Siz böyle bir ortam karşısında ne düşünürdünüz?

Erkek arkadaşın bir gün boyunda size çok kötü davrandı ama durduk yere tersledi filan aksamda sizi evine çağırdı acele gel konusmamız lazım diye ve gittiniz içeriye girdiğinizde bir masa hazırlanmış mumlar yemekler bide çok güzel bir şarap ne düşünürdünüz ? :D

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• bunun için mi günümü mahvettin gerizekalı derim ama sırıtırım :D

0|0
    0|0
    • Olumlu tepki olurdu yani başka bir şey gelmezdi aklına :D

• Tabi ki o beklendik bir tepki zaten :D

• hayırlısı o zaman :D

• Hoşlanmamış gibi davranıp terslerdim tün gün olmasada bir yarım saat surat asardım sonra sırıtırdım:)

0|0
    0|0
  • Herhalde yemeğe tuz yerine şeker dökmüş onu kapatmak için kötü davranıp sürprizi ön plana çıkarmış diye düşünürüm.

0|0
    0|0
    • süprizi ön plana çıkarmak zatende amaç terslemedeki :D ama erkeklerde yemek yapar hemde öğrenci evinde sürünenler şeker olmadı kısaca :P :D

• Bana ters davranırsa anında ayrılırım akşama kalmadan :D

0|0
    0|0
  • Bana öyle davranırsa yaptığı sürprüz boşa gider çünkü ölüyorum dese gitmem o eve.

0|0
    0|0
    • Kötü davranmadan kastım ilgilenmeme zaman ayırmama bazen mesajlara veya aramalara cevap vermeme :D

• Öyle bir dünya yok işte.

• Tamam o zaman sustum ... :D

• kızardım ilk ama sonu coook hoş biterdi bence :D

0|0
    0|0
  • eve gitmezdim, hem tersle hem de ayağına çağır oldu canım başkaa:D

0|0
    0|0
    • o kadar bitti kısaca :D hiç bir şekilde gitmezmiydin :D

• aslında biraz da kız arkadaşının huyuna bağlı yani misaalll ben olsam gitmem kız arkadaşın böyle kolay affeden, küs kalamayan, duygusal biriyse kesin gelirr:D

• ben kız arkadasıma yapmadımda arkadasıma onerdım yapabılırsın bole bır seyı dıye kız evıne gıtmıs ortamı gordukten sonra sen benı aldattın mı dıye cıngar cıkarmıs :D

• Mal mal sırıtırdım heralde :D

0|0
    0|0
  • Boynuna atlarım :D :)))

0|0
    0|1
  • Ağzına ağzına vurardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben kız olsam yemek sonrasına kalmazdım yemeği yer konuşur giderdim yemek sonrası öyle bir sahneyi erkeğin kontrolüne bırakmam. Çok mu zekisin sen derim.

0|0
    0|0
  • süpriz hazırlamayı düşünüyorsun sanırım ama kızın gelmeme ihtimalinide düşün derim demedi deme sonra :)

0|0
    0|0
    • O konuda haklısın :D ama o gelme gıtme konuları asılmıs sekılde soruyorum ben :D

• olum riske atma kendini indir kızı sahile oturun bir ağacın altına 2 tane aylak arkadaşını ayarla yaksınlar 5 tane dilek feneri havalansın onlar bu arada bir kaç lafla süsle ortamı bir çiçek bir konfeti herşeyi devletten beklemeyin aaa :)

• Eywallah :D

Yükleniyor...