KS halkının düşünce yapısı!

Evet arkadaşlar, öncelikle herkese iyi KS'lemeler. KS halkının düşünce yapısını siz belirleyeceksiniz. Cevaplarınızı guru değilseniz, mod değilseniz, ya da kendinize güvenmiyorsanız gizliden yazmaya çalışınız.

Güncellemeler:
Sanırım çoğunuz neyden bahsettiğimi yanlış anladı. Ben burada "halkının düşünce yapısını siz belirleyeceksiniz. " derken, sizin kendi görüşlerinizi yazmanızı talep etmiştim. :S
Anlaşıldı. Kendi düşünce yapımızı yazmaya çekiniyoruz. Güncelleme için özür diler, KS'leme için kolaylıklar dilerim.

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Fikri hür, vicdanı hür, düşüncesi hür biriyim.

Zikrim güzel, sözüm güzel, huzurlu biriyim.

Yaratılanı yaradan dan ötürü seviyorsam eğer,

Hırsım yok, yarışım yok, senle savaşı neyleyim.

Herkese saygımı kendime saygımdan beslerim.

Emek veren, yemek bulur, bunu ben çok denedim.

Aklım varsa verir, aklın varsa elbet almak isterim.

İman,inanç, itimat hepsi kalpte vuku olur geçer

Yoksa sende mevlam bilir, hakkı hukuku neyleyim.

Bunca laf ettim anlamadın mı beni

Cahiller zulümdür, senle üzemem kendimi

Ben böyleyim sende az olsan hiç fena olmaz hani:)

Unutmadan;

Ben ne guruyum ne al balonlu şeker,

Orta halli levelim var o da bu garibe yeter..

Bugüne kadar tersi söz,halde bulunmuş değilim

Lakin bulundun diyen varsa, buyursun gelsin beklerim

Yüz yüze konuşup tartışıp anlaşalım isterim

Sakın ola çekinmesin, hiç gocunmam özür de dilerim

Ne küfrettim, ne gizlendim, ne de kimseyi engelledim.

NOT:

1.güncellemeni okudum arkadaşım, ben bunu anladım; kendimi anlatmaya bunları dedim..

Dilerim okuyunca, sende herkes gibisin demezsin zira olsa da dedim olmasa da dedim:)

2|1
    0|2
    • Sen anlamışsın. Ama güncellemeleri okuyarak :P

Bu kadar uğraşmasaydın keşke yazmak için ellerine sağlık.

• evvet budur!

• teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 14

• Vallahi uyumayı düşünüyorum genel olarak.

0|0
    0|2
  • Her düşünceden insan var.Ama bildiğim tek şey çoğu saygısız ve kendi fikri dışında olanlara hemen saldırma ve hakaret meyilliler.

0|1
    1|1
  • Düşünce yapıları gayet basit bence.

Bi kere inat var, inat.

Ya, arkadaşlık isteği yolluyorlar reddediyorum sonra 10 defa yine yolluyorlar. Ben reddetmekten bıktım onlar göndermekten bıkmadı.

Ve şu sitede çok tuhaf insanlar var, iyi niyeti kullananlar var, muhabbet kurup sonra silen insanlar var. Çok sinir bozucu. Madem o kadar konuştuk kardeşim ne diye sildin ?

Kendine güvenen kendini birşey sanan tipler desen zaten kaynıyor, bilirler kendilerini onlar.

Kendini bilmez tiplerde var çok gıcık...

Haaa birde efendi tipler var, hanım hanımcık ablalarım var onlar can işte :)

1|0
    0|1
  • Tamam şimdi anladım soruyu. Alttaki yorumlara bakarak cevap verdiğim için onlara benzedi :D

Anti-Komünist

Anti-Anarşist

Anti-Kapitalist

Anti-Liberal

Anti-Liberteryen

Anti-Enternasyonal

Bir milliyetçi sosyalistim :D

0|1
    0|2
  • Hepsi liberteryen sosyalist görüşlü, enternasyonal olsun ^^ Çok kültürlü olsunlar. Tarih siyaset felsefe bilsinler.

0|2
    1|3
  • KS, kültürlü insanlara hitap eden bir site değil, ama insanları komik, tuhaf ve eğlenceli.

Kültürlü olanları da arkadaş edinmeye çalışıyorum zaten ^_^

0|2
    3|3
  • Kapitalizme karşı olsunlar

Milliyetçi olsunlar

0|1
    1|3
  • Düşünemiyorum artık ya düşünmek istemiyorum

0|0
    1|2
  • Ne dusunecegimi dusunurken beynimde tilkiler carpıstı.bilemedim simdi

0|0
    1|2
  • Çoğu gereksiz düşünce yapısına sahip hatta çoğundan da fazla ,3-5 kişi adam gibi.

0|2
    3|3
  • Güzel tatlı insanlar tabi hepsi, yaşları küçük tabi bir çoğu daha ergen..

0|0
    2|0
  • Genelleme yapılamaz .

0|0
    2|2
  • hangi konuda düşünce yapımı yazim

0|0
    3|2
    • Siyasi ve dini olabilir. Eklemek istersen istediğini yazabilirsin kardeş. Ama dediğim gibi, bu düşünceleri yazmak cesaretlilik ister. Yada gizlenmek gerek.

• siyaset hakkında bir fikrim yok hiç anlamam. kendim müslümanım başkalarının dinine saygım var kalkıpta sen niye hristiyansın filan demem. damarıma basarsa ağzıma geleni sayarım ben nasıl onun dinine saygı duyuyorsam oda benimkine saygı duyacak.

• 2-3 kişi dısındakiler beni ilgilendirmiyor.

0|2
    4|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Buradaki düşünce fakirlerini yazıp çekileyim..

İnancı varken iki dakikacık ateist olayımda ''ateisler açıklasın'' safsatasında prim yapayım..

Osmanlı torunu olduğunu iddia edip Osmanlı nikleriyle dolaşırken Lezbiyen gay koruma kollama etkinliklerinde yumuşakçalarlık oynayan..

Dindarlıkla geçinip hatta karma eğitime karşı çıkıp karı kız götünden düşmeyen kendi kabuğunda sıkışmış ezilmiş kumaş pantolondan başka pantolon islama uymaz kafasındaki elizabetçi ergen..

Hayatında 15 metrekarelik odasından henüz çıkmamış daha babasının yumurtalarında bile değilken bıyıklı stalin sevdasına kapılan moskovayı haritada göstermesi mümkün olmayan özenti sol açıklar..

Kuru fasulye soğana hayat boyu talim eden beni öldürdüler bana işkence yaptılar ayağına yatan inançlı insanlara yobaz yaftası yapıştırırken dağdan şehire indiğini unutan yılmaz güney ezikliğindeki kıromsular..

Ha unutmadan bir de 8 sene sonra söz yüzüğünü atıp 5 senedir nişanlı vaziyette bekleyenler..Bi umut evleniseceler..

Xperi tavan yapmış sosyal aktivite şampiyonlarındanda night clup loca kelimelerini bol miktarda duyarsan şaşırmayasın bunlarda düşüncesizlerin en düşüncesizi..

Son olarak Kadınım..Düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünüyor olmaktı bilirsin..

0|0
    0|2
  • öncelikle belirleyeceğim düşünceler ve düşüncelerin davranışlara etkisi olarak

araştırmadan ya da yarım yamalak düşüncelerle bir şeyi körü körüne savunma mekanizmaları koymamalı,

karşı taraf le konuşurken fikrini zorla kabulettirmek yerine fikrini neden sonuçlarla dayalı ortaya koyacak bir düşünce yapısı ve bu düşünce yi alan tarafında tartışma boyutlarında değil konuları dialog şeklinde götürebilecekleri bir düşünce yapısı belirlerdim .

sadece ks için gerekli olanı yazdım . ama bu yazdığımı normal hayatlarınada uygularlarsa bir çok şeye bakış açıları deişebilir

0|1
    1|3
  • Ateistim. Bütün dinlere,inançlara saygım vardır ancak yeri gelince ağır eleştiririm. Saygı duymayanlara hak veriyorum ve onları anlıyorum. Kendilerinin öldürülmesini emreden bir kitaba neden saygı duysunlar ki. Neyse, güvenilir biriyimdir. Sır tutarım. Dedikoduyu,sigara içen kızı,insanları küçumsemeyi sevmem. Kitap okumayı,müzik dinlemeyi ve para harcamayı seviyorum. Hee,ayrıca denizciyim. Gemi makineleri mezunuyum universiteden,liseyi de denizcilik okudum. Babam da denizci,aynı firmanın başka gemilerindeyiz :) Kadınlarla aram iyidir ancak onca bana yavşayan hatun varken ne yazık ki sevgilim yok,be yazık ki dediğime bakmayın ha,normalde üzülmüyorum. Sadece günlük takılıyoruz işte.

Daha ne yazayım bilemiyorum,tıkandım ben,hepiniz,kendinize iyi bakın,Almanya ya konteynır götürüyoruz

0|0
    0|0
  • Irkçıyım ben

0|1
    0|0
  • agresifim,kompleksliyim,ekşi sözlük yazarıyım ama kanatlarımı kaldırdım mı kedi gibi bir insanım

0|1
    1|3
  • KizlarSoruyor userlerinde beyin yokki :)

1|0
    1|4
  • Muhafazakar İslamcıyım. Amerikalıyım..

0|1
    2|3
    • Görüşünü beğenip beğenmemek benim haddime değil. Ama soruyu anladığın için + veriyorum.

• her çeşit insan var burda.

o yüzden bir artısı var sitenin

0|0
    1|2
  • zeki çevik ve ahlaklı..

0|0
    1|3
  • Stalingradlı olun, Gulag takımadalarından, Auschwitzlerden uzak olun. Amin

1|0
    0|2
  • genelleme yapmak ne kadar doğru sürü piskolojisimi var?

0|0
    1|2
  • Allah yönetime zeval vermesin (belki yönetici yaparlar)

0|0
    1|2
  • türküz türkçüyüz atatürkçüyüz ... auuuuuuuuuu

1|1
    3|8
  • Kedi sever olsunlar

0|1
    0|1
  • oglim seni bulacagım

0|0
    1|3
    • komuniste söyle baymasın

• Bul bul. Önceden haber vermene gerek yok. Sen beni bulduğunda çayı hazırlamış seni bekliyor olacağım.

• vaaaaayt erkek aldım plakanı bekle beni çayınla

Yükleniyor...