Aşk doktoru lazım??????????????????????

bir kız dusunun senelerce sıze sadık kalsa,bakıre olsa. asırı guzel olsa.sızı canından cok sevse .her gun ısten cıkar cıkmaz yanınıza gelse.tum gununu sızınle gecrse.sızın ıcın aılesını karsısına alsa.sızı askerden beklese, ınanlmz arzulasanz.bu dunyadakı en dişi ınsan o oldgna emn olsanz ondan baskasını arzulamasanz. asırı ısteklı olsa!ölmcl bı arzu olsa. ama gecmste 2 erkegn evıne gtnı sıze ıtrf etse bsey olmadı sadece kulotla kaldm vs dese. bu yuzden sogrmus olsanz yıne de evlenrmydnz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• evlenirdim tabiki bir şey yapmamış ki sevdiği insanların tenine sarılmış bir nebze affedilebilir bir şey sonuçta ilişki yaşamamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer bunu kendisi itiraf ettiye yani sana karşı şuçluluk hissettiği için falan yaptıysa bunu güvenmelisin sana değer veriyorki bunu söylüyor başkasından öğrenmen daha mı iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmezdim ( derken de yanlış anlaşılmasın empati yapıyorum :) ) güvenemezdim başta işe giderken acaba eve erkek aldı mı düşünceleri beni rahat bırakmazdı evlilik ciddi bir müesese öyle güzel çekici diye her kızla evlenilmez

0|0
    0|0
  • kafana külot geçir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında bizim düşüncemizden ziyade bu durumu yaşayan her kimse önce onun kendi kendine bu soruyu bir sorması gerekir. Ayrıca geçmişte hata yapmış olabilir. Herkes bir hata veya bir cahillik yapabilir. Asıl bu kız hakkında saydığın özellikler asıl önemli olan bence. Ne kadar sevdiğini ve sadakat duygusunun ne kadar fazla olduğunu söylüyorsun. Bu devirde bu saydıklarını bulunması o kadar da kolay değil. Ve çok önemli özellikler bana göre. Ayrıca son söylediğin şeyi o kişiye gidip söylemesi de ayrı bir dürüstlük. Hiç söylemeyedebilirdi. Belki de ruhun bile duymayacaktı. Ama bu yaptığı şey o kişiyi çok sevmesi ona karşı dürüst olmasından kaynaklanıyor. Bence bu kişi çok akıllı ve gerçekten seven bir insan. Ben olsam böyle şeyleri sindirirdim. Çok büyük problemler değil. Asıla bakmak lazım her zaman.

0|0
    0|0
  • açıkca söylemiş saklamamış bu iyi bişey ama gel gelelim kafandan atamazsın güven gitmiş atrık uğraşma ayrıl

0|0
    0|0
  • sonradan öğrendiysem byby hepiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...