Zayıf görünüyorum değişmesi mümkün mü?

174 cm boy 72 kilodayım. Fakat Zayıf görünüyorum değişmesi mümkün mü? Yüzümden kilo almam nasıl mümkün olabilir.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana bir şey söyleyeyim. 174 boy 72 kilo tamda senin hayalindeki ölçüler değil. kilon 60-63 arası olmalı. birde insanlar yüzlerinden bölgesel olrak kilo almazlar. diğer bölgeler kilo aldğında bunun bir miktarı yüz bölgesine yansır. biraz kilo ver. yüzü düşünme bazı şeyler anatomiyle alakalıdır.

0|0
    0|0
    • Vermek mi bunu korumak istiyordum

Kızlar Ne Diyor 1

• neden çok zayıf görünüyorsun ki bence o boy için o kilo hiç de az değil, yani zayıf görünüyorum diye dertlenecek kadar az değil kesinlikle.

0|0
    0|0
    • güven verici teşekkürler..

• benim erkek kardeşim 180 boyunda, 63 kg, o kilo almak istiyor anlıyorum ama sen buna kafayı takma. yaş ilerledikçe istemesen de alacaksın bırak şimdi zayıflığın tadını çıkart

• peki :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Boyum 1.84, kilom 72 ama zayıf görünmüyorum, sorunun muhtemelen üst tarafının yeterli hacimde olmaması, yüzmeni tavsiye ediyorum. Daha önceden ben de lisedeyken çok zayıf görünüyordum ancak gün aşırı 2-3km yüzmeye başladıktan sonra herhangi bir sorun kalmadı. Omuzların genişlesin yeter.

0|0
    0|0
  • Ben senden daha uzun ve daha zayıfım bu mu dert şimdi metobolizman yavaşlıyordur şu an sakın kilo alma.

0|0
    0|0
    • yüzüm kötü duruyor burnum uzunmuş gibi hissediyorum öyle işte aga

• baba şimdi senin durum farklı kilo 72 ama aslında 62 kilodasın sırf malafat 10 kg ağırlığında :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...