Türk ırkının saflığını korumamız gerekir mi ?

Türk ırkının saflığını korumamız gerekir mi ?

Türk ırkına yabancı ırkların karışmasını kötü bir şey olarak görüyorum.

0|0
20|22

En İyi Erkek Görüşü

• Anayasa'nın 66. maddesine göre, "türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes türktür."

tanımlama boyle iken kendini türk zannetme ya da bir saf bir etnik gruba üye olma kaygisi gutme durumu soz konusu degildir.turkiye cumhuriyeti nufus cuzdanin varsa, türksün. budur.Ayrıca türkiye de saf türk yoktur. saf kürt, saf arap, saf laz, saf rum ( istediğin ırkı ekle buraya) türkiyede genellikle soyun babadan geldiğine inanılır bu yanlış bir inanıştır. anne sarışın baba siyahi olunca çocuk babadan dolayı siyahi olmaz ortaya melez bir ürün çıkar. bu durumda siz inanıyor musunuz ki türkler hep türklerle evlenmiş? türk arapla, lazıyla kürdüyle evlenmiş ortaya melez melez ürünler çıkmış. yani biz çıkmışız.diyeceğim o ki biz kürdüz ya da biz arabız veya biz türküz diye ortalarda dolanmayın hepiniz melezsiniz arkadaşım. işin özü saf irk yoktur, bütün insanlar "melezdir".saf irk elde etmek icin insanlığın binlerce yil (ensest gruplasma bu terime dikkat et soruyu soran arkadaş) ve herkesten isole olarak yaşması gerekirdi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Aslında bana soracak olursan;

Türk ırkı yabancılara yabancı ırklar türk ırkına karışıyor.Tek biz değiliz değişen ama değişimin büyük bir kısmıyız.Türk ırkı hiç bir zaman saf değildi ki bana göre.Türk ırkı her zaman zekiydi sadece aklını kullanmadı.Şimdi soruyorum böyle bir dünyada Türk halkının saflığını korumak akılıca mı sizce?Değil her an savaşa girebilecek bir dünya da yaşıyoruz gerek iç gerek dış savaş.Örneklerini de görüyoruz.Bir devleti çökertmek için önce içine sahip olmalısın.Şu anda Türkiyenin gerek konut gerek arsa gerek de yapı bakımından yavaş yavaş satılırken bence Türk halkının saflığını korumak ve yabancı ırklara karışmasını konuşamayız bile.Kimse ırkının saflığını korumuyor.Çünkü bu sadece kolay lokma yapıyor ülkeyi.

HIIIII UnUTMADAN :Eğer Türkler başka ırklara karışıyor ise yapabileceğimiz bir şey yoktur.Çünkü başka ırklara karışmasının sebebi Türkiyeden memnun olmamalarıdır

0|0
    0|1
    • "Türk ırkı hiçbir zaman saf değildi ki" hadi canım hadi başka kapıya.. ne kadar ahmak varsa bizi buluyor, Türkiye'nin %70-75'i saf Türk'tür, dünyadaki yahudilerin %85-90'u Hazar Türk'üdür :D istemediğin kadar Türk dolu dünya, çünkü Türk ırkı göçebedir.. namuslu, şerefli bir ırktır..zamanına göre değerlendirme yaparsan, günümüzde evet karışabilir dersin ama eski zamana bakarak "Türk ırkı" karıştı, saf değil diyemezsin :D ben saf olarak badem göz DNA'sına sahibim :D :D

• Sana ufak bir şey anlatayım mı arkadaşım? (Tarih hocam anlatmıştı) Devletine çok bağlı biri varmış. Askeri rütbede biri. Tam rütbesini bilemeyeceğim. Ben saf kan Türküm der dururmuş. Irkçı değil ha milliyetçi adam. Bir gün yurt dışında kan testi diye bir olay duymuş hangi milletin kanı olduğunu araştırıyorlarmış. İşte dönemin ülkelerin önemli şahısları da yaptırıyormuş. Adam vermiş parayı yaptırmış. İşte yüzde bilmem kaç Türk yüzde bilmem kaç alman, yunan vs. çıkmış da çıkmış. Adam bunu kendine yedirememiş kaldıramamış duyduklarını. Kendini eve kapatmış yemeden içmeden kesilmiş. Gel zaman git zaman birden adam sarsmış kendini ve kendine gelmiş. Ne olduğum, kanım önemli değil. Rahmetli Atatürkümün bir sözü vardır. Ne Mutlu Türküm Diyene

Kıssadan hisse şudur ki sen kendini Türk gibi görüyorsan başka kanlar ırklar karışsa Türk'ün şanına şerefine ziyan zeval gelmez. Sen gönlünü ferah tut arkadaşım.

0|1
    0|1
    • Bu arada seni ırkçılıkla suçlayan arkadaşlar olmuş. Bu milliyetçiliktir. Irkçılıkla milliyetçilik arasında sizlerin de bildiği üzere bir çizgi vardır.

• saçmaladın gizli..

1|0
    1|0
  • lafa gelince ırkçılıga hayır icraate gelince Türk ırkını saflastıralım..üstünlük takvadadır gecin bunu bir kalem..

1|1
    0|0
  • Görende türkleri üstün falan sanır :/ ırkınız batsın ne önemliymiş.

2|0
    2|4
  • Onu yapmak için çok geç kaldık hahaha

1|1
    0|0
    • yo bütün dünya üzerindeki bütün ırklar için söyledim orda pek açıklayıcı olmadı farkındayım ama ana fikir dediğim gibi.

• soran burada olga'larla jack'lerle evlenmeyin demek istemiş.

0|1
    0|0
  • At mıyız biz saf Türk ne ? Ayrıca saf Türk diye bir şey olduğunu falan mı sanıyorsun ?

1|0
    1|1
    • eğer sanıyorsan Türk değilsindir zaten muhakkak Türkleşmişsindir :D

• Keşke sormasaydın bu soruyu,şimdi seviyesini,haddini bilmeyenler gelip küfüre başlayacaklar ki çoktan başlamışlar zaten.

Soruya gelince çok geç kalındı o konuda,şimdi saflaştırsak bile beyinleri Avrupalı olduğu için kar etmez...

0|1
    2|0
  • Genetik çeşitlilik iyidir iyii.

0|0
    0|0
  • ben de bunu ırkcılık olarak görüyorum

1|0
    0|1
  • Saf Türk belli ediyor kendini zaten sorun yok dsgfsdfgsd...

0|0
    0|0
  • Valla senin gibi olcaksa saf ırk bırak karışsın

0|1
    0|1
  • Ve hitler konustu :)

Ozur dilerim ona benzettigim icin ama oda alman irkinin karismasini istemiodu

0|0
    0|0
    • Hitler gerçekten ırkçıydı ama biz onun kadar acımasız olamayız heralde :) adam tam psikopattı :D

gaz odalarında ufak çocukları öldürüp "alman üretme çifliği" gibi türk üretme çifliği kurmayız bence

• Yok oyle bir dunya.

0|0
    0|1
  • Keşke daha önce koruyabilseydik. Ama koruyamadık maalesef...

0|2
    1|0
  • Senin dusuncem bu saygi duyarim tabiki AMA ben tammen sacma buluyorum dunyanin basina ne geliyosa Su irkciliktan geliyo insan insandir Kim kimle mutluysa onla yasamali bence...

0|0
    0|0
  • yeni dünya düzeni denen bir şey duymadın mı sen?

tek dil, tek millet, tek din...

bu engellenemez bir şey.

0|0
    4|2
  • saf kan kaç tane türk bulabileceğini sanıyorsun ?

ben bile bir tarafım rum,bir tarafım slav kökenli bir insanım ve bizim yöremizde saf kan türk bulman imkansız diyebilirim

1|0
    0|1
  • yes patates kes yarım kilo domates zaaa XdxD

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kültürel açıdan ırkçılığıktan nefret ederim, hoşgörüsüzlüğe ve şiddete yol açtığı için. Dediğini kültürel değil de biyolojik açıdan incelersek, farklı özelliklere sahip eşler seçmek yavrudaki gen çeşitliliğini artırır ve bu yavruların değişen ortam koşullarına uyum sağlaması daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • Hiç bir ırkın saflığını koruyamazsın korunamamıştırda..Sadece atanı dedeni ecdadını tanırsan ve hangi kimlikle kendini tarif ettiğini bilirsen o kimliği devam ettirirsin..

Atamız ecdadımız kendini Türk biliyordu bizde Türküz..Başkası kendini ne biliyorsa bilsin biz 1000 yıl İslama hizmet etmiş süper güç olmuş basmadık yer bırakmayan yürürken ortalığı inleten şanlı bir milletin torunlarıyız..

Hiç bir milletin tarihi Türk tarihi kadar şan ve şerefle dolmamıştır..

1|0
    0|0
  • Kedi-köpekte oluyor o be.

2|0
    0|0
  • lan beyinsiz Anadolu da yaşıyosun sen ne saflığından bahsediyosun yok öyle saflık felan kalmadı kendini Türk hisseden herkes Türktür.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum, gerekir. Ama endişe edecek derecede de yabancı ırkların bize karıştığını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Türkler eğer kendi kadınlarıyla evlenseydı dunyada kımse turklerı tutamazdı gıbı bır sozu vardı

-Cengızhan

0|0
    1|0
  • Irkını yesinler senin.

0|1
    0|0
  • Zaman makinesi icat edip 2000 yıl geriye Orta Asya steplerine gitmen lazım, yalnız orada seni gördüklerinde üstüne mızrak ok yağdırmazlarsa iyi :)

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim kardeşim ama yinede Türk ırkının saflığının bozulduğunu düşünüyorum ... bir arkadaşım Türk olduğu halde zenci düşün yani

1|0
    0|0
  • hocam karışan karışmış biraz geç değilmi (:

0|0
    0|0
  • Saflık mı kalmış la

0|0
    0|0
  • saf ırk çok az dostum dünyada, bir elin beş parmağını geçemez he diyorsanki Türk kültürü işte o zaman haklısın

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler fikirtepe merkez binası

1|1
    0|1
  • ben yanlış düşünüyosun diğer türlü herkeste Türk kanı olur düşünsene herkes misafirperver

0|0
    0|0
  • süs köpeği ya da yarış atı mı sanıyorsun insanları?

0|0
    0|0
  • kaldı mı ki saf ırk

0|0
    0|0
  • katılıyorum.

0|0
    0|0
  • saflikmi dendi acaba?

0|0
    0|0
  • padişahlar başta ırkımızın ...koydular kaçtane çekik gözlü türk var