Kadınların daha başarısız oldugu alanlar nedir ?

Örneğin: Araba kullanmak

Cinsiyetçi tepkiler gelmesin.İsteyen erkeklerinkini sorar içtenlikle cevplarım

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Cinsiyetçi tepki olarak değerlendirmeylim diyorsan genelleme yapmamalısın. Karşılaştığım onlarca ironik vakadan sonra adam akıllı bir soru görmek güzel . Kadınlar her alanda erkeklerden üstün varlıklar ama malesef kadına kadın olma hakkı tanınmadığı için geride kalıyorlar. Kadınlara girişim hakkı verilmiyor . Örneğine gelince bayanlar neden araba kullanamıyor biliyormusun çünkü trafikte kendini bimeyen yüzlerce densiz var cevresine rahasizlik veren , en cokda kendileri varliklarinin farkindalar ve karilarinin kardeslerinin trafikte olmasindan huzursuzlar cogu zaman. Kadına fırsat verilmiyor malesef.

0|0
    0|1
  • erkekler neyde başarısızlar bizden?

0|1
    0|0
  • Kavanoz acmak. Babam hallediyo iki dk da

0|1
    0|0
  • araba kullanmamız kötü mü :) daha şoför görmemişsin :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle mizah

0|1
    0|0
  • kızlar aldatmakta erkeklerden daha başarısızlar tatlim ;)

0|0
    0|0
  • Başlığı gördüm araba kullanmak dicektim sen demişsin..

Tamirat ve maç yorumları

0|0
    0|0
  • yemek yapmak. bütün aşçılar erkek

0|0
    0|0
  • İnşaat alanı ..

0|0
    0|0
  • hiç bir elektronik cihazdan anlamam. arabayı iyi kullanırım dersem çarpılırım.cep telefonumun daha yüzde yirmi özelliğini bile çöezemedim

0|1
    0|0
  • bilgisayar ve araba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zamanında hazırlanmak

Olumsuz durumlar karşısında güçlü olmak. hemen ağlarlar bilirsiniz.

Erkeğin iyisini seçmek. bir türlü bulamazlar.

Kadınlar kesinlikle haksız olamıyorlar.gecenin sonunda niye özür dilediğini bile bilmeyen bir erkek oluyor genelde.

0|0
    0|0
  • İdari işler.

Ev temizliği.

Genel çaplı düşünmek. Büyük resmi görmek.

Hesap kitap.

Gün içerisinde daha çok ticari iş bitirmek.

0|1
    1|0
  • Bi kere denedim 1 gün çıktım onda da kız tutuldu bana facede falan atarlı sözler yazmaya başladı bende anlamadım neremi beğendi amk.

0|0
    1|0
  • kadınların başarısız olduğu tek bir konu vardı o da ayakta işemek onuda hallettiler... :)

bir kadın adamın hayatını öyle bir becerir ki iki elini semaya kaldırıp dua edersin Allah ım iyi ki bir aleti yokmuş diye :)))

0|0
    1|0
  • İşemek.

Biz ayakta işiyoruz hadi ayakta işesinler de görelim.

0|0
    1|0
  • kesinlikle araba,yada bu hafta gene çarptı bitanesi bana,bişeyde diyemiyorum mazlum mazlum,varmı bişeyiniz deyip geçyoz,ama sındım :D

1|0
    1|0
  • en başarılı oldukları alan : çene

0|0
    0|0
Yükleniyor...