Ark üniversiteyi nasıl kazandınız ne yaptınız ?

Ark mezun mu yoksa son sınıf tamı nasıl çalıştınız hangi konulara daha çok önem verdiniz günde kaç soru çözdünüz ya da kaç saat çalıştınız sınava girene kadar kaç denemeye girdiniz bunları söyler misiniz bilgisi olana ya da söyle yaptın diyen yaza bilir mi ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ortalama 300 soru çözmüştüm bir gün hatırlıyorum sabah derse oturdum bir daha öbür sabah kalktım mezun senemde çalıştım böyle ama son sınıfta da çalışmıştım tabi temel vardı yani kaç denemeye girdiğimi hatırlamıyorum ama sonlara doğru sürekli deneme oluyodu konuları bitirdikten sonra ben kendim de bayağı deneme çözmüştüm eksiklerime yoğunlaşmıştım hatırlıyorum da fen sınavından bir gün önce hala soru çözüyodum :) ama öyle gece gündüz çalıştım diyemem bayağı da dışarda takıldım yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Son sınıfta ani bir kararla bölüm değişikliği yaptığım için 1 yılımı yedim haliyle. 2. yılımda da pek kasamadım açıkçası. Dershaneye gidip dersleri dinlemek, ardından konu tekrarları yapıp, gün içinde ara ara testler çözmek yeterli geldi bana.

0|0
    0|0
  • günde.1tane.deneme,sınaı,çözdüm.:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kahvede batak oynayarak

0|1
    0|0
  • 2.senemde kazandım. İlk sene kazanmış olsaydım sanırım soruna cevap verebilirdim ama zaten 2.seneye kalınca otomatikman aklın başına geliyor ve tabiri caizse köppek gibi çalışıyorsun. :)

Sanırım kilit kelime fedakarlık.

Zorlu bir hazırlık dönemi geçirdim ama şimdi çok mutluyum hepsi bir gün geçip gidiyor.

Darısı tüm aday arkadaşların başına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...