Allahım neydi günahım :(

Sizde yaptığınız kötü davranışlardan dolayı cezalandırıldığınız hissine kapıldınız mı? Ben neredeyse alıştım, iti an çomağı hazırla durumu oldu resmen. Siz hiç yaptığınız kötü bir davranıştan sonra cezalandırıldığınızı farkettiniz mi?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığın kötü işlerin cezasını görüyorsan şükret Allah'ın sevdiği kuluymuşsun Allah sevdiğinin cezasını bu dünyada verir ahirete bırakmazmış

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Valla o kadar çok çektim ki herhalde artık günahları bitirdik, sevaba geçtim ben. Dert çoğaldıkça sevaplarım artıyo gibi geliyo bana :D

0|0
    0|0
  • evet eski sevgilime çok çektirdim, burnundan getirdim. yeni sevgilim de bana aynısını yapıyor. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler

0|0
    0|0
  • İsyan etmek cok gunah. Sukretmeyi bilmelisin.

0|0
    0|0
    • cici bacım başlığı isyan anlamında yazmadım ki konuyla alakalı diye yazdım :)

• Evet kapıldım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir. Ama şunu unutmayalım ki, bu dünya bir sınav, Allah sevdiği kullarını daima sınavdan geçiriyor, şükür edenler kazanır bu sınavı, isyan edenler günah kazanır. Yaptığım kötülüklerin cezasını bu dünyada çekmeye razıyım, çünkü öbür dünyada bunun cezası daha ağır. Şükrolsun ALLAHA

0|1
    0|0
  • Ben de böyle hissediyorum bazen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...