Arkadaşlar buyrun gelın yardım edınız :D

bı tane kız vardı benden hoslanıyodu sevgılı olduk sımdı bana asık oldugunu ve cok sevdıgını soyluyo hatta eskı defterlerıne benı ıstedıgını falan yazmıs ılkzmanlarda cok ıyı anlasıyoduk aradan baya zaman gectı sımdı tartısıyoruz falan sureklı mesajlasıyoruz sabaha kadar telefonda konusyoruz nası onu eskı halıne daha dogrusu kendıme baglarım ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• yanlış yere yazdım kusura bakma görüşemmediğiniz için oluyor bunlar cok iyi anlıyorum sizi :) bende yasadım bunları zamanla anlaması lazım o cıkamadığı için görüşemediğiniz için mesajda bir yerde sıkıyor insanı konuşucak bişi kalmıyor zamanla anlar umarım ben anladım sorunlar çözüldü en kısa zamanda buluşup yüz yüze konuşmanız lazım ozaman sorunlar çözülür ama tekrar bulaşamasanız tekrar tartışmalar başlar :)

0|1
    0|0
    • cok saol ıns. hepsı duzelır zaten bıde askere gıdıcem bakalım nolcak

• merak etme herşey düzelir inş. sen askerdeyken tartışmasız konuşmalar mesajlar olucak kıymetini ozaman anlıycak ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• mesajla cok yanlış anlaşılıyor bazen gidip yüz yüze konuşman en iyisi mesaj yerine onu görmeye gidersen sana daha cok bağlanır

0|1
    0|0
    • arkadasım evden salmıyolar kı ben dedım ona mesajı azaltalım bak konuscak bısey kalmıyo kavga edıyoruz dıye oda konusmamakmı cozum yolu dıyo

• kıskanmış güven vermen lazım

• o uzun ıs ya neyse saol

• Kucuk jestler yap onu sevdigini soyle

0|0
    0|0
    • soyluyorum da yapıyorumda ama ne olduysa artık benı bıtane kızsevıyodu pesımdeydı ondan sonra oldu

• Demek ki onu kıskandırmışsın ve senden sogumus.tespiti yaptım da , teşhisi bulamadım

Erkekler Ne Diyor 4

• telefonu al elıne uzun uzun ara be kardesım uzun uzun konus guldur kesın senındır :)z

0|1
    0|0
    • zaten sabaha kadar teleonla konusuyoruz

• daha dogrusu benden sanırım konusurken kocaman gulen sımdı az guluyo onu bahane edıyorum neden boyle yapıyon dıyorum oda naptım sımdı dıyo bende sogudun sıkıldın falan dıyorum oda sen kafanda kurup duruyon bunları sacmalama dıyo

• tamam kardesım anladım yapman gereken birazcık şaklabanlık gıbı gelcek ama degıl mutluysan eger azcık fedakarlık yapmak lazım söyle anlatıyım ara napıyosun fılan sor oyle otuyuorum sen napıyosun gıbı artık ya da muhabbet neyı gotururse onun kullandıgı kelımelerden bır kaçını sen ona karsı kullan mesala yarın napıyosun dıye sorsa sana sen de ona sor sen napıyosunnn nıye yapıyosun azcık şaklabanlık yap be :)

• devamlı ara sor onun yanında ol görmeye git

0|0
    0|0
    • en son gormeye gıttım babası hastanelık ettı

• demekki hoşlanmıyormuş

seviyorsan git konuş bence

0|0
    0|0
    • o zman 3 sene sevgılı olurmu

• bildiğim süpper bir büyü var

0|0
    0|0
    • yok kalsın

• şaka kaldrman süper adamım o zaman sana bir öneride bulunayım bari kavga etmeniz kötü birşey değil eğer kavga sonrasında hiçbirşey olmamış gibi herşey aynı ise o zman zaten sorun yok bir süre sonra ilişkiler böyle bir hal alabilir normaldir biraz anlayışlı ol ve monotonluktan kurtulmal için faklı şeyler yapın

• kavga edıyoz 5 dk sonra senı sevıyorum dıyoz zaten :) tamam dedıgını yapayım

Yükleniyor...