Siz olsanız ne yapardınız?

Kızla aranızın çok iyi olmadığını ve saçma sapan bir nedenden herkesin ortasında tokat attığını ve sizin bir suçunuz yok napardınız ?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kafa atarım. :D

0|0
    0|0
    • Kız da bayılsın sonra :D

• İşte kafa atıcaksın ki kesin çözüm :D

• kesinliklee :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Bir insanı tanımak için

1. Emanete nasıl davrandığına bakarsın.

2. Birlikte yolculuğa çıkarsın.

3. Sinirlendiğinde nasıl davrandığını değerlendirirsin.

Bu tokat atan vatandaş 3. maddeden sınıfta kalmıştır. Göz göre göre ateşe atlamaya gerek yok düzgün birini bulun.

0|0
    0|0
  • İçindeki herşeyi açıklamasını söylerim. Neden vurmuş bakalım benimle derdi neymiş neye kızmış öğrenelim. Yoksa çokta umrumda çevremde 3-5 dingil benim tokat yediğimi görmüşmüş.

0|0
    0|0
  • bana herkesin içinde tokat attıysa o iş bitmiştir benim için. geri dönüşü yoktur.

0|0
    0|0
    • ne yaparsın yani ?

• ceketimi alır giderim arkadaşım.

bir erkeğe, aldatmak dışında, tokat atmak kadar kötü birşey yoktur.

• Aynen bu

link

0|0
    0|0
  • kız mı tokat atıyo yani anlamadım?

0|0
    0|0
  • ne yapmamı bekliyorsun kafa göz dalacakmıydık biz erkekler sinirli olabiliriz ama o kadarda değil ben olsam seslenmezdim ve onun seviyesine düşmezdim :D

0|0
    0|0
    • Beni dövmüştü biri yapan yapıyo yani :D

• işte bak sende yapmışsın bunu senin seviyene kadar düşmüş hatta daha alçalmış sen orda seviyeni yerinde tutmuş olsaydın bir şey olmazdı yani seviyeni düşürmüşsün ama erkek düşürmemesi gerekiyordu ama malesef düşmüş oda senin seviyene

• Hiç Bişey Yapmazdım Kıza Asla El Kalkmaz Ve Unutmakı Sayın Nıkını Gizleyen Herkez Kendine Yakışanı Yapar

0|0
    0|0
  • Öncelikle Türkçe öğretmenine saygılarımı sunuyorum .Soruna gelirsek o kızla birdaha görüşmezdim

0|0
    0|0
  • napıyosun sen niye vurdun gel şuraya bakim derdim kolundan tutaşak... ama mühim bir mesele olmadığı halde vurursa o anda durumu bozmam ama o kız büyük ölçüde gözümde biter

0|0
    0|0
    • sen zaten kolundan tutup gel şuraya bakım dersen o kız korkudan napıcağını şaşırır emin ol :D

• napim ya çok iyi vurdun birde yumruk mu vur demem lazım veya tokat vurduktan sonra kahakahamı atmam lazım ... bazı erkekler o durumda kafa göz dalar emin ol

• Eğer seviyorsam fena süründürürdüm. Attığına atacağına pişman ederdim. Fakat sevgimde azsa güle güle dönüşü yok

0|0
    0|0
    • Nasıl süründürürsün yanii ?

• Yapılan şey çok ayıp ve gereksiz. Kendine yapıldığını farzet ne yapardın?

• Senin gibi davranirdim ya

• içimden aynı tokadı ona vurmak gelir ama yapmam.sonra geçtğim yoldan bile geçmesin gölgesine bile tahammlüm olmaz

0|0
    0|0
  • bende ona vururum sadece bir tokat zaten yee yığılır bunu şaka olarak algılıya bilirsiniz belki ama öyle bir terbiyeesizliği bu bünye kaldırmaz bende ona tokat atar ayrılırım

0|0
    0|0
    • Ama orantısız güç olmuyor mu?

• orantısızmı ? karsımdaki tokat attıyor bana kız erkek dinlemem hayatımda hiç bir kıza tokat atmamış biriyim zaten kadına el kalkmaz ama bana vurdu an işte bütün insanlığımı bir kenara bırakırım

• hıc bırsey demeden gider ve asla yüzüne bakmazdım.aynı davranışı göstermek yakısmaz

0|0
    0|0
  • suratına tükürürüm

0|0
    0|0
  • bu kız hoşlanıyordur kesin.

0|0
    0|0
  • Allah yarattı demem:)

0|0
    0|0
  • saçından çeker dudağından öperim :)

0|0
    0|0
    • saçından niye çekiyosun orayı anlamadım :D

• tam ona zarar vereceğimi düşünürken ateşli bir öpücüğün gelmesi o kadına tokattan daha sert bir tepki olur

• her etkının bir tepkısı vardır

0|0
    0|0
    • Sen erkeksin o kız ama :D

• tamam fizik kurallarına ters bişey demedim eksik olmus etkisi kadar tepkısı olur diyelim o zaman

• Neden attığını sorunumuzu çozmeye ugrasirim.

0|0
    0|0
  • napıyorsunu hanfendi sizin saçınızı başınızı yolarrım şıllık

0|0
    0|0
  • öyle dengesiz bir kızı*ederdim.

0|0
    0|0
  • tokat atmam bende

0|0
    0|0
  • Tokatı nasıl attığına bağlı. Bu arada tokat atmasını severim.

0|0
    0|0
  • bütün topluluğa

ya benim suçum yok durduk yerde bana vurdu siye anlatamam ki rezil oldum gitti

bunun için de hazırlıklı olurdum

t shirt' ime benim bir suçum yok kız manyak diye yazdırırdım üstüne de başka bir şey giyerdim eger böyle bir duruma maruz kalırsam çıkarmam yeterli olacak ve karizmam kurtulacak

nasıl çözüm ama :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • bu da gülünce geçiyor mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin içinde tokat atmak nedir ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...