Yine kilolar :( Bıktım la .s

Basan ve bel bölgesi nasıl eritilir ? Spor falan alternatif neler ar ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel olarak asla yağ yakamazsın.. kasını bölgesel olarak geliştirebilirsin ama konu yağ yakımına gelince bölgesel yakamazsın.. hatta şöyle yanlış bir bilgi de var: yağları kasa çevirmek.. her ikisinin de yapıları farklı olduğundan böyle bir şey mümkün değildir.. Neyse senin soruna gelince basen ve bel bölgeni eritmeden önce vücudun yağ yakım prensibini bilmen lazım.

Yağlar vücudun tamamından yakılır ancak en çok nerede toplandıysa orada en fazla yağ yakımı olur. yani orantılı bir yağ yakımı olur. aslında bu daha da iyi bir durumdur. yoksa basen ve bel bölgeni eriteyim derken vücut şeklin bozulacak boynun ve yüzün şiş kalacak.

Şimdi ise hızlı yağ nasıl yakarım ona bakalım:

Hızlı yağ yakmak için kaslarını olabildiğince çok çalıştırman lazım.. yani olabildiğince efor harcayacaksın. insan en çok eforu da kardiyo egzersizlerinde harcar. yani koşu, bisiklete binme, yürüyüş. ancak bunun bile bir usturubu vardır. vücut yağ yakımına ancak nabzını belirli bir seviyeye ulaştırınca geçecektir. mesela normal bir zamanda nabzı 68 atan birisi nabzını 130 - 140 arasına çıkartsın ki yağ yıkımına geçsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• En güzeli yürüyüş ve spordur. sporda yağ yakınca belirli bölgeden yağ erimez bütün bölgeler orantılı bir şikilde erir. bacaklar kaslara yorgunluk verdikçe yağ yakımı başlar.bunu yaparkende sauna etkisi yapan eşofmanlar dahada etkili bu konuda

0|1
    0|0
  • Allah insanı açlıkla imtihan etmesin. 18 gündür harama bakmadığımdan soru başlığını yeni kilotlar diye okudum. Tövbe tövbeee

1|0
    0|0
  • Bölgesel eritme diye pek bir şey yok. Koşu yapmalısın bol bol ama yan olarak yere uzanıp 1 bacağı yukarı doğru kaldırmak ve ayakta dururken sağa ve sola doğru eğilmek(mümkünse ellerde birkaç kilo dambıl ile) o bölgelerin sıkılaşmasını sağlar.

0|1
    0|0
  • Pıçakla kes o bölgeleri ..

0|1
    0|1
  • ya bu bel aletleri var tırrrrr diye sallıyor ya ondan al fazla pahalıda değil zaten bildiğim kadarıyla kablolarıda uzun evde işini gücünü o belinde yağları eritirken yap bizimkiler yapıyordu işe yaradı sendede yarar yani bende bir teyze var çok kilo :)) bu dediğimi yap yatarken bile tak yatta uyu yani hatta.

0|0
    0|0
  • Zayıflamak.

0|0
    0|0
  • Mekik olabilir sabahları bel bölgesi icin ama basenin çözümü koşmak :D

0|0
    0|0
  • Boğaz meselesi :)

0|0
    0|0
  • o bölgeye çalışmak gerek. nasıl olduğunu da anlatmaya gerek var mı? :)

0|0
    0|0
  • tavsiye konusunda yardımcı olabilirim, program ve diyet konusunda da.

0|0
    0|0
    • ramazandayız ona göre bir diyet listesi varmı

• neden insan yiyen bir tür değilim amacım yardım etmek sadece

• ayrıca kilo boy ölçü yaş vs soracaktım bunları burda söylemeyeceğini düşündüğüm için özele yazmanı istedim

• bitki çaylarindan yapilan bir karişim

0|0
    0|0
  • efenim bolca sex yemeden içmeden en iyi alternatif,

yada bolca koşu

0|0
    1|0
  • ölçüler kaç

0|0
    0|0
  • basan bölge ne anlamadım la :P

0|0
    0|0
    • of basen olcak o :D

• hııı :D tamam anladım şey sen yazın kilo alıyorsan kışın ne yapıyorsun :s çünkü insan kışın kilo alır yazın verir anlamadı ben sen var 1 ton ? :D

• pilates, cardio ve fitness

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...