Hangi sporu yapan kızların vücudu daha güzel?

Hangi sporu yapan kızların vücudu daha güzel?

• Pilates
    50% (52)34% (28)43% (80)Oy Ver
  • Yoga
    2% (2)6% (5)4% (7)Oy Ver
  • Fitness
    30% (31)33% (27)31% (58)Oy Ver
  • Step
    2% (2)1% (1)2% (3)Oy Ver
  • Diğer
    16% (17)26% (22)20% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
43|86

En İyi Erkek Görüşü

• bir bayan için en iyi spor yüzme fethiye 12 adalar turuna bir zaman arkadaşlarla birlikte çıktım baktım suyun içinde iki tane rus kızları görcen kuğu gibi suyun içinde süzülüyorlar o güzelliği anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır melek ötesi yok paletleri taktım ayaklarıma yüzerek yanlarına gittim tabi hayretlerle izliyorum nasıl hareketler yapıyorlar öyle aklın durur kafalarını suyun içine sokuyorlar ayaklar suyun üstünde başlıyorlar dönmeye suyun içine dalıp onları izliyorum nefeslerini nasıl tutuyorlar el hareketleri olsun kol hareketleri olsun acaba içimden diyorum bunlar uzaylı mı ama melek olduklarından şüphem yok hayatım boyunca bu kadar cici kızlar gördüğümü hatırlamıyorum sonra bir döndüm baktım sahile benim kız çıldırıyor kıskançlık krizleri geçiriyor geri dönmek zorunda kaldım az sonra bir tane küçük helikopter sahile geldi kızları aldı dilim tutuldu ya arkadaş bu nasıl helikopter böyle melekleri aldı götürüyor baktım az ileride bir tane gemi ama görcen aklın durur hayatımda böle bişey görmedim geminin üstünde mini helikopter mini denizaltı sonra öğrendim kimin olduğunu meğer ünlü rus iş adamı abromoviçin gemisiymiş akşam heberlerde gemiyi görünce jeton düştü zenginliğe bak arkadaş adam akdeniz turuna rus su baletleriyle çıkıyor vay anasını ne fantezi ama olsun yinede abromoviçe teşekkür ediyorum onun sayesinde hayatımda ilk defa melek gördüm:))

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 85

• voleybol,tenis

1|0
    0|0
  • Jimnastik bence :)

1|0
    0|0
  • Voleybol oynayan kızların vücudu çok düzgün oluyor kampta karşılaşmıştık gerçekten çok düzgün vücutları :)

2|1
    0|0
  • Şıklardan yoga diyebilirim. Bunun dışında, hangi sporu yaptığın değil, düzenli olarak spor yapman önemli olan.

1|0
    0|0
  • hani nerde güzel vucutlu hatunlar

sporla yapan görmedim

hepsi rivayet

1|0
    1|0
  • Fitness <3

2|0
    0|0
  • Gördüğüm kadarıyla pilates yapanların.

1|1
    0|0
  • ayrıma gerek yok

aynı sporu yapan biri güzel olur diğeri olmaz

ama genel manada spor yapanlar vücudları daha sıklaşmış oluyor

ama bazısı da spor yapmasa da güzel

yüz güzelliği gülümsemesi de ayrı bir şey tabi

yoga spor diye geçmiyor sanırım stebin zararını duymuştum

1|0
    0|0
  • Valla onu bilmemde tenisçilere hastayım :))

2|1
    0|0
  • Pilates :)

1|1
    0|0
  • Tenis...,...

1|0
    0|0
  • Yüzme yapan kadınların göğüsleri ufalıyor ve omuzları çok genişliyor. O yüzden yüzmeyi kabul etmiyorum.

Voleybol ve Tenis orantılı bir fizik için çok yararlı.

1|0
    0|0
    • Mesela kaç cm omuz genişliği iyi olmaz?

• boy, kalça ve göğüs orantısına göre değişen bir durum bu... ama profesyonel bir yüzücünün bildiğin kanat kasları ve gelişkin omuz kasları vardır. Göğüsde kaslandığı için ufalmıştır. Ben bu görüntüyü sevmiyorum. Omuz genişliğine kafayı takma yani.

• Anladım demek istediğini..

• bence bayanların en gsl sporu dansıdır kıvraklıgı reflekslerı tüm vucuduna hakımıyetıdır dans

3|0
    0|0
  • Vucut geliştirme adı üstünde

2|0
    0|0
  • Tenisçiler çok kaslı oluyor öyle yarma gibi. En güzel Valeybolcular bence.

1|1
    0|0
  • okul takımında voleybol oynayan kızlar çok seksi .nereden mi biliyorum bizim okulun salonu büyük olduğundan turnuva bizim okulda yapıldı ve bütün maçları izleme şansım oldu :D

1|0
    0|0
  • uzak ara voleybol

1|1
    0|0
  • veleybol

1|0
    0|0
  • voleybol, mma

1|0
    0|0
    • Bir kaç tane kadın sporcu adı yazar mısın? Google'dan bakayım..Ben de ileride dövüş sporları yapmak istiyorum.Belki bu ilgimi çekebilir..

• Tabii, Ronda Rousey, Miesha Tate, Gina joy Carano link kadınlarda favorilerimden. Savunma sporu olarak mma in üzerine tanımam. İçinde hem kick boks hem güreş hem jui jitsu hem muay thai var. Bu sporun ve idmanlarının bitilojik etkilerine bilim adamları dahi şaşkın kaldı.

• yüzme yapan kızlar.

2|0
    1|1
  • c şıkkı, bence.

1|0
    0|0
  • voleybol ve yüzme

1|0
    0|0
  • Fitness salonlarında hafif agirliklarla çalıştırıyorlar ya, çok formda ve sıkı oluyorlar, çok iyi bence, ayrıca hızlı yürüyüş kalçalar için iyi, ayrıca yüzmek bütün sporların babasıdır ya da anasıdır :)))

1|0
    0|0
  • Yüzen kız meteordur dostum unutmayın bunu

2|1
    0|0
  • sitrips dansı güzel :D

1|0
    0|0
  • Voleybol ve Kick Boks yapsın tamadır hem uzun hemde güzel fiziği olur :D

2|0
    0|0
  • şıklarda neden yüzme yok... çünkü bence en iyi fizik yüzücü bayanlarda oluyor...

2|0
    0|0
  • Yuzme yeterli bence

1|0
    0|0
  • Futbol elbette

2|0
    0|0
  • e diorum ben düzenli sex ypmak iyidir kesinlikle tabi gııcıklık olsun die demiorum çünkü eğerbu işte iiyiseniz ve uzun süreli bir birliktelik oluyosa ozaman hep formda kalır ve vucunda tığ gibi olur

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 43

• Pilates, Yoga , Tenis ve Dans..

Kadın estetik formunu bozmuyor fit ve zarif gösteriyorlar..Bence..

1|0
    0|0
  • Ben yüzücüyüm bacaklarım dışında hiçbir şeyden şikayetçi olmadım bugüne kadar ama bir daha dünyaya gelsem tenis veya voleybol seçerdim :)

1|0
    0|0
  • pilates olabilir

1|0
    0|0
  • soru iki şekilde algılanıyor ama

hangi sporu yapan kızların güzel derken sporu yaptığı için mi daha güzel yoksa hani

gözlemleme olarak; voleybolcular mı daha fizikli yoksa tenis oynayanlar mı daha fizikli sizce gibi

iki şekilde algılanıyo bu soru

2|0
    0|1
    • Sporu yaptığı için güzel, yani vücudunu şekillendirme şeklinden bahsediyorum..

• tenis oynayanlar

1|0
    0|0
  • teniz,voleybol,fitness

1|0
    0|0
  • Soru super 10 yildiz

Ve tabiki yuzme

1|0
    0|0
  • Bir voleybolcu olarak söylüyorum bunu. Kesinlikle voleybol <33

2|0
    0|0
  • Tenis candır

1|0
    0|0
  • kesinlikle bir dansçının vücudu paha biçilmezdir ;)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Voleybol

1|0
    0|0
  • Tenis :| ama özellikle küçük yaşta başlayanların yani bakıyorum küçücükler ama bacakları falan filan şimdiden çok güzel hepsinin.

1|0
    0|0
  • yuzuculerin vucutlari en iyi ve orantili sekilde gelisiyor ornegin senkronize yuzme'deki kizlarin vucutlarina bir goz atabilirsin:D

1|0
    0|0
  • Pilates

1|0
    0|0
  • Fitness ve Pilates tabiiki.

1|0
    0|0
  • Voleyball dusunuyorum ben.

1|0
    0|0
  • pilates güzel sıkılaştırıyor :)) en iyisi

1|0
    0|0
  • Pilates diyorum

1|0
    0|0
  • Fitnes .

0|0
    0|0
  • Power plate yaptıktan sonra pilates. 10 numara vücut olur.

1|0
    1|0
  • Kızlar için günlük yapılan en iyi spor ev işleri :)

0|0
    1|0
  • yüzme be platesss

1|0
    0|0
  • yüzme ve pilates

1|0
    0|0
  • Fitness, gayet iyiler.

1|0
    0|0
  • Plates tabikide hem sıkılaştırır hem kilo verdirir vücudu şekle sokarrr =D

1|0
    0|0
    • Pilates tek başına kilo verdirmez.Sadece sıkılaştırır ve şekle sokar :)

• VOLEYBOL <33

1|0
    0|0
  • fitness bence ..

1|0
    0|0
  • Yuzme yapan kizlarin :)

1|0
    0|0
  • tenis oynayanların daha güzel vucutları

1|0
    0|0