Herkes rakip takımın iyi özelliklerini söylesin !

bu sefer rakip takımı karalamak yerine rakip takımda gördüğünüz iyi özellikleri, takımın durumunu kendi takımımızı belirterek yazalım. Örnek vermek gerekirse "ben fenerbahçeliyim ve rakibimiz olan galatasaray'ın sneijder gibi bir yıldıza sahip olmasını takdir ediyorum"

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben beşiktaşlıyım ve taraftarımıza en çok destek veren taraftarın fb olmasını takdir ediyorum

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• galatasaraylıyım fenerin kadrosu genel olarak iyi aykut kocamandan sonra aziz yıldırımdan da kurtulursanız uefayı alabilirsiniz(gecen sene aykut hocanın sacma kararları yüzünden gitti bence)

0|1
    0|0
    • Şu an aldığım bir habere göre Fenerbahçe Ülker Teodosic'i almış.Saygı duydum.ÇOK İYİ BE!11!

• haber kaynağın nedir? Ben de baktım bulamadım bir şey. Dediğin doğruysa lig boşuna oynanmasın :)

• Ben Galatasaraylı'yım,ve Fenerbahçe'de iyi özellik göremiyorum..

Beşiktaş'ın ise her şeye rağmen ayakta durmalarına,transfer çalışmalarını takdir ediyorum..

0|0
    0|1
  • Sorma ya Twitter'ı bir açıyom top trend listesi Süper Toto Süper Ligi gibi, sonra politik gruplar sanki seçim sandığı.. Milletin işi gücü takip olmuş.

0|0
    0|0
  • bazı takımın oyuncuları itirazı iyi beceriyor ve kendilerini yere atmakta ustalaşmış.

0|1
    0|0
  • Koyu bir Besiktasli olarak Avrupa fatihi Galatasarayi tebrik ediyorum.

0|1
    2|0
  • Fenerbahçenin tek iyi yönü Alex di o da gitti

0|1
    1|2
  • sürekli bir kendilerini yüksek görürler kim bunlar galatasaray

1|1
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ve galatasarayın iyi özellikleri Burak Snejder DROGBA Muslera ve Fatih Terim :)

0|0
    0|0
  • şimdi bu dakika Beşikteşlı olmamak vardı, nasıl sıralardım güzellikleri

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın en iyi yönü Fatih Terim..Beşiktaşlıyım

0|1
    1|0
  • Ben de GALATASARAYLIYIM rakip takım fenerin tarihinde Alex gibi bir oyuncusu olması güzel :) ha bir de yalnız Sneijder değil bizim takdir edilecek özelliklerimiz :D

0|0
    0|0
    • evet ya alex fenerde ne güzel oynuyor :D

• şuandan bahsetmişiz bebeğim :)

• şu anda da geçmişte de tek iyi yönü var fenerin ben napim

Erkekler Ne Diyor 9

• Derbilerde her zaman Alex´ten çekinirdim ama Alex gitti bence Fenerin Sow gibi bir oyuncuya sahip olması önemli

0|2
    0|0
  • gs-onların uefa kupası var

fb-onlar 6-0 yendi

0|0
    0|0
  • Çok güzel şike ve ırkçılık yapıyor fenerbahçe hayranlıkla izliyorum

0|2
    2|2
  • trabzonsporluyum ben.gs nin en büyük +sı selçuk inan ve sneijder olmasıdır.takımı güzel yönlendiriyor.bjk de fernandes oğuzhan olması.fenerbahcede sow.bursasporda batalla.kasımpasada ryan babel olacaktır.kayseride bobo nobre ve jaja can yakabılır.kendı takımımda ise maloudadan cok sey beklıyorum ve tabıkıde olcan adın :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin iyi bir özelliği varsa oda her sene galatasaraya büyük paralar vermesi bedavadan ve kupaları hediye etmesi :D

0|0
    0|1
  • galatasarayda şampiyonlukta musleranın çok büyük rolü var muslera yıllarca kaleci sıkıntısı yaşayan galatasaray için büyük nimet ne para verirlerse versinler satmamalılar

beşiktaşın ise çok aklı başında ve işini iyi bilen bir başkanları var

0|0
    0|0
  • fernebahçeliyim selçuk inan gibi orta sahan olsun 20 milyon borcunun olsun o derece

0|0
    0|0
  • bruno alves çok iyi stoper ve alperi kaptırdığımızda kötü oldu gelecek adına. beşiktaş ise çok iyi bir kaleci aldı

0|0
    0|0
  • 1 Yanlıs bütün doğruları götürür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...