Sizi seven birine çok büyük yanlış yaptınız diyelim.....

Eski sevgiliniz size cok deger veriyordu cok seviyordu ama evlilik için maddi olarak baska biri daha cazip geldi yüzüstü bıraktınız ve baskasıyla nişanlandınız..eski sevgiliniz hakkını helal etmedi size ve sizde cok büyük yanlış yaptığınızı anladınız..bundan sonra naparsınız? onun yerine koyarak cevaplayın arkadaslar

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• empatininde bir sınırı var kendimi o kadar düşüremem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• özür dilerim de yapacak bir şey yok başka.

0|1
    0|0
  • affetmeyeceğini bildiğim için helallik almak için uğraşırım

0|0
    0|0
    • yani yüzüstü bıraktığın birinden utanmadan helallikistermiydin? (senin için demiyorum arkadasım üstüne alınma sakın eski sevgilimin yerine koyarak böyle dedim)

• yani böyle birşey yapmam hayatımda ama büyük konuşmamak gerek beni affetmesi için elimden geleni yapardım

• Cok buyuk adiilik. Kendimi oyle birinin yerine bile koyamadim yani.

0|0
    0|0
  • Artık yapacak bişey yok olan olmus

0|0
    0|0
  • O maddi açıdan sizi bırakdığınızı biliyormu

0|0
    0|0
    • nişanlısının hiçbişeyden haberi yok...eski sevgilime söyledim onu bana tercih ettin hersey paramıydı sevgin bumuydu falan dedim..hakkımı helal etmediğimi söyledim...haber aldımki büyük yanlıs yaptığını anlamıs

• yok arkadasım üni öğrencisiyim otomotiv muhendisliği ve işletme olarak 2 bölüm okuyorum avrupada iş imkanlarım var ilerde..2 sene okulum kalmıstı işte

• Sen hiç ona karşı taviz verme hayatında başka kadın olur unutmaya çalış. Belki sadece maddi açıdan değil başka sebebde olabilir . Eğerki çokda seviyorsan aşk bu herşeyi affeder belki tekrar bir araya gelirsiniz ama eski sevgilinin eğer böyle çok paracı ise pek doğru bir seçim değil bence onla ewlenmek yarın öbürgün başka sıkıntı çıkablir bu huyla olan birisiyle

• ola olmuş başkasıyla nişanlanmış gidip ondan hakkını helal etmesi için ikna ederim bu kadar

0|0
    0|0
  • bende korkuyorm böyle bişeyle karşılaşabilirim gibi geliyo insan daha iyisini görünce dayanabilir mi bilemiyorum?

0|0
    0|0
    • daha iyisi değil maddi olarak daha iyisi arkadasım...ben öğrenciyim o avrupalı ilerde değişebilirde bu...

• belki başka yönden de iyi de gelmiş olabilir kızın yerinde olmadan bilemezsin ama senin için kötü olmuş

Erkekler Ne Diyor 3

• Götüme tekmemi vururdum

0|0
    0|0
  • sevdiğime yanlış yaparım ama beni sevene asla yanlış yapmam

0|0
    0|0
  • geri ona döner özür diler hatamı anladım affet derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...