Mitoz mu bölünelim? Leylekler mi getirsin ?

3 çocuk yapın ama hamile kalmadan yapın. Hamile kalırsanız bile sokakta dolaşmayın. Artık leylek mi getirir mitoz mu bölünürsünüz bilmem orasını.

0|0
716

En İyi Kız Görüşü

• Tüm bayanları toplayıp bir gezegene kaçalımda erkekler birbirine kaysınlar

3|2
    0|1
    • Öyle deme bıyıklı gezmek tahrik unsuru zinası olur sonra.Her şeye kılıfları hazır

• kadınların en değerli özelliğini cinsellik olarak mı görüyorsun? bir kadın olarak sen yapma bari bunu.

• Hayır, görmüyorum. Konu olarak hamile görüp cinselliği hatırlayanlara cevap olarak cinselliğe değinen bir cevap veriyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• bu kafadaki insanları tv'ye çıkarılması hükümetin desteklediğini düşünüyorum. her hafta ayrı bir gavat bu tarz demeçler veriyor. halka muhafazakarlık pompalanıyor, sonuçta akp'ye yarıyor. bu yüzden o adamın trt'ye çıkarılması direkt akp etkisiyle olmuştur. hiç boşuna "adamın kendi fikridir, hükümetle ilgisi yok" demesin birileri.

1|0
    0|1
  • hahahahahhaaa iyiymiş :))))

1|0
    0|0
  • hahaha leylekler getirsin bence :D Bende bir akpliyim ama bilemedim yani :)

3|0
    1|0
  • Oruç saati uzun olunca millet mala bağlıyor

1|0
    0|0
  • ben konjugasyon tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • Neyi neyle birleştirmişsin? TV'de konuşan bir din adamı hükumeti mi temsil ediyor? Toplum algısının sçtığı an.

0|2
    3|0
  • bence evrim gecirip erkekleri dolleyin adasdasd

dustugumuz duruma bak amk

neyse siklemeyin

2|0
    0|1
  • resident evildeki gibi labaratuarda yapsınlar bizi

1|1
    0|0
  • sana çocuk yapma demiyolar zina yapma diyolar :)

0|1
    2|2
    • Hangi sıfatla ?

• Ne kadar düşünceli bir toplum oldunuz siz helal olsun vala benim doğmamış çocuğumu düşüneceğinize kadar doğacak çocuklara nasıl bir gelecek , nasıl bir ülke bıraktığınızı düşünün bence.

• evet çok düşünceliyiz :) sizin gibi zihniyeti bozuklara bırakırmıyız hiç sizin yerinize biz düşünürz merak etmeyin

• Bence kalça kıllarından tomurcuklanarak üreyelim

1|0
    0|0
  • sızın gıbı algılama sorunu çeken ınsanları gorunce sadece susmak gerektıgını dusunenlerdenım.

2|2
    3|0
    • Keşke herkes sizin gibi susmak gerektiğini düşünse, kafamız rahatlasa

• evet farkında mısını ? mantık arayarak konuşmaya başladınız sızlerden her zaman bekledıgımız şey bu . ipekelebek ve bıl kı suanda benı haklı cıkartıyorsunuz tartışmıyacam sızınle en guzelı susmak.

• Zateb tartışıcak beynimi çıkartayım şartlar eşit olsun.

• Boşver sen bunları, yapıştır :D

0|1
    0|0
  • sen hangisini secerdin bu arada cevaplıyacak sorun kalmadı bilgine:)

0|0
    0|0
    • Hayır 2 tane daha var :))

• Ama ben fazlayım beni tanımıyorsun ki ? Kendimi fazla ciddiye alışımda bundan. O çizgide değilim ben gördüğüm resmi idrak edebilecek kapasiteyim

• onu ben bilemem benim fikrim onu aslında sende göremezsin.

idrak dediğin seyi ne kadar idrak ettiğinle alakalı bir durum birazda.

herkezin beyni pazarda satılsa yine herkez kendisininkini alır

• sen bazı şeyleri hiç anlamamışsın

1|2
    5|1
    • Anlatır mısınız ?

• rica ederim soran senin böyle yaşayabildiğini ifşa ettiğim için gurur duydum

• Boş be keş sen bunları düşünme takıl rahatla

0|0
    0|0
  • Sanal bebek yapalım, akarı yok kokarı yok.

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Gecen senelerde hatirlayan vardir. İlahiyat profu orhan ceker "dekolte giyen kadin tecavuze ugrarsa onun da sucu vardir. Tahrik etmistir. " diyebiliyor mesela. Sonra feministler dellenip dava aciyor. İfade ozgurlugunden serbest.

Kendi sayfasinda da davanin ivir zivirlarini yayinlamistir. Ve evet ifade ozgurluguymus.

Ya ama simdi adam da hakli bir yerde. Kafandaki kildan, vucudunun hattindan ve hatta carsaf icindeki senden bile tahrik olabilen ruh hastasi insanlar var. ( ifade ozgurlugu. )

huseyin uzmezlere peskes cekilen ufacik kizlar var anneleri tarafindan. Dini butun koca oo yeah.

Ulkemin basbakanin feministlere olan soylemlerini hatirlatirim. Ben istedigim erkekten istedigim zaman cocuk yapabilme hakkina sahibim. Diyen bekar kadinlara agzindan salyalar sacarak pic bir nesil yetistirmeye calisiyorlar diye agizdolusu nefret kusan biri bu.

Eh simdi kusura bakma ama imam osurursa, cemaat sicar.

Bu ve bunun gibi orneklerin altyapisini hazirlayan kimdir? Oturun dusunun diyecegiiiim. Dusunen zaten ortada.

1|0
    0|1
  • Allahım 70 küsur milyonun günahı neydi? yani tamam vardır illa ki bişeyler ama bu kadar büyük cezayı hakedicek ne yaptık .s

1|0
    0|0
  • sorun bir soru olmasada tespit super :D :D bence kadinlar olarak yeni bir ulke kuralim ve icine turist olarak bile bir erkek almayalim erkekler de istedikleri gibi sokakta gezsinler kendi kendilerine yapsinlar 3 cocugu :D

1|0
    0|0
  • bütün çocuklarımın "gayrimeşru" olması için çıldırıyorum.

2|0
    0|0
  • En iyisi hiç doğmayalım.

1|0
    0|0
  • Konjugasyon köprüsü kuralım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...