Eğer bir erkek dolu dolu arkadaşınızın yanında sizin için dolu dolu ağlıyorsa seviyor mudur ?

ben beni her öptüğünde utanıyorum korkuyorum her iki konum için ve öpüşmeyi bilmiyorum onca ilişki geçti tecrübem oldu ama bilmiyorum tek çıkarım sevgi için ve güvenmediğim için ama buna güveniyorum ailelerimiz biliyor ilk defa benim gözümün önünde doluca hıçkıra hıçkıra ağladı sizce ben inanıyorum ama erkeklerinde bir görüşünü almak istiyorum

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• dolu dolu ağlıyorsa seviyordur

boş boş ağladığını nereden bileceksin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağlayan erkeğe kılım..

0|0
    0|0
  • Ben tekbaşımayken yıldızlara bakıp onu düşünürken sessis sedasız ağlarım ağladığımı belli etmek göstermek istemem

0|0
    0|0
  • sanki bni tarif ediyorsn bnde sevgilm arkdşların ynnda ağlamıştım tartışmtık sevgilmle ilk kez gerçktn bn onun içn bütün ömrümü verrirm tek istedğim bni brakmaması bna güvnmesi belkide o gün ağladktn sonra bn sevgilme daha çok bağlandım çnkü korktm onu kaybtmek istemdm . herşy yalan olsa bile erkeğin göz yaşı yalan olmaz.

0|0
    0|0
  • Ağlıyorsa çok ağır duygular yaşıyor demektir.

0|0
    0|0
  • Konuyu tam anlayamadım ki neden dolu dolu dolu ağlıyor O_o

0|0
    0|0
    • kavga ettık çünkü sesli bir sekılde ve güvensızlıgım vardı ona karsı

• Bazı erkekler oldukça duygusal olabiliyor. Eğer ağırına gidecek sözler sarfetmişsen ağlayabilir. Gururu incinmiştir belkide .

• Bir erkek kolay kolay ağlamaz inan bana seni çok seviyodur

0|0
    0|0
  • zevkinden ağlıyodur. sence boşuna ağlamıyodur dimi.

0|0
    0|0
  • o erkek kadar kimse sevemez seni.

0|0
    0|0
  • o sonradan erkek olmuş

0|0
    0|0
  • bence seni dövmemek için sinirden ağlıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1