Kendimi hiç beğenmiyorum

Çevremdeki insanlar çirkin olmadığımı söylüyo beni beğenen erkeklerde var ama özgüvenim 0 boyum 1.55 kısayım kilom normal ama kendimi hiç beğenmiyorum dışarı cıkmak istemiyorum sürekli evde durmak istiyorum makyaj yapıyorum aynaya bakıyorum yinede beğenmiyorum saçlarım kısa napabilirim kendimde ne gibi değişiklikler yapabilirim

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik gören gözlerdedir.Siz kendinizi beğenmiyorsunuz belki ama bir başkasının gözünde dünyanın en güzel kızı olabilirsiniz.O yüzden lütfen yok yere üzmeyin kendinizi. İsterseniz saçlarınızı uzatabilirsiniz ya da giyim tarzınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Şans

0|0
    0|0
  • link ---->>boyu 1.50 oda kendini beyenmiyordu. çalıştı evrim geçirdi bak ne oldu. ---->> link

0|0
    0|0
  • Ben seni beğeniyorum :* :)

Uzat :) Spor yap Kitap oku sinemaya git çekinme davran :) özgüvenin artacaktır :)

0|0
    0|0
  • Saçlarını uzat mesela.

0|0
    0|0
  • sen delisin erkekler bayılır minyon hatuna ;)

0|0
    0|0
  • bence tam benliksin

0|0
    0|0
  • Senin tercihin beğenmemek.

0|0
    0|0
  • saçlarını uzat derim bu boyunu biraz daha uzun gösterebilirde yahu boyunda o kadar kısa değilll

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiyosun niye neyin kafasındasın?

0|0
    0|0
  • çirkin kız yoktur bakımsızsındır bakım yap makyajı azalt hadi bakalım tatlı kız

0|0
    0|0
  • ne güze minyon bence hoşsun

0|0
    0|0
  • gotun basin acik giyin cogu kisi senden hoslanir acayip ilgi odagi olursun moral motivasyonunda artar

0|0
    0|0
  • Sen herkesin sana dönüp bir daha bakmasını istiyorsun öyle olmadığı içinde özgüvenin sıfırlanmış.Yani egoların seni ele geçirmiş.Farzet ki yarın sabaha Hillary Daff olarak doğdun ? Ne değişecekti.Herkes seni elde etmek isteyecekti sende burun kıvıracaktın.Tıpkı sana yapılan gibi...

0|0
    0|0
  • görmeden bir şey diyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlattigina gore sende 100 bin lira masraf var canim :) sen o akli degis once

0|0
    0|1
  • Belki sana kısa saç yakışıyordur :) Sadece uzun saç güzel değildirki. hem uzar onlar. bir de topuklu giydin mi tamaaaamm :)

0|0
    0|0
  • özgüven güzellikten gelen bişey değildir, çok takılma dış görünüşe

0|1
    0|0
  • Kendini beğenmiyorsan yapabileceğimiz birşey yok

0|0
    0|2
    • Hep böyle robot gibi yazı yazarak başladık. Öyle gidiyoruz.

• Böyle samimi bir şekilde içini döken bir kişiye, benden önce yorum yapan arkadaşın dediği gibi 'robot' gibi bie cevap vererek, sizden tek istediği 'fikir' ler olduğu halde, 'bana ne yeea' havasında cevaplar vermek, dünyanın en kolay işi olsa gerek.

Yükleniyor...