Aklınıza gelen kötülükler

Aklınıza gelip yapamadığınız,kimseye anlatamadığınız fakat çok yapmak istediğiniz şey nedir?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Bir şeye benzemediği halde yolda yürürken kendini Adriana Lima zanneden kızları evire çevire dövesim geliyor yapmam yakındır zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi kızın numarasini dagitacaktim bana kötülük etti diye ama neyse ki sakinlestikten sonra vazgectim ;):);)

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabıyla yürüyemediği halde platform topuklu ayakkabı giyen kadının ayağındaki ayakkabıyı alıp topuğunu kulağından sokup burnundan çıkarma istedim hep

0|0
    0|0
  • Evden para çalmak ve kaçmak :D

0|0
    0|0
  • Mesela senin agzını burnunu yüzünü dağıtmak.

0|0
    0|0
  • Böyle boş yavşakça konuşan bir insanın agzının ortasına vurasım var gerçi bu kötülük değil olması gerekende olmuyor işte her zmn :)

0|0
    0|0
  • ben bu nickin sahibinin yorumlarını ve sorularını çok beğeniyorum. şimdi bu aralar çok kötülük yapasım var ama duruyorum. kayınvalidem devtetten usulsüz bir para alıyor onu şikayet edesim var sgk ya. görümcemin saçını başını yolmak arzusu beni yakıp kavuruyor. ya da şöyle özel bir numaradan arayıp-aratıp bir huzurunu kaçırasım var. bir de bizim apartmanda 7 numara çöpü sabahtan kapının önüne bırakıyor. bütün apartman leş gibi kokuyor. gidip kapısının önüne s.çasım var. kötülük yapasım var hangisinden başlasam bilemedim

0|0
    0|0
    • ahahah baya birikmiş içinde sal gitsin.Teşekkürler hakkımdaki düşüncelerin için.Bende kim olduğunu bilsem daha dikkatli okurum postlarını

• çok birikti ya cidden deşarj olmaya ihtiyacım varmış. o kadar iltifat ettikten sonra yanlış anlaşılmasın diye gizledim zaten kendimi. yoksa kayınvalidem burayı takip etmez :)

• yanlış anlıcak kadar embesil değilim merak etme :) arkadaş olarak ekle takip ederim ben

Erkekler Ne Diyor 11

• birine tecavüz etmek sonra gelinlik giydirip 39 yerinden bıçaklayıp gözlerini de çıkarıp çalılara atmak

0|0
    1|0
  • bizim burada bir işçi başı vardı iş aksadı diye 20 kişilik işçi grubunu fazladan 15 dakika çalıştırdı parasız, herksesin de paraya ihtiyacı olduğu ve cahil olduğui çin sesini çıkarmadı işte o adamın arabasının camlarını uçuracağım torpille ve lastiklerini keseceğim ,keseceğim dedim bak kescem demedim kibarım aslında

0|0
    0|0
  • testereyle bir kızın kafasını koparmak sonra kafasını alıp kemirmek ama önce rüzgarlı havada onu pişirmek kalan parçaları timsahlara yem etmek vay anasını ben ne psikolojisi bozuk herifmişim

0|0
    1|0
  • Yan komsunun arabasina molotof atasim var serefsiz onunki bununki i*ne herif

0|0
    0|0
  • suikastçi olmak.

0|0
    0|0
  • İyilik yapmak )

0|0
    0|0
  • babamın bitane sevdigim çakmagı vardı çok degerli onu alıp kaçasım var evden :D

0|0
    0|0
  • Bazı insanları öldürmek gerek.

0|0
    0|0
  • kötülük gelmedi

0|0
    0|0
  • karşılık vermeyen bir kızın cep numarasını internete yaymayı düşündüm hayat kadını diye, ama yapmadım

0|0
    0|1
  • sevişirken kıza jiletle ufak çizikler atmak :D tabiki yapmıcam eksilemeyin.

0|0
    2|0
Yükleniyor...