Eşiniz (Allah korusun) felç kalsa ne yaparsınız?

Arkadaşlar. Allah kimseye göstermesin ama, bu konuda erkek ve kadınların görüşlerini merak ediyorum. Trafik kazası, iş kazası, askerlik..vs her hangi bir nedenden ötürü, eşiniz kısmi felç olsa. Ne yapardınız?

Günümüz insanları bu konuda çok acımasız, çevremizde bolca örneği var. O yüzden sizlerle de paylaşmak istedim.

Duygusal ve mantıksal yönlerini tartışalım mı?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• o halde sırt dönmek vicdnsızlıktır. ki onun yerinde ben de olabilirim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• napıcam bir ömür bakarım hicte vahlanmadan

0|0
    0|0
  • öyle birşey başıma geldiğimde benim yanımda olmaya devam edecek kişiyi arıyorum ve dolayısıyla ben de bunu yapabilecek biriyim zaten. hayat yarının garantisi yok Allah korusun

0|0
    0|0
  • Yanında olurum.Bebeğimmiş gibi bakarım.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru hakikaten

0|0
    1|0
  • Herzaman yanındayım ALLAHın izniyle sadece imza atmadım ben herşeyimi verdim ve herşeyini aldım mümkün değil..

0|0
    0|0
  • evlenirken hastalıkta ve sağlıkta deniyor benim sağlığımda yanımda ama hastalığımda yoksa hiç bi anlamı yok ben evleniyosam her koşulda onunlayımdır lakin genelde erkekler bırakıp gidiyo...

0|0
    0|0
  • Yapilacak bir sey yok Allah tan gelen birsey. O degil bnde olabilirdim. Hayatimiza kaldigimiz yerden devam.

0|0
    0|0
  • hakkaten allah korusun işte bu gibi durumları göz önune alarak asla para ya da baska cıkarlar ıcın evlenmemelıyız sonucunu cıkarıyorum ben çünkü bu durumda asıksan bakarsın yasatmaya calısırsı sadece

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin.

Çok acı ve zor bir durum kötü yani.

Yeniden evlenirim

0|0
    0|1
  • İyi günde, kötü günde diyerek imza atmışız. Bakardım kendisine ömrüm yettiğince.

1|0
    0|0
  • destek olurum her daim :(

0|0
    0|0
  • Yanında olurum her türlü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne yaparım diye düşünmem , son nefesimi verene kadar bakarım .

5|0
    0|0
  • Bak kendi ağzınla söylüyorsun... "Eşiniz" diye. O benim eşim, benim diğer yarım ve bütünleştiğim insandır. Ona bakmazsam, kendime bakmamış gibi sayarım kendimi.

Evleneceğim insan ancak ve ancak çok çok sevebileceğim ve hayatımı sonuna kadar bütünleştirmeyi göze alabileceğim birisi olacak. Bu yüzden böyle bir durumda ona her halükarda bakarım. Sevgimde de gram eksilme olmaz, rahip hayatı yaşamaya başlarım. :O

3|0
    0|0
  • yanında olurum herzaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...