4-5 ay sonra Üni. den çok güzel zarif bir kıza açılmayı planlıyorum bir bakar mısınız :)

Başlıkta belirttiğim gibi çok güzel zarif ve sessiz bir kıza açılmayı planlıyorum :) İsmini biliyorum facebookta da eklemişti (Sessiz bir kız ama geçen sene hazırlıkta aynı sınıftaydık ve sınıfımdaki toplam 4-5 erkekle beraber beni de eklemişti ) İsmi Buse , sizce ilk yaklaşım olarak ne önerirsiniz.Hiç konuşmuşluğumuz yok.

Ben şöle birşey uygulamayı düşünüyorum , uygun bir zamanı bekleyip rast gelmeye çalışıcam ve şunu söylücem : Aa merhabalar , seni biryerden tanıyorum sanki bu arada ismim Akın :) , uygun bir zaman da cafede (Üni. cafesi) takılabiliriz istersen (Sonunu tam uyduramıyorum veyaz başka önerisi olan var mı ?)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bi kere onu tanimamazliktan gelmek hic hosuna gitmeyecektir -1 puan burdan duser ve tanimadigin kizlara cafelerde vs.. biyerlerde takilabileceginizi sordugunu gorunce buda hosuna gitmez bir -1 puan daha alirsn

0|1
    0|0
    • Hadi ya :o O zaman ciddi anlamda yardımınıza ihtiyacım var bana örnek olarak bir cümle yazar mısın ? Mesela senin gibi güzel bir kıza açılmayı planlıyorum ne demeliyim ?

• Hmm tamam canım senin dediklerini uyguluyorum o zaman not edicem dediklerini :)

• yardimci olduysam ne mutlu

Kızlar Ne Diyor 1

• ismin akın ve buse adlı kıza mı açılmayı düşünüyorsun kendini neden gizledinki

0|1
    0|0
    • :D olay budur :D artık kızın haberi var :D

• aşağıda gizliden ettim :D hatta teşekkürde ettin :D

• Ulen ne insansın ya :) Neyse tekrar teşekkür ediyorum cass o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 5

• boşver ya no women no cry sitede akıyoz işte xD

0|1
    0|0
    • Zincirleri kırmalıyız ya nereye kadar gider böyle muslera :)

• sen uzatmalara kadar oyna penaltı atışları belirler bu maçı :) bol şans..

• :)

• söyleme reddederse :D

0|1
    0|0
    • Bilmem :) Ama ilk başta etkileyebileceğimi düşünüyorum kardeşim özgüvenim var birazcık :)

• şaka tabiki konus,bol şans

• Çok teşekkür ediyorum :)

• kız güzelmiş, çirkinmiş bunlar önemli değil.Rakip önemli değil.Önemli olan sen sahada istediklerini uygulayabilecekmisin.Ön alanda baskı yapacak,kanatlardan yağmur gibi orta yapacak gol olup yağabilecek misin.

Kızı mutlu edebilecek misin, onu yanındayken eğlendirebilecek misin, yeri geldiğinde ruhunu okşayabilecek misin.Kendine güvenin varsa bas gaza evlat..

0|0
    0|0
  • Aha bir kurban daha.

0|0
    0|0
  • kardeşim direk öyle dalma :D bir sene aynı sınıfta olduğunuza göre senden haberi vardır öyle saçma bişeye gerek yok bir kaç gün günaydın merhaba selam vs. sonra cafede tek yakalarsan oturabilirmiyim felan ama bence yazdıklarını yapma :D

0|1
    0|0
    • Kardeşim bana yardım etmelisin o zaman hakikatten ne yapıcam çok güzel bir kız :(

• Hmm süpersin kardeşim teşekkür ediyorum :)

• önemli değil sana bol şans :D

Yükleniyor...