Hangi Yeteneğe Sahip Olmak İsterdiniz?

Bir şansınız olsa Hangi yeteneğe sahip olmak isterdiniz? Uçma kaçma gibi şeyler sormuyorum. Şu adamın şu kadının yaptığını yapabilsem dediğiniz özendiğiniz biri var mı? Mesela ben Jarrod Radnich gibi piyano çalabilmeyi isterdim > link Anlatarak ya da Video ile paylaşınız :)

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Janis Joplin ablanınki gibi sesim olsun isterdim. Özgün bir sesim olurdu rakçılar arasında :((((

0|0
    0|0
    • Vayy çok güzel sesi varmış şimdi dinledim de Trust Me şarkısını. Sözleri de baya güzel :)

• Öyledir. Her şarkısında barındırdığı bir anlam mutlaka var. Özellikle Me & Bobby McGee, Down On Me, Maybe ve One Good Man de çok iyidir. Tavsiye ederim ^.^

• Teşekkürler dinlerim ^_^

• güzel şarkı söyleyebilmek ve enstrüman çalabilmek isterdim:/

0|0
    0|0
  • geğirerek aşık etme yeteneği

0|0
    0|0
  • düşünce okuyabilmek isterdim.

0|0
    0|0
  • kızların dusuncelerını okuyabılmek gıbı

0|0
    0|0
    • Neden kızların özellikle?

• vaaay iyiymiş bizi de uyarırsın öyle bir yeteneğin olunca o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 5

• soru başlığı dahil 3. cümleye kadar yeteneği yemek okudum ya la açlık başka bişey Allah kimseyi açlıkla sınamasın amin :)

1|0
    0|0
  • İnsanların Ne Düsündüğünü Ogrenmek İsterdim ..

0|0
    0|0
  • Kafamda Alex de Souza'nın beyniyle bir futbol maçına çıkmak isterdim.

0|0
    0|0
    • Güzelmiş taraftarlar adını haykırıyor falan :)

• Yok halı saha maçı da olur. Zaten futbol oynarım ve iyi oynadığım da söylenir. Sadece onun gibi hamleleri 4-5 saniye erkenden kestirip oynayabilmek nasıl olurdu diye merak ederdim hep.

• Bi bakışla aşık etme yeteneği

0|0
    1|0
    • Kardeşim o da güzel de hayalperestçe şeylerden bahsetmiyorum :) Bir bakışla aşık edebilen biri yok ki. Gerçekçi şeyler

• Pardon pnpa tamam o zaman :)

• penisimle piano çalma

0|0
    0|0
Yükleniyor...