Kimsenin mi en yakın arkadaşı karşı cinsten değil?

ben bir kaç cocukla konuşuyorum ve çok iyi anlaşıyorum tamam bazen arkadaş kalmak istemeyenler oluyo ama bir kaç tanesi sanki gerçekten yakın arkadaşım gibi. neymiş sadece hoşlandığım çocukla konuşup hepsine ümit vermiycekmişim belki de arkadaş olmak istiyorum. sizin hiç mi yok karşı cinsten yakın arkadaşınız

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• aslında senı anlayan kısıdır en ıyı arkadasın erkek veya kadın farketmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• onlar zamana yatırım yapmış. Belki de sıralarını bekliyorlardır. Ama karşı cinsten en yakın arkadaş diye birşey olmaz. Olması için en azından birbirleri ile birkaç kez olsun yatmış olmaları ve erkeğin kadını arzulamıyor olması lazım. Arzulamaması için ne kadar çirkin bile olsa bir kere içine girip bakmak ister. Daha sonra buna karar verir. Aksi halde en iyi dost dediğin arkadaşın aslında en çok arzulayandır. Zamana yatırım yapmıştır. Buna asla diyebileceğin kadar da profesyonel oynar, sormaya kalksan seni utandırır nasıl böyle düşünürsün vs tripler. Ama bu gerçeği değiştirmez ;)

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten çok arkadaşım var. Hepsiylede çok iyi anlaşırız. Yinede en yakın arkadaşım yok. Zaten olsada kız olmazdı. Biliyorum kızlar kendilerine değer ve ilgi veren erkekleri severler. Genel olarak konuşmak istemem ama yinede insanların gönlü ister istemez ilgiyi gördüğü yöne doğru kayabiliyor. Ama yinede sevgilim olmadığı sürece hiç bir kızdan istediği ilgiyi eksik etmemeye çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • herkes yalan dolan

0|0
    0|0
  • Bence karşı cinsten çok samimi bir arkadaş edinmenin tek koşulu ailelerin de tanışıyor olması.

Onun haricinde her an patlak verebilme durumu olabiliyor sonuçta fıtrat gereği normal bir kadın ve normal bir erkek hormonal olarak birbirinden hoşlanma durumuna sahip. Arkadaşlık imkansız değil ancak çok uzun bir zaman dilimi gerektiriyor ve karşılıklı olarak iki tarafın da birtakım şeyleri iyi oturtması lazım bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten yakın arkadaşın olur ama bir yerden sonra ister istemez bir tarafın gönlü kayıyor.kim zayıfsa o vuruluyor.

0|0
    0|0
  • karşı cinsten kanka olmaz, bir taraf illa ki yazıyordur:) zamanla ortaya çıkar bu;))

0|1
    0|0
  • Benim en son yakın arkadaşıma bir sorum olmuştu. Beni ne olarak görüyorsun diye.

Cevap

Aşığım ben sana.

...

Yanisi şu: Kız ve erkek arasındaki dengeyi korumak çok zor. Ama inanın kızlar, kendi aralarında söylemekten çekineceği nice şeyleri çok yakın gördüğü erkeklere söylemekten çekinmiyor. Çünkü ayıplanmayacağını, küçük görülmeyeceğini biliyorlar.

0|0
    0|0
  • Var ama senın sınırları koyman gerekıyor arkadaslık konusunda karsı tarafın asla yanlıs dusunmemesı gerekıyor bu konuda yanı dıkkatlı olmalısın :)

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kız onu sevdiğimi gözüne soka soka söylediğim halde aramızda bir şey olamaz ama 'çok yakın arkadaş' olabiliriz dedi. Aşık olduğum kızla nasıl 'çok yakın arkadaş' olcaksam. Karşı cinsten arkadaşlarım var ama pek samimi değiliz.

0|0
    1|0
  • Benimde var bir tane çok samimi olduğum kız arkadaşım. Olamaz düşüncesi çok yersiz arkadaşım. çoğu insan kız-erkek sadece sevgili olabileceğini düşünür ama çok yanlış bir düşünce.

0|0
    0|0
  • seni UEFA disiplin kuruluna sevk ediyor, cezanın en yakın zamanda onanmasını diliyorum. iyi seyirler efem..

0|0
    0|0
  • Çok var o biraz sen dersinki kardeşim olsa bu kadar yakın arkadaşım olamazdın dersin :))

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşlarım hemcinslerim.

0|0
    0|0
  • oldu ama bazen erkeksi duygular devreye girebiliyor.devreye girdiğinde ise ya kötü ya da iyi sonuç çıkıyor.

0|0
    0|0
  • En yakın değil ama çok yakın karşı cins arkadaşlarm var. İstediğinle arkadaş ol kim karışır

0|0
    0|0
  • Vaar ikimizde birbirimizi kardeş gibi severiz ikimizde yan gözle bakmayız sıkıntı yok yani.

0|0
    0|0
  • benimde dertleştiğim samimi arkadaşım kadın erkek arkadaşlarına her şeyi anlatamıyor bazen insan

0|0
    0|0
  • kızların en yakın arkadaşı erkek olur , erkeklerin de erkek olur kızlar fazla güvenilmez

0|0
    0|0
  • karşı cinslee kankaymış en yakın arkadaşmış olunmazzzz doğada yüzyıllar boyu bu böyle ve böyle kalacak sen arkadaş olarak da düşünsen onun içinde ne yatttığını bilemezsin o yüzden aynı cinsle arkadaş karşı cinslede bir sevgilin olsun fazlası zarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kime selam versem çıkma teklifi ediyor arkadaş ne bu ya ben arkadaş olalım diyorum kimse kabul etmiyor illa sevgilimi olacağız hayret bir şey ya bu erkekler varya ne kadar uyuz ya :D:D

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım karşı cins

öbürleride hepsi cins zaten

1|2
    0|0
  • şahsen benim var ve cok iyi anlaşiyoruz, boşver sen kiminle arkadaş olmak istiyorsan ol, sonucda herkesin gorüşü farklidir.. :)

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım karşı cinsten ve 5 yaşından beri tanışıyoruz.

0|0
    0|0
  • kızlar kızları biraz kıskanır o yüzden kız erkek arkadaşlığı daha sağlam olabiliyor. benim yıllanmış kankilerim var. bir yamuklarını görmedim ama erkek mantalitesi başka türlü de işleyebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...