Kapat

Deniz makarnasıyla yüzmek çok mu iticiiii :((

18 yaşındayım fakat yüzme bilmiyorum öğrenmeye çalıştım ama pek başarılı olmadı fazlada üstüne düşmedim zaten bunlarla yüzmek çok mu iticii link

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Neden olsun en iyi yüzücüler bile bogulabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunlarla yüzmek itici bir şey değil. Zaten deniz suyunda yüzmek değil yüzememek marifet. Hiç bir şey yapmasan su seni kaldırıyor; batmak için ekstra çaba harcamak lazım.

0|0
    0|0
  • Küçükken öğrenmedin diye hayat boyu yüzmeyeceksin diye bişi yok ki istersen simitle yüz benim için önemli değil

0|0
    0|0
  • Hiçte bile itici değildir arkadaşım. Her insan iyi yüzecek diye birşey yoktur. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Sen çabalamışsın, o nedenle kimsenin düşüncesini önemseme arkadaşım. Sen nasıl rahat ediyorsan öyle yüz.

0|0
    0|0
  • çoh tatlı öyle kızlar ashahahha :D

0|0
    0|0
  • fazlasıyla hemde 18 olmuşsun dostum açılıp makara kukara yapamazsın bir erkekle ya da arkadaşlarınla ezik gibi kıyıda kalırsın korkarsın hep

0|0
    0|0
  • Tabikide hatta Einstein bunu itici güç olarak kullanmış fizikte çığır açmış!

0|0
    0|0
  • şambirelle girenler çekicimi?

0|0
    0|0
  • itici değil ama yüzmeyi öğrenmek şart. bence öğrenmek için gayret et

0|0
    0|0
  • yüzüyomuş gibi yap daha iyi ya da boğul :)

0|0
    0|0
  • one öyle yaş kaç? :D

0|0
    0|0
  • Tabii ki :D Cok itici

0|0
    0|0
  • Çok iticidir evet. Kapalı birisi misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• simitle ya da kollukla yüzsen daha iyi .ya da yatakla

0|0
    0|0
  • Bence üstüne düşüp öğrenebilirsin. Hep onlarla mı yüzeceksin? Öğrenemiyorum diye şartlama kendini bence,öğrenirsin istersen.

0|0
    0|0
  • İlk olarak üstünden korkuyu atmalısın. Suyun üstünde hiç hareket etmesen bile seni kaldırıyor, tek yapman gereken ani hareket yapmadan sakince durmak. Bunun sayesinde suyun üstünde durmayı öğrenebilirsin, ilk olarak köpek yüzüşü sonra kurbağalama sonra kulaç öğrenirsin. Bunlar gelince gerisi de gelir. Evet makarnayla yüzmek 18 yaşındaki birine göre itici. Bunları da yapamıyosan yüzmeye git.

0|0
    0|0
  • Yüzme öğrenmek çok kolay

0|0
    0|0
  • yüzme bence öyle yüzüyomuş gibi yap benim eniştem öyle yapardı :D

0|0
    0|0
  • yo ne itici olcak bende simitle yüzüyorum :D az çok öğrendik yüzmeyi düzde diil ha sırt üstü oda afsdafsdaf:D

0|0
    0|0
    • zaten sık gitmiyorum bunuda taşımıyorum utanıyorum öyle ortada takılıyorum ama çok koyuyo ya

• boşver aman ne adamlar gördüm yaşlı başlı bunda takma biraz utanıyo insan ama olsun

Yükleniyor...