Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

misal..çok sevdiğiinz bir sevgilinz var ve onunla tartıştınız..o da kardeşinize/ailenize küfretti hakaret etti onlar için.. şu durumda kimi tercih edersiniz... ?yolunu açar mısınız sevgiliinizin..

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yolunu gösteririm öyle sevgiliye. Bir kere seven bir kişiye sevgilisinin ailesi kendisin ailesi gibidir. Yani öyle ana baba küfrederse kendi ailesine küfretmiş gibi olur ki , öyle insanlardan kimseye hayır gelmez. Normalde ilişkilerinde problem yaşanlara en son raddeye geldiklerinde ayrılmalarını tavsiye ederim. Ama böyle bir durumda bunu sineye çekip devam edenlerin ilerleyen zamanlarda hiç mutlu olmadıklarını gördüm. Tavsiyem yol yakınken ondan ayrılman. Aileni kendi ailesi gibi kabul edecek birini sevmekte fayda var ancak ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ayrılırım bana kızar ama aileme küfretmesi anlamsız bana istediğini desin anlarım ya sen ne yaparsın

0|0
    0|0
    • bende oun dedim. ediceksen bana et küfürü ne onlarla uğraşıyorsun sorun varsa benimle çöz diye. 3 gündür aramıyor, aramıyorum..

• Aileme laf edicek adamın varya ..

0|0
    0|0
    • peki özür dilese affeder misiniz.

• bi insan Onur'u için yaşıyosa asla affetmez şahsen ben affetmem ne kadar seversem seviyim önemi yok..

• Direk yol verilir

0|0
    0|0
    • abim istemedi onunla olmamı..o zamana kadar sorunumuz yoktu.abimin bu direncini duyunca o ne karışıyor döverm şunu yaparım vs deynice.. bende yolun açık olsun dedim.

• Abin koruyacak tabi. Eğer dese abin haklı seni koruyor ama beni tanımıyor herkes gibi düşünüyor dese al o çocuğu kilitle eve ama nerde direk abine laf sen de tercih yapsan sana laf gelecek yani aileni kimse için satma. Koca bulunur ama aile bulunmaz.

• çok haklısınız sağolun değerli yorumlarınız için..

• küfürbazdan adam olmaz...

0|0
    0|0
  • Anasını ikerim orada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tabikide ailemi

0|0
    0|0
  • Aileme söven adamla işim olmaz.

0|0
    0|0
  • zor o biraz.

0|0
    0|0
  • Tabii ki ailemi tercih ederim.bu da sorumu

0|0
    0|0
  • aliemi tercih ederim .. öyle insana da sadece yol verirrim ...

0|0
    0|0
  • benım aıleme hakaret etck adamın hayatımda ısı ne ?

0|0
    0|0
  • Yollar onun olsun. Haddi değil kimsenin öyle bir şey yapmak

0|0
    0|0
  • Eger sevgiliyken aileme dil uzatiyorsa ayrilirim evlenince daha beter olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...