Aç karnına vücut çalışmak :)

Sahurda yemeğimi yeyip yatıyorum öğlen 12 - 1 gibi kalkıyorum kalktığımda spor salonuna gidiyorum ve aç karnına çalışıyorum amatör şekilde maksat zaman geçirmek , vücutu açmak . Aç karnına gayet güzel çalışıyorum sizce bunun faydası olur mu kaslara ?

Güncellemeler:
Su kaybı , bayılma riski filan olmuyor oruç tuttuğum günler zaten daha enerjik oluyorum . Salı perşembe akşam 7 gibi vücut çalışıyorum 1 saat sonrada orucumu açıyorum haftasonları sabah çalışıyorum . Pazartesi çarşamba cuma ise kickboks yapıyorum .
Gittiğim yer ücretli spor salonu değil özel bir salon ücretsiz sadece kickboks hocasıyla çalışıyoruz . İftardan sonra kapalı oluyor

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• iftardan sonra calış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• tamam arkadaşlar aç karnına gidiliyor ama yaktığınız kaloriyi ve suyu hemen yerine koymanız gerekiyor. saat bir gibi gittin. iki saat çalıştın saat.dört. bilemedin beş. iftara üç saat var. bilinçli arkaşlar var. kesinlikle yapma yarardan çok zarar görürsün. iftardan bir saat sonra git derim bir sporcu olarak

0|1
    0|0
  • çalışma açken kan şekerini düşüktür hem kasların hemde beyinin için kötü bir durum olur dahada düşer çünük

0|0
    0|0
  • kaslar protein almadıkları için kendi kendini eritir eğer spordan sonra bire şeyler yemiş olsan onları yakıcaktır ve kaslar öyle durucaktır bu durumda bir faydası olmaz diye biliyorum ama iyi araştır.

0|0
    0|0
  • Kendine zarar verirsin. Düzenli beslenmediğin için, vücudun karbonhidrat, enerji ve protein ihtiyacını karşılayamazsın. Spor aç karnına yapılır diyen arkadaşlara; spor aç karnına yapılmaz yemek yedikten 2 saat sonra yemek sindirildikten sonra yapılır. Pek tavsiye etmiyorum açıkçası, zaten vücuduna önem veren veya ciddi vücut geliştirmek isteyenler oruç tutmuyor. Ben evde çalışıyorum şuanda istersen sana da hareketleri atabilirim.

0|0
    0|0
  • İftardan 2 saat sonra falan gidebilme şansınız varsa öyle yapın. Daha etkili olur hem su kaybı probleminiz olmaz hem de yeterli proteinle çalışmış olursunz

0|0
    0|0
  • Spor zaten ac karnina yapilir bro..

Not : detaylari okumadim

0|0
    0|0
  • Kasların erimesi efsane kaslar öyle kolay kolay erimez vücudunda daha önce depolanmış karbonhidrat yağ vardır sahurdan kalkalı çok saat olmuyor yediklerinde uyuduğun için depolanır ama sıvı kaybetmen sıkıntı

0|0
    0|1
  • spora zaten aç karnına gidilir sabah kahvaltısını yapıyorum 1 bucuk saat bekleyip spora gidiyorum ben dogru yapıosn

0|0
    0|1
  • Hiç bir faydası olmadığı gibi zararı olur kas kaybı yaşarsın.Bayılma riskin de var ayrıca çok fazla su kaybedersin hiçbir faydası olmaz kesinlikle yapma.Gideceksen iftardan 1 saat önce git

0|0
    0|0
Yükleniyor...