Kickboks-Muaythai deki bacak açma-esnetme hareketleri nelerdir ?

Ben kickboks ya da mt ye başlamayı düşünüyorum gitmeden önce bacak esneme hareketlerini yapayım orada zorluk çekmiyeyim dedim ama internette hiç bulamadım. Yeni başlayanlar için hangi hareketleri yaptırıyorlar bacakları nasıl esnetiyorlar ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• uzman tv de arat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• ya kasma kendini ben futboldan geçtim kickboksa aynı hareketlerdi . sadece orada daha esnek yapıyorsun . bizim salonda bacak açma aleti bile vardı ... sen git hocalar gösterirler zaten zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • bırak kickboksu filan krav magaya basla pisman olmazsın ben 15 yıldır yapıyorum ve sınır tanımıyosun en azından ben öyleyim ve benle birlikte baslayan cocukluk arkadasımda öyle

0|0
    0|0
    • yok kardeşim ben muay thai istiyorum daha önce de boksa gittim sonra da bjj falan düşünüyorum o tarz hız sporlarını bence yapamam ben kas arttıkça hız azalıyormuş bende kas var baya çok hızlı hareket edemem

• anladım ama en etkilisi o diye söyledim ve cogu sporun gelisimi durmusken ilerleyen suanda tek bu var

• 4 yıllık kickboxcuyum hala tam esnemiş değilim , evde başlayamazsın orda başlıyıcaksın ilerki aşamada evde takviye yaparsın , ayrıca evde acemice sakatlanabilirsin lif yırtılmasına kadar gider gider başla her şeyi anlarsın

0|0
    0|0
  • Normal bacak acma hareketleri farkli bir ozelligi yok, sen isinmani yap

0|0
    0|0
  • Kası Erit sonra boksa git sonra kaplumbağa gibi haraket eder iyi dayak yersin :)

0|0
    0|0
    • kası eriteyim mi ?

• kardeşim bütün profesyonel kickboks muaythaiciler kaslıdır niye eriteyim yanlış bence düşüncen

• dediği gibi kasları eritmelisin göğüs ve karın kaslarından bahsetmiyo bacak kaslarından bahsediyo hiç bir muay thaicinin abartı bacak kası yoktur kıvraklığını engeller buakawa bir bak adam işin piri ama bacak kalınlığı yok

Yükleniyor...