Eğer abi olsaydınız kız kardeşinizin nelerini kısıtlardınız?

Eğer abi olsaydınız kız kardeşinizin nelerini kısıtlardınız veya sizi dinlemediği zaman ne gibi tepkiler verirdiniz :))?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• öyle olsaydım bir kısıtlama yapmazdım galiba.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kısıtlamadan ziyade ailemize veya Bize aykırı davranışlarının neticeleri hakkında ikna edici bir konuşma yapardım.

0|0
    0|0
  • Kısıtlamazdım doğruyu görmesini sağlardım

0|0
    0|0
  • kısıtlamazdım yanlış yaparsada cezasını kendisi çeker ama yanlış yoldan gittiğini görürsem uyarırım. Özügürlüğünü kısıtlayamam bana cephe alır erkek arkadaşıda olsa ben cebine para koyup gezdiririm sonuçta olucak bişe bu benden gizli olsa elalemden duysam dahamı iyi ?

0|0
    0|0
  • Kıyafetlerine karışırdım. Arkadaşlarından hoşuma gitmeyenleriyle görüşmesini engellerdim. Gözüm sürekli üstünde olurdu ve onu korur kollardım.

0|0
    0|0
    • kıyafet ve arkadaş konusunu biraz abartmışsın sanki :/

• Onun iyiliği için. Kendi nerede nasıl giyineceğini biliyorsa ve arkadaşlarını iyi seçebiliyorsa karışmazdım.

• O'nun bilgisayarına bir yazılım attım. Her yaptığı kaydediliyor. Ben istediğim zamanda kendi pc'mden izliyorum onu.. Telefon şifresini de öğrendim.. Şimdilik bir yaramazlık yok.. Beni dinlememesi söz konusu değil.

0|0
    0|0
    • oha baya abartmışsın sen işi ya bir yanlışını ne bilim ters bişey yaparsa ?

• Kardeşim güzel bir kız ve liseli. Ben o'na güvensemde çevre kötü. Ters bir durum varsa düzeltiriz.

• Cahil olmasını kısıtlardım. Olamazsın kardeşim.

0|0
    0|0
  • bikere hiç güvenmezdim ona kız lar anne babaya daha yakın oldundan hemen ispiyonlarlar fazla özgürlük kısıtlamazdım ya öyle çok abartmadığı sürüce karışmazdım sadece isteklerim olurdu basit onu getir bunu getir gibi

0|0
    0|0
    • ahaha dediğin gibi şunu getir bunu yap gibi şeyleri hiç yapmaz bence yani ben yapmam :D

• :))kız kardeşim olmadığı için bilmiyorum ama bende inatıdır kavga çıkar:)

• Kız kardeşim var ve kısıtlamam yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onunla iyi bir arkadaş olur, anne baba hakkında dedikodu yapar, güvenini kazanır sırlarını açıklamasını sağlardım..sonrası malum ispiyonnnn:)

0|0
    0|0
  • özgür birakrdim herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...