Sevgilinizin Facebook'ta başka hesabı oldugunu öğrenseniz ne yapardınız?

erkek arkadaşınızın sosyal paylaşım sitesi olan facebook ta sizin bilmediğiniz başka bir hesabı oldugunu ve 2 tne kız ekli oldugunu gördünüz. ayrılırmısınz?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben önceden bu soruyu soran ve onun erkek arkadaşını tanımıyorum. soruma cevap verirsenz sevnirm saygılar. bu olay daha yeni zten

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen bu soruyu soran erkeğin kız arkadaşı olmalısınız .

Yalanlar üzerine kurulu ilişkiler uzun soluklu olamaz .

1|0
    0|0
    • bi erkek böyle bir sorumu sordu tek hödük beniimki değilmiş

• Asıl sorunuza cevabım yukarıda .

• Saolasın

Erkekler Ne Diyor 6

• zuckerberg'e "EVİN YANSIN, ANAN ÖLE" diye mail atıcam sizin için

3|0
    1|0
  • Durumun vahim ama sen yinede bir ona sor ne iş diye.zaten yalan söylüyorsa anlarsın tabi çok iyi yalancı değilse.

0|0
    0|0
  • yooo hemen gider sorarım neden açtın eğer beni tatmin edici bi neden söylerse ayrılmam

0|0
    0|0
  • sende aç ne var bunda reste rest

0|0
    0|0
  • sende aç bir hesap ve o hesabını ekle onun.kısasa kısas hayatın kendisi

0|0
    0|0
  • bu durumda seni bilmem ama pollyanna bile ayrılırdı sevgilisinden!

0|0
    0|0
    • okadar vahim mi yani durum

• ya üzgünüm ama öyle... bir defa senden saklıyor, hadi onu geçtik diyelim ama adreste iki tane kız var...korkularını bir kenara bırakarak düşünmeyi dene bakalım, en açıklayıcı cevap ne olurdu?

bence bu durumu bizzat ona sor ztn ya bir cırpıda cevap verir ve milyonda bir ihtimali degerlendırerek hıc hesaba katmayacagın bır seyler soyler ya da kem kum eder durur kı soyledıgı yalanı her sekılde anlarsın ztn...üzgünüm arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 5

• Yarına çıkmasına izin vermezdim::)):

0|0
    0|0
  • Boğarım onu.

0|0
    0|0
  • Ayrılmak için basit bi nedeen

0|0
    0|0
  • aşklar facebook a indirgenecek kadar basit olmamalı ama güvenmiyorsan ayrıll

0|0
    0|0
  • 2 kız için ayrılmam. tankla, topla, ağır sanayi hamlesiyle gelsinler, kaptırmam erkekimi o yellozlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...