Kafanızı gömmek isteyecek kadar utandığınız bir anınız oldu mu? Nedir?

Evet soru basit öyle bir an yaşadınız mı yaşadıysanız nedir? =)

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen anlatayım :

O zamanlar lise 1deyim. Yeni yeni gençlik zamanları, heyecanlar, karşı cinse ilgilerin başlangıç zamanları.. Ve sınıfta güzel mi güzel bir kız.. (Not: Hayatımda etkilendiğim ilk kızdır kendisi) Hemen arkasındaki sırada oturuyorum. Çok fazla muhabbetimiz yok, özgüven desen 0 altında gezmekte. Ama içten içe bir duygu var, aşk mı derseniz değildi heralde ama hala hatırlıyorum nedense =) Dersin başlamasına yakın, hoca henüz gelmemişken bacak bacak üstüne atıp oturma alışkanlığımdan dolayı tekrar böyle bir girişimde bulundum.

Nerden bileyim, bacak sen git, kızcağazın kalçasına ayağının ucuyla dokun.. Ben hiç bir şeyin farkında değilken, arkasını dönüp biraz yüksek bir sesle

-Napıyosun ya sen gerizekalı, demesiyle benim oracıkta can vermem bir oldu.. Bırakın kafayı gömmeyi bedenimi gömebilirdiniz.

Neyse seneler sonra ismi hala da aklımda, bunu facebook tan arattım. bir kaç isim çıktı karşıma. Hani ilk etkilendiğiniz kız ya. Ve o olaydan sonra artık hiç olasılık kalmadı ya! Hah işte üzerinden seneler geçmişken, eski okul arkadaşlarını facede eklemek modası varken , mesaj yolladım bu kıza.. "Merhaba ben lise 1 den ... ... hatırladıysan eğer" diye

Cevap yazdı" A evet hatırladım, hani lisedeyken bana arkadan ayağı değen çocuksun"

Hadi buyur burdan yak, bir kere daha mahvoldum o anda..

Yazık yaw bana, bu kadar da toprakla haşır neşir oldurulmaz ki bir insan.. Aynı o lisedeki gün kadar utandım desem yeridir.

Aslında çok önemli bir şey değil gibi görünüyor özellikle de şu zamanki gençliğin hayatı yaşayışlarına ve ilişki düzeylerine bakarsanız. Ama şu bir gerçekki ilk kez etkilendiğiniz birisi var ve siz onda kötü bir anı olarak zihninde yer etmişsiniz. Tabi o yıllarda o benim için değerli olmasa büyük ihtimalle şu an bile hatırlayacaktım.. Demekki : değer verdiğimden hala acısı içimde kalmış mış mış sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 5

• Sünnetimde 7 yaşındaydım babam kameralara karşı üzerimdeki uzun gömleği yukarı kaldırıp göstermişti o zaman öyle utandımki uykum var deyip yatağa kaçmıştım salondaki herkes gördü yani bildiğin :)

1|0
    0|0
  • alsancakta aggressive paten kayarken denize düşmüstüm hava yapıcam diye birde o ıslak halde göztepeye kadar sahil yolunda kaymıstım

0|0
    0|0
    • Denizde paten modası deseydin çaktırmadan =))

• zaten cıktıktan sonra ellerimi iki yana açtım ne oluyo gibiisnden gayet normalmis gibi baktım olmuyo sonra ilk gülene sarıldım üstümü cıkardım yola devam ettim :) bu olaydan 2 sene sonra bile o patenli cocuk sen değilmisin diyenler oldu

• oldu kick boks antremanında sevdiğim kızın önünde hocamdan backkick yemiştim ve duvara yapışmıştım tanıro o günün cezasını versin

1|0
    0|0
  • evet şuan kafamı gömmek istiyorum çok şerefsiz bir insanım

2|0
    0|0
  • Yok la olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...