Hamile kadın neden dışarı çıkıp gezemesin ki?

sizin bu konuda düşünceleriniz neler? birisi 3 çocuk diyor, biri hamile kadından utanıyoruz daha neler?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• yeterin artık bu konu bıkkınlık verdirdi ya gezi parkı olayları bu sınavlar tercihler derken yeterin ya (k.bakma sana patladım artık )

0|0
    0|0
  • Ya her müslümanım diye tv ye çıkan şarlatana inanılmaz.

Sonra islamiyeti eleştiriyonuz islamiyeti eleştirirken müslümanları baz almayın kuran ne diyo hadis ne diyo ona bakın o salak adam hamilelikten vaaz veriyo sanane yahu ilahiyatcı felanda değil islamiyetin adını kirletiyo densiz

1|0
    0|0
  • Çıkıp gezemez diyen mi var?

Çok saçma ya, niye gezemesin? Köyde hamileyken tarlada bile çalışıyorlarmış, gezmek ne ki?

0|0
    0|0
  • her insan dışarı çıkıp özgürce gezebilir ister hamile olsun isterse olmasın işte rant elde edecekler ya terbiyem el vermiyor yoksa ben biliyorum diyeceğimi bu şekilde zihniyeti olanları Allah belasını versin

1|0
    0|0
  • çünkü yobazların fantazilerine alet oluyorlar malesef :((

1|0
    0|0
  • ne alakası var hamilelik kötü bişey değilki bunda utanılacak ne var

1|0
    0|0
  • Zihinlerindeki örümcek ağlarının, sapkın fikirlerinin bir dışa vurumudur bu! Not: bilmem kaçıncı birayı içerek yadım umarım doğru yazabilmişidir! :)

0|0
    0|0
  • bence tam tersi hamile bayanlar hergün temiz hava almali, hangi pezvnk söylüyor bunu..?

2|0
    0|0
  • Densizlik işte.

1|0
    0|0
  • Adam nasıl dünyaya geldiğini öğrense kesin babasını bıçaklar..

1|0
    0|0
  • Onu leylekler getirmiş herhal

1|0
    0|0
  • onun da hakkı çıkacak gezecek

1|0
    0|0
  • sen ne diyorsunuz

0|0
    0|0
  • kalp atışlarım hızlandı ellerim terledi

Not: Çok güzelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hamilede dolaşırım, istediğim kadarda çocuk yaparım. anlayacağın bir kulağından girecek diğerinden çıkacak.

1|0
    0|0
  • Bizleri kuluçka makinesi sanan ve "zaptedilmesi gereken" varlıklar olarak gören bir zihniyetten nasıl bir açıklama beklenirdi ki? İşin daha da kötüsü ne biliyor musun? Halen, bu ülkede konuyu ciddi ciddi soru olarak hacılara hocalara soran "kadın"ların varlığı!

0|0
    0|0
  • kafaları öyle pis düşüncelerle dolu ki. Pislik herifler. Hamile bir kadın gördüğümde aklıma gelen tek şey ona bir sevimlilik kattığı oluyor. Bazılarınında aklına o bebeğin nasıl yapıldığı geliyor. Bu tür insanların düşünmeleri için bir akla sahip olduklarına insanın inanası gelmiyor:)

0|0
    0|0
  • AKP oyunu bunlar hep , ülkeyi gerileştirmek için elinden geleni yapan bir g*t Başbakan varken daha neler neler bekliyor halkı tahmin bile edemezsin .

1|1
    0|2
  • Bazı hatunların da hamile gibi göbeği var onları da yaksınlar olmazsa :D Bizim bir tanıdık vardı mesela fiziksel yapısı o kadının insanlar hamile sanıp yer falan veriyomuş.O tip insanlar napıcak yani benim aklıma da bu takıldı :D

1|0
    0|0
    • inanır mısın ben de düşündüm bunu :D yolda suratına falan tükürürler puuu gezmeye utanmıyor musun diye..

• Hamileden utaniliyorsa cocuklulardanda utanilmali cünkü onlar o yoldan gelen cocuklar...

0|0
    0|0
  • giriş yok gelişme yok sonuç bekliyorlar.tozlaşmayla felan olcak o çocuk herhalde:D:D:DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...