Süper ligin en farklı takımı?

Sizce süper ligin en farklı takımı hangisi? Adıyla, rengiyle, armasıyla, futboluyla ve ismiyle... (İyi veya kötü olmasını sormuyorum)

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Akhisar Beld. : /

Bilmiyorum nedense bana hep farklı geliyo ..Severim ..

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• adıyla,şanıyla,şerefiyle,rengiyle,taraftarıyla BeşiktAŞK

herkese kendi takımı güzeldir.Kısaca hangi takımlısınız desen de fark etmezdi

1|1
    0|1
  • Biz diğerleri gibi öyle havadan sallamıyoruz Avrupada tek Kupa kaldırmış takım Galatasaray

Buda bizim farkımız

0|0
    0|4
    • link

o kadro değeindeki bir takımın tarih boyunca 2 tane avrupa kupası kaldırması övünç kaynağı değil. AYIPTIR! Trihinde 1 kez uefa kupası kaldıran diğer takımların değerlerine bak istersen

• aziz başkan mı ne o ona hayranmısın komik :D ayrıca biz uefa avrupa liginde benficayı 1-0 yenmiştik ikinci maçta çok avantajlı skor elde etmiştik gsliler bile kesinfener final oynar kupayı alır düşüncesiydiler olsun siz alsanız ne var bunda artık o kupa eskide diyorlardı elendikten sonra onu bir tek biz alırız büyük kupa dediniz elenmeden önce teneke elendikten sonra büyük kupa mı oluyor baros :D

• hala aynı şeyler biz söylemekten bıktık siz siz dinlemekten bıkmadınız mı siz gslilerin hayal dünyası çok geniş fenerbahçelerin geçen sene ağzında sürekli bir söz vardı bilirmisin uefa fenerbahçeyi uefaya almadı ama fenerbahçe uefayı alamaya gidiyor diyeyani siznle alakası sen öule zannet bu gsliler harbi fanatik gözü başka birşeyi görmüyor bir yalanı gerçekmiş gibi zannediyorlar yoksa siz bizim umrumuzda değilsiniz

• herkez kendi takımını söylemil ben dahil olmak üzere ama kendi takımımı saymasam beşiktaşın renklerine bide armasında türk bayrağına imrenirim hep bide eskişehirin renkleri o muhteşem taraftarı

1|0
    0|0
    • Uefa kupasının kalitesi son yıllarda çok düştü ama Galatasarayda sadece Uefa kupası yok Uefa süper kupası ve Milenyum kupasıda var ayrıca Türkiyede en fazla kupa kaldıran takım biziz

• Senelerden beri Uefa kupasına teneke diyen Fener taraftarları geçen sene o kupayı almak için bir yerlerini yırttı:)Aziz Başkanı severim ben:)

• Ya kardeşik Türkiyede en çok Şampiyon olan takım biziz en çok türkiye kupasını alan biziz Avrupada kupalar kazanan biziz yani siz kimsiniz merak ediyorum 30 seneden sonra Türkiye kupasını zor aldınız Galatasarayı yenmekten başka bir başarınız yok

• akhisar :D

0|0
    0|0
  • FENERBAHCE!

0|0
    0|1
  • Dşmeseydi İBB farklıydı gerçekten rengiyle stadıyla taraftarıyla :D

0|0
    0|0
  • kısa ve öz sadece FENERBAHÇE :D

0|2
    0|0
  • beşiktaş tabiki

1|0
    0|1
  • Beşiktaş tabi ya ne o öyle renkli renkli

1|0
    0|1
  • Galatasaray Ligin en asil en kral takımıdır bu hiç bizaman değişmez :)

1|0
    0|2
Yükleniyor...