• Sor
  • Bence

Hangi sporu yapan kızların vücudu daha güzel?

Hangi sporu yapan kızların vücudu daha güzel? Hangi sporu yapan kızların vücudu daha güzel?

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• bir bayan için en iyi spor yüzme fethiye 12 adalar turuna bir zaman arkadaşlarla birlikte çıktım baktım suyun içinde iki tane rus kızları görcen kuğu gibi suyun içinde süzülüyorlar o güzelliği anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır melek ötesi yok paletleri taktım ayaklarıma yüzerek yanlarına gittim tabi hayretlerle izliyorum nasıl hareketler yapıyorlar öyle aklın durur kafalarını suyun içine sokuyorlar ayaklar suyun üstünde başlıyorlar dönmeye suyun içine dalıp onları izliyorum nefeslerini nasıl tutuyorlar el hareketleri olsun kol hareketleri olsun acaba içimden diyorum bunlar uzaylı mı ama melek olduklarından şüphem yok hayatım boyunca bu kadar cici kızlar gördüğümü hatırlamıyorum sonra bir döndüm baktım sahile benim kız çıldırıyor kıskançlık krizleri geçiriyor geri dönmek zorunda kaldım az sonra bir tane küçük helikopter sahile geldi kızları aldı dilim tutuldu ya arkadaş bu nasıl helikopter böyle melekleri aldı götürüyor baktım az ileride bir tane gemi ama görcen aklın durur hayatımda böle bişey görmedim geminin üstünde mini helikopter mini denizaltı sonra öğrendim kimin olduğunu meğer ünlü rus iş adamı abromoviçin gemisiymiş akşam heberlerde gemiyi görünce jeton düştü zenginliğe bak arkadaş adam akdeniz turuna rus su baletleriyle çıkıyor vay anasını ne fantezi ama olsun yinede abromoviçe teşekkür ediyorum onun sayesinde hayatımda ilk defa melek gördüm:))

• :D :D Bak onlar sporcuymuş zaten :)

• evet sorma gerçek sporcu onlar:))

Erkekler Ne Diyor 85

Kızlar Ne Diyor 43

Yükleniyor...