Seni beklediğim kadar kimseyi beklemedim . Gel artık be CARDOZO..

fener bir türlü bu adamı alamadı gitti. gazeteler,spor siteleri hergün transfer ediyolar adamı ama ondan ses seda yok. geleceğine inan var mı ?

Güncellemeler:
portekizden yürüyerek yola çıksaydı şimdi burdaydı mk :D haksız mıyım ?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 23

• senin durumunu bilirim

bizim Tolga olayı da sakız gibi uzamıştı

Emenike olmazsa Cardozo kesin

1|1
    0|0
  • cardozo gelirse büyük bir ihtimalle lig tv alacağım :)

0|1
    0|0
    • bende maça gidip orjinal formasını alacağım :D

• o başka canım :)) yaw bu günden beri nette bakıyorum acaba tamam mı diye.. cardozo transferi alex'in transfer edildiği zamanki duruma çok benziyor.. alex'in transferinde heyecanladığım kadar heyecanlıyım..

• bende çok heycanlıyım :D

• sen cardozo olsan uefanın şampiyonlar liginden men ettiği sonra mahkemenin bu kararı durdurduğu ama asıl kararın henüz verilmediği her türlü şike olayına karışmış başkanının artık klübü kendi malı gibi kullandığı bir takıma gidermiydin

0|1
    0|0
    • giderdim hacı. paramı veren her takıma giderdim.

• hiç haketmiyolar. gelecek olan cardozoda şöyle düşünüyo. alpere 13 milyon euro veren banada 15 euroyu gözden çıkarmalı. m.topuz kayseride çok iyi oynuyordu .adam buraya geldi çok vasat oynuyor.

• çünki topuz kayserinin hagi si gibiydi istediği yerde oynuyodu fb öyle değil bir görev verildi altından kalkamıyo

• aga gelsin cardozo süper transfer olur bu feneri kimse tutamaz da , bu yabancılara çare bulmak lazım , holmen gereksiz bir transferdi zira kadlecde , defansa bruno egemen yedeğe serdar bekir yetrli olurdu sol bek hasan ali zaten süper canerde oynyuor .. yobo krasic de yolcu oldumuydu takım süper olurdu ama cardozo gelse şimdi kim gidecek merak ediyorum gerçekten

0|1
    0|0
  • İsterse Ronaldo gelsin bu Cristian gitmediği sürece FENERBahçe 1 TECRÜBELİ Orta Saha Almasa İşi Yaş,Bak Tecrübe diyorum Fernandes gibi Alex gibi Bir Ortasaha olmassa Gol atıp defansa çekilen bir takım olmuş,FB Cristian eline kaldıysa FB 50 milyon euro cardoza alsa boş.

Ben Sırf Bu Cristian denen Uyuz Yüzünden Dijiturk İptal Ettim.Adam Oyanayı Bilmior Orta Saha Niteliği Taşıyor.

0|1
    0|1
    • banada öyle geliyor. forvete bu kadar önem vermemeleri lazım. gol attıran oyuncu lazım.

• Cardozo Süper Doğru.

Ama Ona O Pası Gönderecek Oyuncu Lazım 1 YABANCI Gerçekten Tecrübeli Lazım. Forvete 10 milyon veriyorsan git ispanya ligine git brazilya ligine 18 yaşında orta saha ara 21 yaşına kadar takıma adapte olmassa yararlı olmassa bişey bilmiorum.

• galatasaraylıyım gelsin artık yeter amk düzgün haber okuyalım her yerde cardozoymuş gelse de kurtulsak

0|3
    0|0
  • Cardozoyu beklemekten ciğerim soldu

0|2
    0|0
  • Harbiden gelse de rahatlasak artık.

0|1
    0|0
  • ya amma çok abartıldı arkadaş bu adam sanki c.ronaldo geliyor.tamam iyi de bu kadar da değil yahu

0|1
    0|1
  • A.Kiğılı dedi ki 24 saat içinde bitecek transfer. Haydi hayırlısı.

0|1
    0|0
  • çareDROGBA

1|1
    0|0
  • CAS ın kastırıp kastırmayacağını bekliyodur acele etme..

0|1
    0|0
  • ayn adam gelirdi valla :D ya abi o değilde benfica bırakmıyormuş sorun orda :d

0|1
    0|0
    • benfica cardozoyu istemi artık antrmanlara almıyolarmış.fener istiyo. cardozo istiyo bir türlü gelmiyor. ne iş dönderiyolar anlamış değil kimse

• iftaramı çagırdın ne yaptın :)

0|1
    0|0
  • yorummmm yk.d

0|1
    0|0
  • Bende bu cardozo merakınızı anlamadım gitti.

0|1
    0|0
  • yarın geliyor net :D

0|1
    0|0
  • bu adamın gelmesini o kadarda istemiyorum bir benmiyim böyle düşünen ?

0|1
    0|0
    • gelirse iyi transferde heveslendirdiler bir kere :D

• forvete bu kadar yatırım yapmanın gereği yok. defans ve kanat oyuncuları almaları lazım acil

• evet o yüzden cardozonun gelmesi pek bir anlam ifade etmiyor :)

• Yarın geliyomuş fenerliler bakalım bu beklemeye değecekmi hadi hayırlısı.

Not: galatasa'ylıyım :)

0|1
    0|0
  • sürünseydi gelmişiti mk .:D

0|0
    0|0
  • cardozoyu bekledigim hergün kenara 1 tl koysaydım zengindim şimdi :D

0|1
    0|0
  • sanki dünyanın en iyi futbolcusu amk git başkasını al tamam kaliteli olabilir ama çokkkkk daha iyileri varr

0|1
    0|0
  • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sapık mısınız oğlum siz

0|1
    0|0
Yükleniyor...