Fenerbahçe ülker bu yıl ne kadar başarılı olur ?

link yoksa başarısız mı olur ?

Güncellemeler:
kurabiyeden cevap bekliyorum beşiktaşlı adam ama basketi iyi takip ediyor :D

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilk 5 kuruldu

pg milos teodosic

sg bojan bogdanovic

sf linas kleiza

pf nemanja bjelica

c luca zoric

son iki yılın şampiyonu olympiyakos'un; kyle hines, papanikolaou, pero antic gibi önemli parçalarını kaybetmesi,

Pana'nın obradovic'ten sonra eski pana olmaması, siena'nın bütçede küçülmeye gitmesini falan düşünürsek barcelona, cska ve real madrid ile kafa kafaya şampiyonluk kovalayacak bir takım görüntüsü var.

artık bundan sonrası takım kimyası oluşturmaya bakıyor. yerli oyuncuların bundan önce yaptığı hataları tekrarlamamaları gerekir

soran tanışıyor muyuz :)

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Teodosic CSKA'da kalmak istediğini söyledi onun dışına,Bjelica,Zoric ve Klezia kendilerini Avrupada zaten kanıtlamış isimler.Bu yıl FB asıl bombayı Obradovic'le patlattı zaten adam nereye gitse illa ki bir başarısı oluyor üstüne üstlük çok iyi oyuncular da geldi,türklerimizde İlkan,İzzet,Oğuz vs umarım süre bulurlar..

Galatasarayıma Allah yardım etsin diyorum,bu sene TBL'de bile 1.lik zor gözüküyor gözüme ki kaldı ki EL!

FB çok el üstünde tutulacak,BJK'ye yazık oldu:/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer bu sene fenerbahçe ülker baskette başarısız olu diyen beyinsizlere gülüyorum şakamısınız siz fenerbahçe aldığı basketçiler boru mu obrodovic boru mu fanatik olduğunuzu bilirdim bu kadar da değil yaa yeter artık fenerbahçenin bir kerede hakkını verin bu sene fenerbahçeyi kimse tutamaz kimse :D

0|0
    0|0
  • Sırp doldurdu Obradovic. Sırbistan milli takımına döndük.. Hadi hayırlısı..

0|0
    0|0
  • yüzde doksan fail olur.

0|0
    0|1
  • başırılı olur bence

0|0
    0|0
  • Kadro ve koç kalitesinin ötesinde idarecilerin yani Semih Özsoy ile Kemal Dinçer'in yönetimi de çok etkili olacaktır bence. Son iki yılda yapılan hatalar tekrarlanırsa bu transferlerin bir anlamı olmaz

0|0
    0|0
    • Mantıklı hareketlerle F4 bile hayal değil bence bu sene

• Bomba gibi geliyoruz

0|1
    0|0
  • Ben bu sene final olmasa da en azından f4, seneye ise final bekliyorum.

0|0
    0|0
  • sırbistan united

0|0
    0|1
    • 2 hırvat 2 sırp 1 makedon 1 litvanyalı 6 Türk oldu.

• Yerlerine Jawai, Erceg, Arroyo, Marko, Domercant olursa Türk basketi yaşar yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...