkları zaman...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...