KADERİMİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ,YARDIM EDİN

ben şiir yazıyorum çok çok uzun zamandır sevdiğim biri için.ama bu kişi bize çok yakın aile dostumuz akraba gibi.bir umut yok tabi ama ben sadece yazdıklarımı okusun istiyorum .birilerinin onu ne kadar sevdiğini anlasın istiyorum.sizce şiir defterimi kapısının önüne bırakıp kaçayım mı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir de şöyle bir durum var ben o şiirleri yayınlatmak istiyorum eğer ona verirsem sonsuza kadar onda kalacak.sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Neden gizi cevabı kapadın :d

Eğer sevdiğinin bir sevgilisi yoksa ona açılabilirsin. Onun hayatında hiçbir kız yoksa senin şansın yüksek o zaman. Yapman gereken onunla ilgilenmen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç bir kız bizim kapımıza şiir kitabı bırakmadı vay be :( Bir arkadaş kız arkadaşının evine gitti ben kapıda bekledim bir şiirle gül demeti yapmıştık. Kızın ziline bastık sonra yola koyulduk. 5 dk geçti geçmedi aradı bir garip ses çıkardı telefonda duydum böyle bir mutluluğu daha önce görmemiştim. İsmin kaç harfse o kadar yaprağa tek tek yazıp her birinin arkasınada büyükçe bir harf yapabilirsin. Tek tek bırak gizzem yaratsın hem şanslıysa harfleri doğru sıraya koyar .)

0|0
    0|0
    • gülle mülle uğraşacak halim yok valla

• Şiirden ve okumaktan hoşlanmıyorsa bu ne der atar herhalde :D Bence kendin vermelisin en azından merak eder..

0|0
    0|0
  • Her şiir yazıldığı kişiye ulaşmak ister, tarafından okunmak ister.

Sonucu ne olursa olsun sahibine huzur verir.

Şiir görevini tamamlayıp, sessizce çekilir gider...

0|0
    0|0
  • bence bir arkadasina ya da evindeki masanin uzerine biraksan daha iyi olur diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • bizim kapının önüne bırak ama kaçma kahve içeriz :)

0|0
    0|0
  • ver bana gidip vereyim :) Yada başka birini bul garanti olur :)

0|0
    0|0
  • neden umut yok? aile dostu olması neyı değiştirir?

0|0
    0|0
  • Evet, şimdi değiştirdim. Güle güle kullanın.

0|0
    0|0
  • bırak diderim ben

0|0
    0|0
  • bırakıpta kaçma eline ver dırek başkası gorur rezıl olun sen onu gotur ver elıne okusun

0|0
    0|0
  • şiirden anlıyor mu o önemli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır yapma bir erkek köpek gibi sevse bile genel olarak böyle şeyleri okumaya anlamaya üşenir

1|0
    0|0
    • cidden mi?belki bu farklıdır

• çocuğa, "bunları sevdiğim kişi için yazdım. acaba okuyabilir misin?" falan yapsana. sonra da görüşlerini alırsınn..

1|0
    0|0
Yükleniyor...