Ayrılan sevgilinizi pişman etmek için ne yaparsınız?

çok seviyorsunuz o da seviyor ama herhangi bir sebepten ötürü ayrıldı. Çok üzgünsünüz kahroluyorsunuz, barışmasını istiyorsunuz. pişman olup size dönmesini istiyorsunuz . Bu durumda nasıl davranırdınız peşine mi düşerdiniz yoksa salıverip ondan bir mesaj mı beklerdiniz.. ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin varlığınla yokluğunu karşılaştırabilmesi lazım yokluğunu hissedebilmeli ve bunun için zaman gerekli.. Tabi seninde sessiz kalman.. Bu zaman aralığı ne çok uzun olmalı ne de kısa .. Acıyı hissedebilmeli.. Seviyorsa eğer senin hissettiklerini hissediyordur .. Kendine bak ve kendin cevapla ..

1|1
    0|0
    • bu süre 1 aydan kısa olmayı değil mi..?

• En son dün diyorsun 10 gündür ayrıyız diyorsun ? :/ Bak güzel kız ayrılık bu değil. Tamam sen üzülüyorsun duramıyorsun ama sabretmelisin.. Siz ayrılmamışsınız ki :/ Çocuk ayrılık ne ne değil bilmiyor henüz ve peşinde olduğundan da emin bırak bi 10 gün tamamen bağlantını kes bakalım tepkisi aynı mı olcak. olmazsa bana mesaj atarsın

• tamam

Erkekler Ne Diyor 8

• İntikam kötüdür uzak durunuz.

Bırak artık gitmiş o, senden soğumuş ne yaparsan yap onun umurunda bile olmayacak sadece sen ondan intikam almak için kendini paralamış olacaksın.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey .

0|0
    0|0
    • kendiliğinden pişman olur yani?

• doğru haklısın...

• Hayatınıza devam edin onu önemsemeniz için bir sebep yok .

• ayrılmak isteyen eğer sevmediği istemediği için ayrılıyorsa umurumda olmaz. içindeki isteği kaybettiyse artık geri dönse de bir şeyler veremez. eğer kendi kendine pişman olup "gerçekten sevdiğini" anlarsa bir şans daha verilebilir.

fakat sevdiği halde aile baskısı, yanlış anlaşılma, aradaki mesafe yüzünden ayrılmak istiyorsa onun için çabalarım.

0|0
    0|0
  • Birşey yapmam. Benden ayrıldıysa zaten pişmanlığın en büyüğünü yaşayacaktır.

0|0
    0|0
  • Bitir.

0|0
    0|0
  • seviyorsan gerekeni yapicaksın,yok ondan beklmekle,ilgi gösterilmesiyle olcak bişi değildir aşk

0|0
    0|0
  • saldım gitti bilee kendi ayrılmak istedi.

0|0
    0|0
  • adam tut dövdür bence ozaman pişman olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• adam pişmansa pişmandır,değilse değildir.zorla pişman edersen,zorla kendini sevdirmen gibi bu.bi süre sonra eski haline döner.akışına,zamana bırak.olacak olan olur

0|1
    0|0
  • kendinin düşünmesi gerek .sen sakın üstüne gitmede mesaj falan atma bırak kendi haline .ama büyük bir ihtimal biriyle çıktıktan sonra pişman olacak

0|1
    0|0
  • Bırakk.. Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır ,çömeldiyse dokunma. :P ama bırak yani.

1|0
    0|0
  • Önemsemediğimde kötü oluyor , o yüzden arasa konuşmuyorum..

0|0
    0|0
  • salla gitsin. eğer dönerse pişman olmuştur zaten buda sana yeter

0|0
    0|0
  • ben salıverdim..1.5 2 ay sonra aradı şimdi köpek gibi yalvarıyor...ama umrumda mı ? hayır...

0|0
    0|0
  • kıskandırırım ama bi erkekle değil... başka insanları güldürerek ya da mutlu ederek kıskandırırım. eğer ilişkimiz devam etseydi sen de böyle mutlu olucaktın, seni de mutlu edicektim demek istiyorum..

not işe yaradı ama geç oldu sevgimi yitirmiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...